• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Šta otkriva njegov poljubac?
Šta otkriva njegov poljubac?






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2014-01-05 , 7:15 PM



Širom otvorene oči

Za razliku od žena koje romantične trenutke obično „začine“ spuštenim kapcima, kada dođe do poljupca muškarci vole da drže oči otvorene. To je za njih znak da potpuno uživaju u trenutku - razumljivo ako se uzme u obzir da su vizuelisti, posebno kada je Keks u pitanju.

Nagnuta glava

Ukoliko, dok vam se usne opasno približavaju, on pokušava da zauzme najbolji položaj kriveći glavu, znajte da je reč o muškarcu spremnom na kompromise. Onaj, pak, koji cilja „pravo u metu“ (prevedeno: ima direktan pristup) je spontaniji, ali i više okrenut svojim potrebama.

Nestašni jezik

Ako bez ustezanja kreće u napad ne skrivajući „aktivni“ jezik, reč je o izuzetno strastvenom muškarcu. Ukoliko se više ponaša kao radosni bernardinac, a manje kao neko ko zna gde su granice, verovatno je sebičan. Ako smatra da su za prvi poljubac samo usne dovoljne, možda strepi da ne bude pogrešno shvaćen.

Tehnika

Muškarac koji se drži istog ritma tokom celog poljupca, pri tom se ne prilagođavajući vašoj brzini i intenzitetu je - što da se lažemo - neprilagodljiv! Za onog koji se savršeno uklapa u vaš ritam može se reći da zna da komunicira sa ženama.

Hm da li se vi slazete sa ovim objasnjenjima na osnovu svog iskustva ? :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 2 | 2014-01-06 , 5:22 AM

khm ovaj nestasni :p :p


Poruku je menjao/la wide-awake - Ponedeljak, 2014-01-06, 5:26 AM








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-01-06 , 5:36 PM

Hm... sve to nesto previse savrseno kao da je u nekom filmu ili seriji .. pa da kazem to ide,, :p

al njegov poljubac otkriva mnogo toga.. nacin kako to uradi .. kako se ti u tom trenutku osjecas
onaj osjecaj neprocjenivi spontani ..kad to uradi da . se sjetis toga uvijek i nijedan vise ne bude kao taj :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2014-01-06 , 5:58 PM

Onaj osecaj kad ti se priblizi.. ali ne poljubi te odmah .. Nego te iskusava..

Osetis dah , i zaustavis disanje.. I cini ti se da se nista ne pomera oko tebe..

A kad te poljubi stane i sat i nemas pojma da satima vec tako stojite ...

I jednostavno se svakim poljupcem iznova i iznova zaljubljujes u njega...
srce


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-01-07 , 1:16 AM

Quote Nutella92 ()
Onaj osecaj kad ti se priblizi.. ali ne poljubi te odmah .. Nego te iskusava..

Osetis dah , i zaustavis disanje.. I cini ti se da se nista ne pomera oko tebe..

A kad te poljubi stane i sat i nemas pojma da satima vec tako stojite ...

e ime sve si rekla majkemi %) :D :D







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2014-01-07 , 1:38 AM

ja sam nestasan xaxaaxax :D mada ne verujte mi isprobajte :p








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2014-01-07 , 3:04 AM

Quote Impi ()
ja sam nestasan xaxaaxax mada ne verujte mi isprobajte


Tema nije za reklame cika Vladi bocka

Otkrij nam malo svojih tajnih tehnika poljupaca :p Ne moras sve samo neke :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 8 | 2014-01-07 , 2:07 PM

Nutella92, ocu naravno ali da osetis reci nemaju smisla :p








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 9 | 2014-01-07 , 8:50 PM

Quote Impi ()
utella92, ocu naravno ali da osetis reci nemaju smisla


Reci ti nama prvo malo recima pa cu lako ja proceniti dal su vredne ili ne :p :p :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








263
poruka na forumu
211 997



post # 10 | 2018-03-24 , 2:19 PM


This kind of kiss...❤


Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Šta otkriva njegov poljubac?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]