Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakvi muškarci najlakše osvajaju žene?
Kakvi muškarci najlakše osvajaju žene?



  _why



52
poruka na forumu
3 23



post # 46 | 2016-07-25 , 4:03 AM

Kazi to liku od metar i zilet sa punim novcanikom,bilo gde u svetu,umro bi od smeha :)


"There are 10 types of people. Those who understand binary and those who don't."
- Dalin Seivewright








263
poruka na forumu
211 997



post # 47 | 2017-06-26 , 7:36 PM

Quote wide-awake ()
Zanimljivi, specificni, drugaciji.


Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"








379
poruka na forumu
207 1209



post # 48 | 2017-07-03 , 6:57 PM

To je tacno. ako je visok ima vise sanse na curu od momka nizeg a bolje sto izgleda.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








263
poruka na forumu
211 997



post # 49 | 2018-04-15 , 2:31 PM


;)


Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"








699
poruka na forumu
750 8679



post # 50 | 2018-06-02 , 6:56 PM

Muškarci samo ponekad dozvole da proviri njihovo drugo, pravo lice, a kad bi znali da je to neodoljivo ženama, verovatno bi to radili češće... da








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 51 | 2018-06-03 , 0:09 AM

to zavisi od zene do zene , kakva si osoba .. ako si onaj tip zene koja voli da on ima dobro auto i debao novcanik te nije briga da li je on visok.nizak.debao ,celev .ruzan on je njen tip... lol i zbog tih takvih laki zena ,danas su muskarci zaboravili kako izgleda normalna zena i kako da se ona osvoji :D :) DA SE NE LAZEMO to je danas realnos... cast izuzecima al to su oni rijetki ,da se ne bih ko nasao uvrijedjeno. 

A ako tebi stalo do toga ,kakav je on u dusi, da li je dobra ,pozitivna osoba, da se ne lazemo . necmo ni sad nekog ruzno. da licni bar na covjeka .. ne mora da bude maneken,al brete da valja cemu . da mene te osoba zna da nasmije ,da poznaje mene onakvu kakva sam ja , a naravno i ja njega . da postoji ta neka hemija sto bi se reklo ,da on te privuce na neki noramlani nacin,,nekom najjednostavnijo sitnicom da te zavede. ;) :) 
mene mozes da osvojis , sa romanticnim porukama, ma cvijet sa livade kad bi mi ubrao i dao , to je nesto za mene uhh ...  jesta ja sam takva, sto bi se reklo beskaharna :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








197
poruka na forumu
197 1524



post # 52 | 2021-08-11 , 10:30 AM

Zavisi koliko je komplikovana žena :D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakvi muškarci najlakše osvajaju žene?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]