• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Fizička snaga partnera
Fizička snaga partnera






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2014-02-16 , 7:27 AM

Da li vam je bitna fizicka snaga Vaseg partnera?

Da li biste osecale da je manje muzevan, ukoliko ne poseduje fizicku snagu?

Da li Vam je mnogo bitno da se osecate veoma zasticeno i sigurno pored Vaseg partnera?

Ili uopste ne pridajete znacaja tome?


Ovo je naravno pitanje za cure, mušarci mogu samo da čitaju :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-02-16 , 1:48 PM

Quote Nutella92 ()
Da li Vam je mnogo bitno da se osecate veoma zasticeno i sigurno pored Vaseg partnera?

Ovo mi je jako bitno,da osetim da je tu uz mene u dobru i zlu da je na mojoj strani ,da mi da osecaj sigurnosti da se ne plasim on je tu.







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2014-02-16 , 2:41 PM

xd xd xd slabici na vezbanje :D :D :D








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2014-02-16 , 2:45 PM

Meni licno nije bitno da je snazan jer ne pridajem snagu misicima :) Ono sto je meni bitno jeste da kad me zagrli da se osecam sigurno ,a ne da me ugusi lmisicima lol

Salu na stranu ;lepo je imati jakog muskog pored sebe koji moze da bude tu uz vas i da se vi osecate kao zensko u toj prici i da ne morate da budete oboje ; ali lepo je cuti musko to isto kako je sposoban da se sa nekim izbori i recima, amudrim odgovorom na kulturan nacin ,a ne samo tucom i misicima :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2014-02-16 , 2:49 PM

Nutella92, majce slatka pametnica zna sta vredi xixxixxixi nemora da me hvalis :p xd xd xd
a da sada ce na osnovu tvog svaka da da potporu da se slaze i da nista ne doda :D








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2014-02-16 , 3:13 PM

Vladi pa makar ce svaka da da potporu u vezi teme nece da spama van teme a to je valjda najbitnije :D

A i ne mora da znaci da se svaka slaze sa mnom , mozda neka voli da ima snaznog muskarca pored sebe koji moze da je jednim prstom podigne i nosi kroz kucu i slicno lol nek se izjasne zene :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-02-16 , 7:42 PM

Quote Nutella92 ()
Da li biste osecale da je manje muzevan, ukoliko ne poseduje fizicku snagu?

Pa ne bih sad nekog mlitavog pored sebe .. da mi se ponasa kao neki pedercic .. da ne moze ni drva mi unijeti
zna se sta je musko ..
Quote Nutella92 ()
Da li Vam je mnogo bitno da se osecate veoma zasticeno i sigurno pored Vaseg partnera?

oo naravnoo .. da znam da je za mene uvijek tu i da imam na koga da se oslonim :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2014-02-16 , 7:55 PM

Quote Nutella92 ()
Salu na stranu ;lepo je imati jakog muskog pored sebe koji moze da bude tu uz vas i da se vi osecate kao zensko u toj prici i da ne morate da budete oboje ; ali lepo je cuti musko to isto kako je sposoban da se sa nekim izbori i recima, amudrim odgovorom na kulturan nacin ,a ne samo tucom i misicima

Upravo to Ime ;)










1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 9 | 2014-02-17 , 11:05 AM

Nije mi bitna sad neka fizicka snaga aman, niti misici. Bitno je samo da se zna ko je musko a ko zensko u toj prici :D
Bitno mi je da mi ulijeva osjecaj sigurnosti, i naravno da se ophodi prema meni kao prema necemu posebnom :p i da me tretira onako kako svaka zena zasluzuje :D :p


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Fizička snaga partnera
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]