• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako ljubav lako pomuti razum !!!
Kako ljubav lako pomuti razum !!!



  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 1 | 2014-03-02 , 5:04 PM

Ako ste se ikad zapitali šta se tačno dešava u vašem mozgu u trenutku kad upoznate osobu koja vam se sviđa, evo kako mozak reaguje kada izađemo na sastanak sa nekim novim: ono što je zanimljivo jeste kako leva strana našeg mozga funkcioniše kada su u pitanju donošenje odluka i preduzimanje akcija.

Kao što je poznato, leva strana mozga odgovorna je za naš racio, omogućuje nam da koristimo logiku i planiramo stvari unapred. S druge strane, desna strana našeg mozga odgovorna je za naše emocije i kreativnost.

Naravno, nije dobro (ni moguće) opredeliti se ni za jednu, ni za drugu stranu u smislu isključivosti, stoga je balans ono što nam svima treba i pravi put ka uspehu...

animirani studio potrudio se da docara situaciju pa uzvolte pogledajte same sebe ixxiixixxi



Dali se osecate kao u crtacu ili vam je priblizno drugacija svest ???








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-03-02 , 5:47 PM

lol ahhahhahahhahahha kako se ismija ovo .. krajuu hahhahahhahahhahahha

joj Impi ovaj muski animacija me malo posjeca na tebe ne znam sto al etoo jes tako hahhahhaha

Quote Impi ()
e priblizno drugacija svest ??

drugacija


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2014-03-02 , 11:16 PM

strumfeta_mala, sad nemora nista da kazem vec si sve rekla xaaxaxaxa :D
ali u sustini to je tako svako vuce na svoju stranu dok se ne usaglase xaxaxa

a da strumfeta_mala, kazes drugacije ti vise ko njena strana na kraju xaxaxaaxa :p xd








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-03-03 , 0:18 AM

Impi, hahha nisam toliko napdana da nakon prve veceri govrim decku da me ozeni ... kuku majkoo
vise sam za to da se maloo bolje upoznamo lol

Zna se kad je trenutak da se osnuje porodica... ne znam za druge cure .. al ja nisam sigurno kao ta na kraju sto je :p :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako ljubav lako pomuti razum !!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]