• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta da radim ?
Sta da radim ?






9
poruka na forumu
1 4



post # 1 | 2014-03-20 , 4:21 PM

Evo ovako , upoznao sam jednu devojku pre dve nedelje na jednom punolestvu (to je bilo 8 - og marta) i veoma mi se svidela i planirao sam da je smuvam ali nazalost , napio sam se .....onda dosao je i 15 mart takodje sam se napio ali pre toga sam isto planirao da se smuvam (samo sto sam ovaj put zavrsio u hitnoj).....
nego to nije bitno sad tj. sutra imam jos jedno punolestvo ali ona nece doci zato sto ne poznaje tog drugara , pa sam mislio ja da je pozovem ??? ali nisam siguran ako moze neko da mi da neki savet i tako to sta da radim , zato sto se bojim da je necu smuvati...... :(


Poruku je menjao/la Stefan213 - Cetvrtak, 2014-03-20, 8:47 PM


Everything you can imagine is real.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2014-03-25 , 6:11 PM

nemoj da je zoves opet ces da se napijes :D stoko


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 3 | 2014-03-25 , 8:28 PM

LaMistress, kraljiceee HAHAHAAH lol

Stefan213, Pa jednostavno je pozovi (ali pod uslovom da budes siguran da se ovaj put neces napit ..to bi te pokopalo :p ) ali prije toga je pozovi van da se bolje upoznate, nece pristati ako te jednom vidjela hehe a ovako kad te bolje upozna nece te odbiti ;)


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 4 | 2014-03-26 , 5:04 AM

Stefane dzabe zoves ako ces da se komiras od alkohola.

Bolja opcija je da ti njoj grunes istinu dok si trezan i kako bude-bude.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 5 | 2023-10-11 , 1:01 PM

ko zna možda je smuvao uveliko uoči nove godine venčali se razveli i podelili imovinu  lol


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta da radim ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]