• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Rane na mom srcu
Rane na mom srcu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-02-10 , 8:57 PM

Ljudi su zauzeti sobom, svojim snovima, zivotom, osecanjima, i ne primecuju sta se kod tebe/mene-nas dogadja.
Postoji razni nacini skrivanja onog najboljeg u sebi. I tesko ih je se osloboditi.

Neko krije emocije sto se plasi da ce biti povredjen, neko zato da ne bi opterecivao druge, neko sto nosi u sebi nesto sto ne moze da podeli sa drugima.
Neko ceka da bude otkriven.

Vezes se za nekog, a ostajes zatvoren. Krijes se i ne pokazujes koliko ti je stalo. Cesto krijes i ono najbolje u sebi. Budes ono sto nisi. Ponekad pokazujes i ono najgore u sebi, alli ono najbolje nikad.
Iako imas problema u zivotu, ne delis ih ni sa kim.
Boris se sam ma koliko bilo tesko.
Boris se za druge, nikad za sebe.

Na kraju te to sve sustigne. Sve ono sto mislis da si pobedila/o.
Platis cenu svojih pobeda.
Platis cenu svega toga sto drzis u sebi bas kod onih koje zavolis.


Zasto su pojedinci takvi kakvi su?
Zar je dokazano, da svaka druga ljubav istom ranom preti?
Da li je vama potreban neko s kim se ispricate ili i vi nebitno sta je krijete u sebe
pa cak i onda ako je vasa veza hajmo reci super?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-02-10 , 9:36 PM

Quote Dusomoja ()
Zasto su pojedinci takvi kakvi su?

jer daju sve od sebe kad upoznaju ljubav i misle da je to to i onda je zivot surov :

Quote Dusomoja ()
Zar je dokazano, da svaka druga ljubav istom ranom preti?


ja ne mislim da svak ljubav istom ranom prijeti .. to sve zavisi od njih dvoje .. kako i sta .. ne mora svaka ljubav
ruzno da zavrsi .. jednostavno parovi svate nekim odredjenim periodu da to nije to .. i moze se i na drugaciji nacin sve da zavri
moze se iz jedne ljubavi .. nesto da pretvori u neko prijeteljsto recim/ to su jako rijetki slucajevi..
moze se desiti da oboje odluce da prekinu .. jer to nije to .. a i takva ljubav ostaje u sjecanju .. ljepo a ne ono bolono
grozno .. iskustvu koje ne zelim nikom da dozivi .
Quote Dusomoja ()
Da li je vama potreban neko s kim se ispricate ili i vi nebitno sta je krijete u sebe
pa cak i onda ako je vasa veza hajmo reci super?

AA naravno da mi je potrebno takav sam tip osobe .. da vise volim da olaksam svoju dusu nego da drzim to u sebi ..
covjek se i bolje osjeca kad nekom nesto kaze.. bio ti savrseno hajmo reci sretan ili nesretan .. prica cini cuda ..
a ne znam da li postoji veza u kojoj je sve sjajno, bajno, tu meni nama nesto nestima, svaka veza ima ono malo nesto trzavice neke .. ne nesto previse.. ono razumijete me :D
hocu da kazem.. potrebno je covjeku to da se isprica sa nekim .. bio ili ne bio sretan :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2014-02-11 , 7:21 PM

Ja sam neko ko ce radije pricati s nekim nepoznatim nego poznatim.
Znala sam cesto puta pogresiti poveriti pa mi se nabije na nos sve,kroz to sam se povukla u sebe
u neki svoj svet u moje srce.

Verujem da je tesko osobama koje drze sve u sebe koje su povucene i nasmejane a samo bog zna kako im je tesko.










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2014-02-11 , 9:29 PM

Au majo ti baš umeš da me pogodiš u centar :o jbt

Svaka reč iz navedenog texta je istinita ,makar za mene. . Toliko se brzo vežem i ne razmišljam . . Dajem sve od sebe. . Ali nikad ne uspevam. . Svi me povrede, onda posle kukam,djavo mi je sam kriv. .

Imam probleme druge vrste. . .kad se vežem oteram sve druge od sebe i postoji samo on za mene. . A onda kad mi je tesko nemam kome to reci. . .

Mama mi dodje ko najbolja prijateljica. . Al ne mogu reci njoj sve. . . I onda to cutim i trpim u sebi,sto nikom ne preporucujem,jer bol iznutra utice na rasudjivanje spolja. . .

Ali primetila sam da je to "bolest svakog zaljubljenog " coveka. . Svi idalizujemo ljubav i kad ne ide ono "srecni do kraja zivota" padamo u depresiju i mislimo zivot nam prestaje u trenutku. . Retko ko se vodi onim "zivot je isuvise kratak da ga trosis na nerviranje i ljude koji te ne zasluzuju" :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-05-13 , 2:26 PM

Kad covek zadobije istu ranu cesce puta kad tad mu je tesko poverovati da ima neko ko ga razume ili mu je tesko pricati jer misli ah i onako mi nemoze pomoci.

Znam kakav je to osecaj znam kako je ziveti s tim ali eto na sve se covek privikne pa cu valjda i ja .










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 6 | 2014-06-23 , 10:13 AM

bas kako rece gore Nutella92, svi mi idealizujemo ljubav kada nam se desi sve je savrseno i srecni smo do neba izelimo da to traje a onda se desi nesto totalno drugacije i ostanemo povredjeni,iznervirani ostanu nam te neke rane priznavali mi to ili ne :) ali tada je vazno da naucimo nesto iz toga sto nam se desilo mada nekima to cesto ne uspe jer ....kada nam se desi ponovo ljubav ponovo zelimo da verujemo u nju i dajemo sve od sebe opet .......

ali svaka ljubav nije takva i nikada ne treba prestati verovati u nju..... ali treba postati bar malo pametniji i ne ici glavom kroz zid...... nego ceniti bolje svoje odluke :)

desavalo mi se i da pricam sa ljudima i da drzim to u sebi i mogu reci ne treba pokusavati da to izneses sam zasto bi lakse je kad se malo poprica sa drugima .......... naravno pravim osobama..... :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2014-08-29 , 1:05 AM

Nazalost koliko god svet isao napred uvek ce biti nesretnih osoba koje nikad nisu izlecile svoje rane
Da pricam mogla bih danima ali nije poenta foruma :)










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 8 | 2014-08-30 , 1:07 PM

tu su rane zarasle su ali nas potsete nekad na promenu vremena cisto da nam kazu da budemo pametniji za ubuduce :)


Poruku je menjao/la vega777 - Subota, 2014-08-30, 1:16 PM


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Rane na mom srcu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]