• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Problem jednog mladog momka
Problem jednog mladog momka






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-03-26 , 3:04 PM

Imao sam devojku,nekih 3.meseca smo bili zajedno,pre nje cim se upoznam s'nekom ja se zaljubim,odlepim za njom,pisem im ne javljaju se ja ih zaboravim sve dok nisam upoznao nju.

Bila je ok,bas onakva kakvu sam trazio,raskinuli smo,upoznavao sam dosta drugih devojaka ali nista nisam osetio,sada sam u vezi sa jednom,draga mi je,ali je ne volim,mislio sam da cu je zavoleti ali nisam,ja sam njoj prvi pa ne zelim da pati zbog mene jer znam kako je to.

Samo ne razumem to KAKO NISAM USPEO POSLE BIVSE DA ZAVOLIM NI JEDNU DRUGU? Sretao sam mnogo lepse,bolje ali nekako jos patim za njom,jos je volim,jos se nadam i ako se ona udala i znam da nema nade.Plasim se da je necu nikad preboleti i da ce ona ostati jedina moja ljubav....

Ima li ko neki savet ili slicno iskustvo i kako je kroz sve to preboleo?










266
poruka na forumu
366 513



post # 2 | 2014-03-26 , 4:09 PM

Nikada ne smes da dozvolis da izgubis glavu zbog nekoga ko to ne zasluzuje. To je fatalna greska. Recimo, ja nema teorije da se zaljubim u neku (a jos manje odlepim za njom) ako ona mene i dalje ne primecuje. Ili, recimo, ako si u vezi, zaljubis se do panja, ona te ostavi, i ti ostanes ispaljen. U tom slujcaju samo treba da shvatis da tebe ona ne zasluzuje, pa samim tim ni tvoju ljubav ili sta vec. Svoju ljubav moras iskljucivo da das onoj osobi koja je zasluzuje, sve ostalo je cist promasaj. Sve dok ne shvatis koliko vredi tvoja ljubav koju pruzas, nece je niko ceniti. Veruj u to da mozes da nadjes nekoga ko ume da primi ono sto joj pruzas, i to ce najverovatnije da bude pun pogodak, jer je prirodno da je akcija jednaka reakciji.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2014-03-26 , 7:22 PM

Optimus87, pa ponekad je to izvan covekove kontrole samo se desi, zavolis nekoga ali retke su situacije kada je to toliko ekstremno da vise nijedna druga osoba ne odgovara posle te....

Covek u proseku po istrazivanjima voli dva do tri puta u zivotu onako bas tako da ko zna ......... mozda se tom decku to ipak desilo samo jednom ....... po meni svako pati posle raskida sa velikom ljubavi bude tesko i svako izlazi na kraj sa tim na razlicite nacine do onog trenutka kada se jednog dana probudi i shvati da je sve malo popustilo i da se mora ici dalje
a mozda i naidje neka druga osoba koja ti pokaze da je moguce to ponovo osecati :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2014-03-26 , 8:47 PM

Quote vega777 ()
Optimus87, pa ponekad je to izvan covekove kontrole samo se desi, zavolis nekoga ali retke su situacije kada je to toliko ekstremno da vise nijedna druga osoba ne odgovara posle te....


sa ovim se slazem

Quote vega777 ()
mozda se tom decku to ipak desilo samo jednom .......


sa ovim ne

Taj momak je tek poceo da zivi i jos uvek nije naisla ona bas bas prava ;)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-03-26 , 11:20 PM

Quote Dusomoja ()
Samo ne razumem to KAKO NISAM USPEO POSLE BIVSE DA ZAVOLIM NI JEDNU DRUGU?

Nisi se ti dovoljno prepustioo nijedno drugoj djevoci da bi zavolio drugu...

Quote Dusomoja ()
Bila je ok,bas onakva kakvu sam trazio,raskinuli smo,upoznavao sam dosta drugih devojaka ali nista nisam osetio,sada sam u vezi sa jednom,draga mi je,ali je ne volim,mislio sam da cu je zavoleti ali nisam,ja sam njoj prvi pa ne zelim da pati zbog mene jer znam kako je to

Kazes da ti je bila bas onakva kakvu si trazio, a ostavio si ju :o mislim onoo vaooo... Izvin al ja sam previse iskreno dijete..
rijetko kad sam na muskoj strani, zapravo NIKAD,
Izgleda je ovoj momka tek svatio sta je imaoo kad je izgubio .. tipicno... al ta djevojka sa kojom vise nije .. ocigledno je sretna sa nekim drugim ... i on to ne moze da vidi da gleda.. ne znam ... necu da vise kometarise,, oticu daleko...

Samo cu reci ovo... dozvoli sebi i svom srcu da voli druge, prvo zavoli sebe , pa ces moci voljeti druge, opusti se sa drugim
djevojkama.. ljubav ce docii.. dok ti je neka djevojka draga... bit ce ti jos draza..
Svi mi imam tu jednu ljubav.. za kojom zalim .. i prodje to .. a kad se sretnemo sa tim nasim ljubavima uvijek ce biti ono nesto da kazem "neka jeze da prodje kroz nas"
Tako i ti ocigledno da ta djevojka sa kojom si bio 3mjeca je bila "ona prava" za kojom se pati kad spoznamo prave cari ljubavi... :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








266
poruka na forumu
366 513



post # 6 | 2014-03-27 , 11:23 AM

vega777, Neretko to bude izvan covekove kontrole, ali covek ne sme sebi da dozvoli da izgubi kontrolu 100% nad samim sobom. Mora bar neka doza samokontrole da postoji, uvek. Covek koji ne ovlada svojim bicem je najcesce izgubljen.

P.S. Ne zelim da me neko pogresno shvati. :D Mozda Vam deluje da preterujem sa samokontrolom i tim glupostima. Jedna od mojih 'profesija' je da vladam svojim umom i telom, i otuda toliko reci o tome. To nije nimalo lako postici, ne zna se broj godina koji je potreban, ali smatram da to moze svako. :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-03-27 , 4:14 PM

Optimus87,]
gj svaka ti dala ccc ruze


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Problem jednog mladog momka
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]