• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Pred-Bracni ugovor
Pred-Bracni ugovor






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-01-24 , 12:26 PM

Sta vi mislite da li je to glupost i znak ne-poverenje?
Kako bi vi reagovali nakon lepe uspesne veze pred brak vam kaze parter
ljubavi sta mislis da skopimo p-bracni ugovor?
Sta mislite zasto je to dobro?
Zasto ne?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-01-24 , 3:03 PM

Quote Dusomoja ()
Sta vi mislite da li je to glupost i znak ne-poverenje?

znak ne- povjerenja
Quote Dusomoja ()
Kako bi vi reagovali nakon lepe uspesne veze pred brak vam kaze parter
ljubavi sta mislis da skopimo p-bracni ugovor?

Kako , pa fino .. bacila bi mu te papire i rekla mu ... da li mu je to potrebno .. ako krece samonm u zivot. znaci dijelimo sve ono sto sam ja stekla i sto je stekao on, sad to postaje jedno , a ne da osigurava on svoje a ja svoje, glupost .
Quote Dusomoja ()
Sta mislite zasto je to dobro?

DOBRO JE SAMO za one bogatase, tj-. imucne .. jer ti ljudi se nikad ne zene iz ljubav.. vec traze sebi nakoga ko ima vise love ko je imucniji i koja je imucnija

Quote Dusomoja ()
Zasto ne?

Zasto, ne... jer ako se to sklapa nema ni povjerenja u toj vezi u tom braku . :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 3 | 2014-01-24 , 5:23 PM

Nisam imucan niti bogatas ali podrzavam, cak sam cesto i razmisljao o tome. Istina je sto kaze strumfi da ulazimo u brak ( vecina nas ) zbog neke nazovi ljubavi ali 80% ljudi danas se zeni zbog ljubavi i poverenja pa se negde vremenom ispostavi da je to bila greska, ljubav i strast nestanu a kod vecine nestane i postovanje pa se po statistikama bar 40% (al da stavimo ruku na srce ima i 50% ) razvede i onda nastaju sranja ( kod vecine razvoda ). :)

Ovaj ugovor je osiguranje za oboje i ako ne dodje do razvoda onda kao i da ga nema, to nije glupost i nepostovanje vec logika i razum koji koristi oboma a ne samo muskracu ili zeni. Ne kazem da cu da jednog dana uradim ili trazim to ali kazem da razumem sta taj ugovor predstavlja i ne smatram to ponizenjem vec vrlo pametnim osiguranjem. :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2014-01-24 , 10:14 PM

Mislim da je Admin sve rekao sto i ja potpisujem.

Proce mnogo g. dok nas svet skonta poentu tog ugovora,a u tom nevidm nikakav znak nepoverenja vec upravo ono sto
sef vec pomenuo jednog dna se moze promenuti.

Nemora da znaci da treba da je neko bogat samo da bi taj ugovor sklopio moze tu i da se navede :
sve stvari koje su bracni par stekli za vreme braka polove se tj imovina i sve drugo sto su do tad uspeli.
Ili dobila on to ona to i nema drugo.

Kad bi mi neko to rekao ponudio prvo bi proctala pa videla dal se uslovi slazu nikad nebi pomisljala na ne poverenje
ponekad je tesko poverovati sam sebi kakav ce mo biti za 20g.
ako mi ne odgovara ugovor porazgovarala bi s njim da naidjemo na nesto sta odgovara obadvoma
Jedno stoji ako je bogat sve sto je do tad imao nek zadrzi :)

Uzmimo primer zivino s nekim bez ugovora on nasledi imovinu od roditelja ili sta znam dodje do rastave braka
sud deli i njoj dio toga iako ga ona prevarila tog muza ili obrnuto
zar je to fer.

Neznam dal bi ja licno ikad posegla za tom ugovorim i rekla da potpise ja sam vise za testament :P
za 50g ostavljam nekome to i to hahhaa




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Pred-Bracni ugovor
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]