• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Na koji kompliment žene najviše padaju? (Korak ka svačijem srcu kreće sa lepim komplimentima...)
Na koji kompliment žene najviše padaju?



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-12-18 , 1:11 PM



Da čujemo i jednu i drugu stranu šta misle o ovome?
Na koji kompliment žene najviše padaju?
Šta ženama ''nikada ne smete reći''?
Koliko često laskate nekome?

Sve u svemu, muškarci su naučili da manipulišu komplimenitma. A putem njih, ponekad i ženama. Nije loše povremeno i pasti na to. Ipak, svakome godi da, bar na trenutak, bude najlepši.


Fajlovi: 3058432.jpg (110.0 Kb)

Poruku je menjao/la hrabri_mali_toster - Sreda, 2013-12-18, 1:35 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








592
poruka na forumu
208 1412



post # 2 | 2013-12-18 , 1:24 PM

Quote hrabri_mali_toster ()
Na koji kompliment žene najviše padaju?

Dobro voziš kola, lepo pevaš, vredna si, pametna, konplimenti u vezi izgleda, volim te itd :D
Quote hrabri_mali_toster ()
Šta ženama ''nikada ne smete reći''?

Mogla bi malo smršaš, al odlepe najbolje kad im komentarišeš PMS u nekom kontekstu
hehe








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 3 | 2013-12-18 , 7:34 PM

Quote hrabri_mali_toster ()
Na koji kompliment žene najviše padaju?

Bas si omrsala. Na to otkidaju. :D
Quote hrabri_mali_toster ()
Šta ženama ''nikada ne smete reći''?

Da je debela. Ili da ima veliki nos. :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-12-20 , 11:01 PM

Ja ne padam na komplimente :D ali volim ih cuti
Tj zelim reci nemoze me neko dobiti sad jer mi pasao kompliment ili
sta znam da se zaljubim u njega ne neee.
Ja vise volim komplimente ja i on u cetiri oka :p :D










90
poruka na forumu
11 23



post # 5 | 2013-12-24 , 3:42 AM

Normalno je da ženama nikada ne treba prigovarati zbog težine. To je njihov kompleks kao što je muškarcima visina. Dok žene vole čuti komplimente, naravno, ne tipa ,,Ćao mala, biću kratak, imaš dobar batak!", već one koji će je naterati da napravi kez od uveta do uveta, trudeći se da ga sakrije i spusti pogled kao da je posramljena. :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2015-01-16 , 12:56 PM

Pa moram vam priznati ja volim sve sto mi on kaze pa makar to za neke nije ni blizu komplimenta ali on meni to ume upakovati sa masnom da zvuci neopisivo lepo i sa ljubavlju ;) :p








Virginia
76
poruka na forumu
82 614



post # 7 | 2015-01-17 , 8:22 PM

S obzirom da komplimenti meni licno nista ne znace jer mi misljenje drugih nije bitno, moze da kaze sta hoce, dobro ili lose, isti je rezultat. Kad neko zna ko je i sta je i siguran je u sebe, ne moze nista da ga uvredi. B)








58
poruka na forumu
10 107



post # 8 | 2016-05-21 , 4:00 AM

Nisam jos provalio uvek sam prelazio na konkretne stvari


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Na koji kompliment žene najviše padaju? (Korak ka svačijem srcu kreće sa lepim komplimentima...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]