• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » 9 oblika penisa sa kojima možete da se sretnete u životu (Khm... drage dame... pa da čujemo vaša iskustva?)
9 oblika penisa sa kojima možete da se sretnete u životu



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2014-02-16 , 11:09 AM



1) IZGLED VARA

Možete se zadesiti u situaciji da u početku, samo kada bacite pogled dole, budete razočarani.
Ali, samo malo strpljenja i sačekajte da pokaže svoje pravo lice - možete biti vrlo prijatno iznenađeni!

2) BOLJE GA JE ZABORAVITI ŠTO PRE

Čovek u životu zaboravlja na mnoge sitnice, pa je i vlasnika ove sitnice bolje što pre zaboraviti.

3) I SVEMIR MOŽE BITI ZAKRIVLJEN

Kada ga ugledate onako zakrivljenog, i vi ćete možda nesvesno okrenuti glavu na tu stranu i zapitati se “kako li će to funkcionisati?”.
Ne brinite, sve će biti u redu. Iz nekih uglova će biti bolje nego iz drugih, ali...tako ćete pronaći uglove i poze za koje niste ni znali da postoje.

4) SUZE RADOSNICE

Da li vam je nekad neki partner naterao suze na oči samo tako što vam ga je pokazao? I oči vam se zasuzile od sreće? Međutim, od njegove veličine ste se uplašili.
Preostaje vam samo ili da se prepustite i probate, ili da pobegnete glavom bez obzira.

5) SAVRŠENSTVO BEZ MANE

O ukusima ne vredi raspravljati, ali i sami znate kad ugledate nešto savršeno - prosto se naježite.

Nateraće vas da radite razne lude stvari samo da budete s njim još jedan minut više. Ali, naravno da postoji “ali”. Njegov vlasnik je obično vrlo svestan šta ima da ponudi, i zbog toga je pravi naduvenko i narcis. Šta ćete - život nije bajka.

6) “B” OLOVKA

Sećate se vrste običnih olovaka tipa “HB”, “B” i “H”, čije oznake govore o tvrdoći, odnosno mekoći grafita? “B” je, da podsetimo, oznaka za meke olovke.

7) GOSPODIN OSETLJIVI

Ako ste se sreli sa g. Osetljivim, onda znate da je to onaj koji odmah reaguje, samo na pogled na vašu nogu u cipeli sa visokom potpeticom, ili na neki drugi deo tela u koji je zaljubljen.

Ali, ta osetljivost se može ogledati i u suprotnom pravcu - dovoljna je neka sitnica pa da postane neraspoložen za seks.

8) SA KAPULJAČOM

Ako ste se družile sa onima koji nose kapuljaču (nisu obrezani) - a to je sigurno ogromna većina - i sami iste otkrili da može biti zabavan za igru.

9) KRATAK I ZDEPAST

Neke žene vole baš ovakvog - pa neka im je uzdravlje!

Drage dame, da čujemo vaša iskustva? :D :p
Sa kakvim ste imale najčešći susret, i koji ''najviše volite''? :D


Fajlovi: 1946344.jpg (14.4 Kb)

Poruku je menjao/la hrabri_mali_toster - Nedelja, 2014-02-16, 11:10 AM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-02-16 , 1:41 PM

Quote hrabri_mali_toster ()
4) SUZE RADOSNICE

lele lol idem da se ranim majkemi
Quote hrabri_mali_toster ()
7) GOSPODIN OSETLJIVI

Ovaj je privlacan ali veoma strastven pa mislim s njim bi preselo sve :D
Quote hrabri_mali_toster ()
1) IZGLED VARA

Mislim da je ovaj ipak nr.10 :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-02-16 , 8:35 PM

hrabri_mali_toster, e ebemu misa nista se nevidi od rucnika lol :lol:

Quote hrabri_mali_toster ()
SUZE RADOSNICE

ja bi prije rekla suze zalosnice lol :lol:

sto me nasmija ova tema lol hahhahha

Dusomoja, taj osjetljivi mi vise lici na nekog gejica .. koji gleda sta kakoo gagagagga

Quote Dusomoja ()
1) IZGLED VARA

nuno flips aahhahhahaha


lol

Added (2014-02-16, 6:35 PM)
---------------------------------------------

lol



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 4 | 2023-10-11 , 1:34 PM

lol lol

terajte me iz ovog dela podforuma dok nisam napisao kakvog je oblika moj sofokle lele lol


Poruku je menjao/la Sovko - Sreda, 2023-10-11, 1:35 PM


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » 9 oblika penisa sa kojima možete da se sretnete u životu (Khm... drage dame... pa da čujemo vaša iskustva?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]