• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Može li se sex za jednu noć pretvoriti u vezu?
Može li se sex za jednu noć pretvoriti u vezu?
Može li od seksa za jednu noć postati veza?
1. 1. Možda i može, ali ja ne bih isprobavao / la [ 3 ] [50.00%]
2. 2. Zašto ne, neke od boljih veza koje znam su počele tako [ 1 ] [16.67%]
3. 3. Možda i može, probao / la bih [ 1 ] [16.67%]
4. 4. Definitivno loš početak [ 1 ] [16.67%]
Answers total: 6



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2014-02-13 , 1:20 PM



Mišljenja su dosta podeljena. Mišljenja se razlikuju dosta od pola i godišta.

Može li se seks za jednu noć pretvoriti u vezu? Kakvo je vaše mišljenje povodom ovoga?


Fajlovi: 1349676.jpg (23.0 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-02-13 , 7:31 PM

Nista nije nemoguce tko da bicemo informisani :D

Ja takav sex nikad nisam imala tako da neznam sta bi se moglo desiti ako pre toga nisu svetlucale zvezdice ali najverovatnije bi lupala u glavu i govorila ufff budalo jedna :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-02-14 , 0:53 AM

vidi mu teme ... xd od kud ti u kexu :p hahha

pA sad nisam jos takvo nesto imala ko sta kaze Dusamoja ... pa ne znam
moze li .. hm .. sad ovaj .. zavisi i sa kojom je osobom i koliko dugo tu osobu poznajes ....



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 4 | 2014-02-14 , 6:07 AM

Eh kao sto su rekle Dusomoja i Strumfi nisam ni ja takvo nesto imala....a mislim da tesko....zavisi koliko dugo poznajes tu osobu....poznajes li je uopste......ili je to prvi spoj,ako jeste onda mislim da seks prve noci unistava sanse za dugorocnu vezu.....mislim da je bolje da se to malo odgodi,a ne da se bas odmah skace u krevet...moje misljenje.


Poruku je menjao/la wide-awake - Petak, 2014-02-14, 6:09 AM








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 5 | 2014-02-16 , 6:24 AM

Quote hrabri_mali_toster ()
Može li se seks za jednu noć pretvoriti u vezu? Kakvo je vaše mišljenje povodom ovoga?


Možda i može, možda i ne može , to sve zavisi od osobe.

Imaš recimo one nestabilne koje nisu u stanju da prosuđuju dobro , pa se odmah vežu. Imaš i one osobe koje su zadrte i upuštaju se u tom samo i isključivo samo da bi imali sex i ništa više :)

Ja mislim da nije u redu to , valjda sam starog kova, i nikad nisam imala vezu koja je trajala ispod 5 meseci i onda ne smatram bilo kakve kombinacije u vezi sexa ko zdrave za mene ;)

Ali hm nje zabavno kad odmah daš sve od sebe, razotkriješ se celu i daš na tacni , onda više nisi zanimljiva i takva veza ne opstaje , tako da glasam da nije moguće (makar kod normalnih ljudi koji nemaju neki psihički problem)

Naravno ne osuđujem ni one što razmišljaju srcem , pa se jako brzo vežu za tog nekog ili zaljube na prvi pogled , može da se desi to naravno , ali to nije po meni zdrava veza :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








186
poruka na forumu
321 1340



post # 6 | 2014-04-12 , 2:24 AM

nisam probala al' moje misljenje je ne .. zar to ima smisla ?








256
poruka na forumu
33 238



post # 7 | 2014-04-12 , 2:31 AM

Moze,ako je sex mocan!
Nema sanse da sutra po ceo dan ne mislim o tome.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Može li se sex za jednu noć pretvoriti u vezu?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]