• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Moderne veze donose moderna pravila
Moderne veze donose moderna pravila






308
poruka na forumu
349 1445



post # 1 | 2014-02-01 , 10:14 PM

Muško-ženski odnosi pretrpeli su mnoge promene s dolaskom novog doba, savremenih tehnologija i novog načina upoznavanja, muvanja i zavođenja.

S razvojem informatičke ere nastale su mnoge promene u životima ljudi, a naročito muško-ženskim odnosima koji su pretrpeli dosta. Fejsbuk, Tviter, Viber, Instagram kao i konstantno surfovanje po internetu u potpunosti su promenili način upoznavanja, muvanja i zavođenja među polovima.

Ukoliko su vas svi ti noviteti zbunili do te mere da više ni sami ne znate kako da se postavite, vreme je da se informišete i saznate koja su to moderna pravila zamenila ona dobra, ali stara.

Ako muškarac pozove, žene plaćaju

Pre se očekivalo da muškarac plati račun, kasnije se taj isti račun delio, a u današnje vreme je stvar otišla korak dalje. Istraživanja pokazuju da je 41 odsto žena spremno da plati račun kada ih muškarac pozove na sastanak.

Potrebno je 15 minuta

Ako ima hemije – ima je, ako nema – nema, a da to ustanovite ne treba vam duže od 15 minuta. Jednak broj muškaraca i žena, njih 31 odsto, reklo je da im je upravo 15 minuta dovoljno da shvate vodi li nečemu taj sastanak ili je u pitanju totalni promašaj. Ali, bez brige, samo 12 procenata njih kaže da bi ustalo i otišlo sa lošeg sastanka, tako da su male šanse da ćete se naći u neprijatnoj situaciji.

Iskrenost je najbolja opcija

Ako vam se ne sviđa osoba sa kojom ste na sastanku – recite joj. Čak 52 odsto ispitanika složilo se s time da je bolje odmah saznati ako stvar ne funkcioniše, nego gajiti lažnu nadu. Naravno, postoje razni načini na koje to možete da kažete, a većina ispitanika preferira onaj nežniji.

Treba pričekati

Iako nas brzina svega oko nas tera da što brže uskočimo u krevet s novom osobom, 80 procenata ispitanika kaže da je još uvek bolje pričekati sa seksom. Definitivno ne na prvom sastanku, a svaki sledeći na kojem nema seksa povećava šanse da ćete ući u kvalitetnu vezu.

Javljanje nakon sastanka

Pre se govorilo da bi trebalo čekati nekoliko dana, ali žene se s time ne slažu. Čak 48 odsto njih voli da se javi muškarcu unutar 48 sati, a muškarci su još uvek za onu opciju “teško uhvatljivi”. Oni smatraju da je bolje sačekati i do tri dana, barem to tvrdi njih 68 odsto.


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2014-02-01 , 10:21 PM

%) ma za 15 minuta sastanka se nebi picanio pa da ce mi plati i na drugi sastanak pice xaxaxaxa hemiju stvaram pri upoznavanju da bi fiziku i matematiku u sledeci xd :xd: xd a da neka je spremna ona ali djetlmen je djetlmen xaxaxaxaxa :)









10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2014-02-01 , 10:26 PM

Quote dragantorbica ()
Ako muškarac pozove, žene plaćaju

Pre se očekivalo da muškarac plati račun, kasnije se taj isti račun delio, a u današnje vreme je stvar otišla korak dalje. Istraživanja pokazuju da je 41 odsto žena spremno da plati račun kada ih muškarac pozove na sastanak.

Pa sad nevidim tu nikakav problem dal platio on ili ja ako obadvoje radimo ako je drustvo (kao sto svabe rade) oni placaju svako sebi tako i par za mene opet ok al sve je to stvar navike.

15m je malo koliko god oni izucavali malo je barem za mene.

iskrenost je extra ali ne uvek i dobra ovisi kakav je ko ako mi se ne svidja ja nemam srca da mu kazem samo cu otici.
Kukavicki znam al se plasim onako bi se mogla sazaliti pa sta sam dobila NIsta.

Sto se tice sexa i povoljnog vremena na to bi samo rekla treba ici za osecajem a ne za naucnicima.
NIsam s ovim rekla da treba sa svakim u krevet ili vec gde nego ako s eradi o paru koji su se zaljubili i zreli su.

S javljanjem neznam u cemu je problem dal s eon javio ili ja prva zvacemo se kad ko oseti da treba ;)










308
poruka na forumu
349 1445



post # 4 | 2014-02-01 , 10:42 PM

Quote Dusomoja ()
iskrenost je extra ali ne uvek i dobra ovisi kakav je ko ako mi se ne svidja ja nemam srca da mu kazem samo cu otici.
Kukavicki znam al se plasim onako bi se mogla sazaliti pa sta sam dobila NIsta.
:o :o

pa sto je problem reci coveku e mislim da nismo za skupa ili da ti se ne svidja, valjda su sposobni primiti to i ziveti dalje


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2014-02-01 , 10:58 PM

dragantorbica, to maja ko garderobu slaze xd xd xd xd








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2014-02-01 , 11:33 PM

dragantorbica, Pa lako je to ovako pisati ali meni zao nekako to reci jbg radije se ne javim vise sto znaci izmedju tog i mene nije nikad nista ni bilo.
Ili cu vec nekako reci nesto al ne to NE SVIDJAS MI SE aaaaaaaaaaaaaaaa pa nemogu brate tako nemogu :) ;)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Moderne veze donose moderna pravila
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]