• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Veza sa Biseksulanom osobom
Veza sa Biseksulanom osobom






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2014-03-01 , 8:06 PM

Nadjetee se u situaciji da upoznate osobu i da vas privuce prvo fizicki, a zatim i mentalno.
Zaljubite se a onda Vam ona otkrije cinjenicu da je Biseksualna osoba.
Da voli da eksperimentise sa polovima, te da je vec eksperimentisala sa istim polom.
Da li bi ste znajuci tu cinjenicu usli u vezu sa biseksualkom/biseksualcem ili ipak ne?
Koji su razlozi zasto ne bi ste zapoceli vezu?
Da li ste mozda imali takvo iskustvo?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2014-03-01 , 8:21 PM

brows2 brows2 brows2 brows2 ocem da probam :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








59
poruka na forumu
19 175



post # 3 | 2014-03-01 , 9:56 PM

ja ne bih mogla sama pomisao da se samo ljubi sa nekim frajerom gadi mi se...
nisam imala takvo iskustvo upravo gore iz navedenog. :)


ja sam cvetak zanovjetak :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2014-03-02 , 1:30 AM

Pa ja mislim ako mi obeca nece vise moglo bi proci mada hmmmmmmmm ne ne nebi ipak kad malo bolje razmislim :D nesto mi muka










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2014-03-02 , 3:23 PM

Hahaha Pa jel moguce Boko da ti uvek pomislis na nesto pogano :D Nije to sto mislis :)

Joj ni ja ne znam da li bi mogla. Iskreno meni je muka kad vidim da se dva muskarca ljube, ma dodje mi da povratim. Ajde dve zene tu i tamo mogu da svarim, pa kapiram da muskima to ne bi bio problem, oni cak i vole to da vide.
Ali zamislite svog decka kako ljubi nekog muskarca??? jbt Ne nikakoooo...


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2014-03-02 , 4:04 PM

Quote Anna_Anna ()
Da li bi ste znajuci tu cinjenicu usli u vezu sa biseksualkom/biseksualcem ili ipak ne?


Ipak ne.. :) Ne iz razloga što mi se nešto gadi ili ne gadi , već iz razloga što sam ko osoba mnogo ljubomorna i posesivna.

Ne bih ja moje mogla da delim ni sa kim , pa čak ni sa muškim :D

Smatram da kad si u vezi , dvoje su dovoljni. Ako se ja tebi sviđam znači da si našao nešto na meni što te privlači da budeš samo sa mnom i ni sa jednom drugom. Čim tebi pored mene treba više njih , onda to nije to. Onda možemo biti prijatelji i ništa više, jer sa takvim osobama ne vidim budućnost , a ni bližu budućnost veze :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 7 | 2014-03-02 , 5:06 PM

Ma jok bre :D ono sto je moje moje je i nema dalje :p :D







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 8 | 2014-03-02 , 5:09 PM

To se u moje selo zove kombinacija za trojku :D , jer za vezu potrebno je dvoje razlicitog pola cao


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Veza sa Biseksulanom osobom
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]