• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Lazi koje govore muskarci :p
Lazi koje govore muskarci :p






32
poruka na forumu
173 995



post # 31 | 2014-10-18 , 7:48 PM

Mi muskarci smo svinje! :D


Poruku je menjao/la Rokivoje - Subota, 2014-10-18, 7:49 PM








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 32 | 2014-10-31 , 1:11 PM

Rokivoje, govori u svoje ime hahaha :p ;)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








166
poruka na forumu
209 566



post # 33 | 2014-10-31 , 5:54 PM

Quote vega777 ()
Rokivoje, govori u svoje ime hahaha


Tako je vega ima i nas iskrenih ;)

Svi traze istinu a kad im predocis istinu onda si zavrsio sa djevojkom za sva vremena ;)
Pita te:Jesam li debela?ako tu odgovoris pozitivno tu ti kraj veze.
Ista stvar je kad te pita jel ti ova djevojka lijepa ili je li ljepsa od mene ako odg.pozitivno i tu si ga ugasio itd.

Inace vjerovatno i zato i nemam curu,zato sto odg.iskreno na postavljena pitanja da


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 34 | 2014-10-31 , 9:31 PM

Quote santi_1 ()
Inace vjerovatno i zato i nemam curu,zato sto odg.iskreno na postavljena pitanja


to je bilo iskreno lol

Medjutim tema je zabavnog karaktera stvorena da se malo nasmejemo nikako da vrsimo podele ko vise laze muski ili zenski pol :)

Cilj je da ako si musko recimo kazes neku stvar koja ti prva padne na pamet ili je koristis :) A ako si zensko da napises sta najcesce slusas od muskih gde oni misle da ti neces provaliti da je to laz :)

Ovde niko nikoga ne poznaje i nikome se nista ne uzima sad to u obzir ili za zlo :)

Imaju i zene one bele lazi kao i muskarci koje koriste , al eto meni bio simpatican naslov pa sam uzela muske u primer :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








166
poruka na forumu
209 566



post # 35 | 2014-11-01 , 7:22 PM

Nutella92,

Cesto ja izlazim van okvira :)
Ne rijetko kad dajem odgovor na postavljeno pitanje prekinu me i recu mi:Ne filozofiraj vise :D
No imam jedan cilj da posaljem ovih 50-tak por. da mogu ka sav normalan svijet slati poruku bez kuckanja sigurnosne sifre ;)
No da se vratim na temu recimo:
Udarim curu laktom slomim joj koje rebro i kazem joj izvini nisam te vidio bocka


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...








98
poruka na forumu
6 61



post # 36 | 2014-11-01 , 7:27 PM

Ozenicu te !!!!
Muhahahahah








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 37 | 2014-11-01 , 9:28 PM

Quote santi_1 ()
Udarim curu laktom slomim joj koje rebro i kazem joj izvini nisam te vidio


lol i koja je kazna posle :p

Evo jos jedna koju cuh pre neki dan u busu: Ljubavi, (a sedi i mazi se sa nekom likusom) idem samo do Dzonija da uzmem neke stvari i palimo kod Sandre, po dogovoru :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








592
poruka na forumu
208 1412



post # 38 | 2014-11-02 , 1:00 PM

Muškarci, ove laži vam žene svakodnevno serviraju

Koju god cenu žena da kaže, dodajte 30 odsto, jer je upravo ovo jedna od najčešćih laži koje izgovaraju. Laži su konstanta u svakoj vezi - ne govorimo o onim velikim lažima, iako ima i njih, ali ovde pričamo o malim slatkim lažima koje govore kako bi održale mir u kući.
Bilo je na sniženju
Koju god cenu žena da kaže, dodajte 30 odsto, jer je upravo ovo jedna od najčešćih laži koje izgovaramo. Ne radimo to samo zato da bismo izbegle razgovor o našoj rastrošnosti, nego i zato da sebi smanjimo grižu savesti zbog preskupih cipela.

Ne želim ništa
Za Dan zaljubljenih, godišnjicu, ređendan... uvek želimo poklon, ali se pravimo kako nam ipak nije potreban, pa kažemo da "nećemo ništa". Ovo je test za naše momke, a onaj koji ovo shvati ozbiljno i na godišnjicu se pojavi bez poklona, neće dobro proći.

Ti si mi treći
Muškarci preuveličavaju broj žena sa kojima su spavali, a žene ga smanjuju. Ne želimo da znate sa koliko smo stvarno muškaraca bile, jer se bojimo da ćete nas manje ceniti. Ovo radimo zbog sebe, i zbog mira u kući.

Ti si mi najbolji
I najveći. Možda ne lažemo, ali velike su šanse da smo malo prilagodile istinu. Da li biste radije da čujete da ste nam treći po kvalitetu i četvrti po veličini? Verovatno ne.

Ne smetaju mi tvoje bivše
Ako su u drugoj državi i ne komunicirate. Većina žena kaže kako je sasvim ok da se tu i tamo čujete sa bivšom devojkom, i većina žena laže dok to izgovara. Naravno da nam smeta - ako je bivša, nema potrebe da se čujete.

:p








100
poruka na forumu
108 243



post # 39 | 2014-11-02 , 1:42 PM

Sta reci osim ,sta god vam zene ,djevojke (MUSKARCI) kazu znajte da lazu .vrlo jednostavno ... Ili u najboljem slucaju jedna trecina je istina ostalo laz na kvadrat :D Ovo rade dok se ne zaljube (ako se zaljube ) ,kad se to desi onda je obrnuto ,jedna trecina laz a ostalo sve istina na kvadrat ,samo sto tad joj ili mu vise niko ne vjeruje :D

Zato je najbolje, na jedno uho udje na drugo izadje ,i onako je sve suplja prica :D

A najveca laz svih vremena je "Volim te".


Poruku je menjao/la adnan84 - Nedelja, 2014-11-02, 1:43 PM


Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.








166
poruka na forumu
209 566



post # 40 | 2014-11-04 , 12:45 PM

Quote Nutella92 ()
i koja je kazna posle


Do sad sam prolazio dobro prihvate fino izvinjenje,valjda imam srece sto ne naletim na neku nervoznu :D


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 41 | 2014-11-05 , 6:14 PM

evo jedne proverene idem samo na pice sa ortacima i odmah kuci ;) :p hahaha


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Lazi koje govore muskarci :p
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]