Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Hocemo i mi nevinog muskarca???? (cccccc)
Hocemo i mi nevinog muskarca????

6641
poruka na forumu
2785 8170

post # 1 | 2014-01-28 , 3:19 PM

Eh, ovako ja ti sad listam po ovom nasem forumu i nadjem na temu nevinost dijevojke..
uglavno poenta te teme je kao da li muskarci preferiraju nevine ili ne nevine...

Mislim..ako se vec diskutuju o tome...da li je bolje da je nevina ili ne..ajde da maloo diskutujemo o tome..
da li je ON NEVINI ILI NE...
Ako se neka djevojka moze da cuva za brak.. zasto se i neki momak ne bih cuvao ...

CURE DA LI BI VI NEVINOG MOMKA...hehehhe hehe

DECKI DA LI BI se vi cuvali ili se cuvate za tu neku posebnu curuu :D :D :D

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

932
poruka na forumu
214 829

post # 2 | 2014-01-28 , 3:28 PM

evo ja sam nevin ko majka devet jugovica cuvam se hehe

Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...

6641
poruka na forumu
2785 8170

post # 3 | 2014-01-28 , 3:29 PM

smjesni, xd meraba :p
Quote strumfeta_mala ()
CURE DA LI BI VI NEVINOG MOMKA...hehehhe

pa zavisi sad d... koliko se on to cuvaoo ... jelii upraznjavao tamo neke tehnike .. lol
ne znam vise bi voljela tamo nekog iskusnog koji je naucioo nestoo .. vala da me zna zadovoljiti .. ono sto
kazu .. nego da mi dodje smotan .. ne zna neke stvari u zivotu :)

a sad to ako ako ako ima taj "nevini" neki .. opet ne mogu reci da ga ne bih .. iz tih takvih mirni sto viri :p
mozda je bolji i od onog sto ih je promijenio kao nekoliko .... jedino sto je dobro sa tim "nevinim" da nema nikakve zarazne bolesti :)

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 4 | 2015-02-11 , 7:33 PM

:D Ma daj sta ce mi takav nisam mu ja uciteljica :p

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

83
poruka na forumu
107 434

post # 5 | 2015-03-27 , 5:59 AM

jel ovu temu postavila Lastrumfi????
Quote LAstrumfi ()
CURE DA LI BI VI NEVINOG MOMKA...hehehhe

a sta bih ja sa njim?????Idi begaj
lol lol slucajno sam nabasala i morala sam komentarisati,MA KAKVI BREEE!!!!

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Hocemo i mi nevinog muskarca???? (cccccc)
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]