• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Decko-kuca-posao :)
Decko-kuca-posao :)






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2014-03-01 , 8:16 PM

Nisam znala kako da nazovem temu :)
Nije u pitanju cuveni Ekrem Jevric,

Cesto se u toku razgovora sa svojim drugaricama dotaknem teme oko obavljanja kucnih poslova kod momka u kuci(koji pritom zivi sa roditeljima.)
Nekima je sasvim normalna stvar da operu sudove, usisaju, obrisu prasinu iako je tu prisutna njegova majka.
Druge to ne rade niti imaju u planu.
Poznajem devojku koja je to radila, pa joj se obilo o glavu, naisla je na negodovanje od strane "potencijalne svekrve".
Ja polazim od toga da prva moja majka ne voli da joj se iko mesa u poslove oko kuce, osim ponekad kad joj je potrreban mini odmor, pa ja uletim. :)

A opet slusam i raznorazne komentare majki tih istih momaka, koji znaju da prokomntarisu da je devojka jako vredna ili da nista ne radi.

Kakvi ste vi po tom pitanju?
Kako ste postupale dok se niste udale za svog supruga?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-03-01 , 8:42 PM

Ja kod svoga ni neide u kucu ... kad idem idem u goste i ponasam se kao da sam u gostima ...
Za sada koliko dugo smo skupa bila sam svaga jednu 3 ili 4 puta slagat cu ... i samo sam sjedila :)
Mozda to cudno zvuci ... al tako .. i to vrijeme dok sam bila kod njega .. vecinom je trajalo nekih sat i p
o vremena :) o boze lele


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2014-03-01 , 9:59 PM

Shodno da mi je mama opasan procenitelj riba sav sam na nju mislim svaka je morala malo da se usteka ono za slavu pred slavu da pomogne xaxaxa , inace svoje kucne obaveze kao i poslovne obavljam sam , volim kada znam gde je sta :D
a devojke u svakom slucaju treba da se ponasaju sto kaze strufeta kao da su u gostima situacija zna da eskalira , kada nekog naviknes na nesto tesko se odvikava to se odnosi na cenjenu mamu :D zato curke sok i kafa i kuci ne previse se intiminirajte dok ne reknete da , mada koja je rada da mi pripomogne treba par ormara da prebacim iz jedno cose u drugo xaxaxa nemoj se sekirate ja zivim sam :p xaxaxaxa








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 4 | 2014-03-02 , 5:13 AM

Isla sam vise puta,i u pocetku ,kao sto rece Strumfi sam bila gost :D ali kasnije pihhhhhhhhhhhh nekako me bilo sramota da samo sjedim i sve cetiri u zrak,pa sam se trzala sama da operem sudje i ponesto uradim jos......ali najgore sto se covjek navikne pa onda aj svaki put rintaci :D %) da ne kazem kad je neko slavlje %) peri ,pospremaj ,ugadjaj ma nema kao udata :D
Jednom sam mu uhvatila mamu kako mi puse za vrat kad sam prala sudove :D %) omg msm vtf zeno jel treba da ponovim :D e to je bila kap koja je prelila casu i rekla sam sebi e nes budalo vise xaxaxa :D
mada sad zivi sam ali svejedno ne idem xaxxaxx :p sta znam mozda je povukao na mamu :D
mislim da treba postaviti neku granicu,lijepo je pomoci naravno,al cure nemojte se trzati bar jos,a kad budemo u braku ufffff ce naebemo :D :p lele lol lol








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2014-03-02 , 3:34 PM

S obzirom da ne idem kod momka na par dana, ne vatam se posla, osecam se kao gost i tako se ponasam.

Recimo da dodjem u situaciju da odem kod njega na nekoliko dana, normalno da bi mi bilo glupa, da njegova mama meni postavlja non stop, sklanja za mnom, pere sudje za mnom.. Ponudila bi se naravno da joj pomognem, ali ne sad da idem da joj brisem prasinu po kuci, ribam kupatilo i sl..okej da sredim deckovu sobu, ali bilo bi mi neprijatno da zeni ceprkam po kuci nesto preterano.
A kad postanem snajka, onda cemo da vidimo kako cu se ponasati, ima da je zovem da ona meni pospremi kuci haha salim se :)

Da ja vama kazem zene moje, meni je dosta starijih i iskusnijih zena reklo, ako si luda rintaces mu dok si mu devojka :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2014-03-02 , 3:52 PM

Quote Anna_Anna ()
Kakvi ste vi po tom pitanju?
Kako ste postupale dok se niste udale za svog supruga?


Pa nisam se udala još lol

Ali što se tiče toga, moram da naglasim da sem ako namenski nisam išla na neki ručak ,večeru gde bi bila prisutna potencijalna svekrva, uglavnom bi se moj dečko trudio da budemo sami.. ili bi ta potencijalna svekrva se osećala kao višak pa nalazila neke obaveze napolju kad ja trebam doći kako bi "pustila mlade da uživaju" :D

Ali imala sam recimo slučaj da sam bila sa jednim dečkom godinu ,skoro dve dana, i da smo bukvalno 18h provodili zajedno , pa čak i više ako prespavam kod njega, i gde su me primili kao ćerku u kuću. Naravno da nisu zahtevali od mene da perem , ribam ,čistim i slično, jer oni su me zavoleli i imali su lepo mišljenje i van toga o meni.

No, ja sam se osetila bezveze da toliko vremena provodim tu , a da nisam od koristi. Pa sam zajedno sa svekrvom prala suđe i pričala, ili družila se sa svekrom brišući prašinu.. Sa dečkom sam išla u nabavke u prodavnicu i tako to i ništa mi nije teško palo :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Decko-kuca-posao :)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]