• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubavv, sex ili nešto treće....?!!!!
Ljubavv, sex ili nešto treće....?!!!!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-02-02 , 7:03 PM

Sex sa matorkom – česta pojava u posljednje vrijeme o kojoj se piše i priča na sve strane.
O čemu se radi.
Vjerovatno su neki od vas svjedoci današnjeg iskrivljenog sexualnog odnosa u pogledu godina. Sve prisutniji kako u svijetu pa tako i u našoj BiH jeste, pored činjenice da djevojke počinju sa sexom jako mlade, odnos izmedju dosta starijih ženskih i dosta mladjih muških osoba. Jedan od primjera jeste kako matora 40godišnjakinja bez imalo stida «napada» dječka od 20 godina, pri tome mu nudeći svoje obudjavjelo tijelo.

Pojavni oblik u ovoj kombinaciji gdje partnerica u sexu bude nekad starija čak i od vlastitog roditelja meni je nenormalan, čak štaviše odvratan. Pri tome ne mogu da shvatim u ovom slučaju žensku stranu koja može da se upušta u tako nešto ili možda misli da ona uzrečica stara koka dobra supa prolazi i kod klinaca od 20-tak godina.

Moje mišljenje je ovim rečeno, da čujem vaše.??!!!!


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2014-02-02 , 7:20 PM

Pa i ti ces biti nekada matorka, samo mala ispravka zena u 40 godina nije matorka to prvo mora da naucis, to su najbolje godine da sa mladim piladom im se krv obnovi .drugo makar znaju sta oce za razliku od balavica koje zive u svojim snovima koji ne postoje i cekaju princa na konjicu koji ce da ih oladi i nauci da se ne zivi od istih xd :xd: xd trece ne vezano samo za sex, imaju i pricu, a i kapiraju zezanje za razliu od tih duplo mladjih koje svojim nosicem teraju oblake iznad gradova svojih xaxaxaxaxa cetvrto znam mnoge koje nisu tako iskusne u godinama i malo su mladje recimo od 25 do 28 jure klince od 19 20 , ljudi kazu prava ljubav godine ne broji xaxaxaxaxax nekada se i to desi :D zato nazovimo balavice ne budite ljubomorne nego naucite sta zelite nemoze jare i pare xd :xd: xd :xd:

zivele kugerke :D :D :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-02-02 , 7:31 PM

Quote Impi ()
Pa i ti ces biti nekada matorka,

ja cu tada da ima svog mator kojag cu da napastujem .. ne bri ni se ti za mene :p xd

ja inace kad vidim momak/curu sa cvojekom/zeno od 50/60 godina ja tu nevidim ljubav ja vidim samo
sponzora.. nema tu ljubavi oni su sa njima jer imaju para.. :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2014-02-02 , 7:34 PM

strumfeta_mala, pocela si sa 40 liceciras sada 50 60 sledece bi 70 80 xd xd xd xd xd

Quote strumfeta_mala ()
ja cu tada da ima svog mator kojag cu da napastujem .. ne bri ni se ti za mene


ne brinem samo kazem da treba da se biraju reci jer zenske osobe imaju milion kopleksa pa kad porastes i napunis te slatke godine bice ti krivo sta si napisla xd xd xd xd poznavajuci zensku dusu ona neume da se nauci da starenje kod nje pocinje od 60 70 one vec pocinju da kopleksiraju u 22 xd xd xd








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-02-03 , 4:09 PM

Pa pusti ljude nek uzivaju njemu dobro dodje a njoj nece da skodi to je sredjeno :D
A i zene sa 40 izgledaju dobro ako se dobro odrzavaju :D
Muski sa 20 ovaj pa sta reci sve naraslo j te nije dete :D

A extra su oni sa 60 a ona 20 e to je vec interes ja bi rekla :D %)










592
poruka na forumu
208 1412



post # 6 | 2014-02-03 , 4:35 PM

Quote strumfeta_mala ()
Pojavni oblik u ovoj kombinaciji gdje partnerica u sexu bude nekad starija čak i od vlastitog roditelja meni je nenormalan, čak štaviše odvratan.

Pa ako ženama nije odvratno da spavaju sa muškarcima koji su stariji od njihovih roditelja, neznam što bi im bilo odvratno obratno. Po meni čista diskriminacija prema osobama istog pola i uvreda muškog :D
Ispade da mlađe žene mogu starije i mlađe muškarce, a vaša majka il neko nema pravo na sex i mora il nekog deku koji je na samrti i nemože odraditi sex kako valja xd
Isto je to iz razloga koji motivišu žene sa starijim muškarcima. takav motiv je i mlađim muškarcima za starije žene :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2021-09-03 , 10:22 PM



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubavv, sex ili nešto treće....?!!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]