Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Fizička snaga partnera
Fizička snaga partnera

1761
poruka na forumu
1602 11823

post # 1 | 2014-02-16 , 6:27 AM

Da li vam je bitna fizicka snaga Vaseg partnera?

Da li biste osecale da je manje muzevan, ukoliko ne poseduje fizicku snagu?

Da li Vam je mnogo bitno da se osecate veoma zasticeno i sigurno pored Vaseg partnera?

Ili uopste ne pridajete znacaja tome?

Ovo je naravno pitanje za cure, mušarci mogu samo da čitaju :)

♥ "Kao što je ljubav prema životu zapravo samo strah od smrti, tako i društvenost ljudi zapravo nije direktna; ona se, naime, ne zasniva na ljubavi prema društvu, nego na strahu od samoće."♥

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 2 | 2014-02-16 , 12:48 PM

Quote Nutella92 ()
Da li Vam je mnogo bitno da se osecate veoma zasticeno i sigurno pored Vaseg partnera?

Ovo mi je jako bitno,da osetim da je tu uz mene u dobru i zlu da je na mojoj strani ,da mi da osecaj sigurnosti da se ne plasim on je tu.

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

Impi

2482
poruka na forumu
2319 13951

post # 3 | 2014-02-16 , 1:41 PM

xd xd xd slabici na vezbanje :D :D :D

1761
poruka na forumu
1602 11823

post # 4 | 2014-02-16 , 1:45 PM

Meni licno nije bitno da je snazan jer ne pridajem snagu misicima :) Ono sto je meni bitno jeste da kad me zagrli da se osecam sigurno ,a ne da me ugusi lmisicima lol

Salu na stranu ;lepo je imati jakog muskog pored sebe koji moze da bude tu uz vas i da se vi osecate kao zensko u toj prici i da ne morate da budete oboje ; ali lepo je cuti musko to isto kako je sposoban da se sa nekim izbori i recima, amudrim odgovorom na kulturan nacin ,a ne samo tucom i misicima :D

♥ "Kao što je ljubav prema životu zapravo samo strah od smrti, tako i društvenost ljudi zapravo nije direktna; ona se, naime, ne zasniva na ljubavi prema društvu, nego na strahu od samoće."♥

Impi

2482
poruka na forumu
2319 13951

post # 5 | 2014-02-16 , 1:49 PM

Nutella92, majce slatka pametnica zna sta vredi xixxixxixi nemora da me hvalis :p xd xd xd
a da sada ce na osnovu tvog svaka da da potporu da se slaze i da nista ne doda :D

1761
poruka na forumu
1602 11823

post # 6 | 2014-02-16 , 2:13 PM

Vladi pa makar ce svaka da da potporu u vezi teme nece da spama van teme a to je valjda najbitnije :D

A i ne mora da znaci da se svaka slaze sa mnom , mozda neka voli da ima snaznog muskarca pored sebe koji moze da je jednim prstom podigne i nosi kroz kucu i slicno lol nek se izjasne zene :D

6636
poruka na forumu
2785 8170

post # 7 | 2014-02-16 , 6:42 PM

Quote Nutella92 ()
Da li biste osecale da je manje muzevan, ukoliko ne poseduje fizicku snagu?

Pa ne bih sad nekog mlitavog pored sebe .. da mi se ponasa kao neki pedercic .. da ne moze ni drva mi unijeti
zna se sta je musko ..
Quote Nutella92 ()

oo naravnoo .. da znam da je za mene uvijek tu i da imam na koga da se oslonim :)

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 8 | 2014-02-16 , 6:55 PM

Quote Nutella92 ()
Salu na stranu ;lepo je imati jakog muskog pored sebe koji moze da bude tu uz vas i da se vi osecate kao zensko u toj prici i da ne morate da budete oboje ; ali lepo je cuti musko to isto kako je sposoban da se sa nekim izbori i recima, amudrim odgovorom na kulturan nacin ,a ne samo tucom i misicima

Upravo to Ime ;)

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

2168
poruka na forumu
2240 4448

post # 9 | 2014-02-17 , 10:05 AM

Nije mi bitna sad neka fizicka snaga aman, niti misici. Bitno je samo da se zna ko je musko a ko zensko u toj prici :D
Bitno mi je da mi ulijeva osjecaj sigurnosti, i naravno da se ophodi prema meni kao prema necemu posebnom :p i da me tretira onako kako svaka zena zasluzuje :D :p

Aliis si licet, tibi non licet.

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Fizička snaga partnera
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]