• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » On/na u mojim ocima
On/na u mojim ocima






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-03-26 , 3:21 PM

Većina nas je imala neku forumsku simpatiju koju je prepoznala kao neko simpatično stvorenjce koje prija njegovoj duši dok upija sve te reči što se nižu pred našim očima.
I ako lik tog stvorenja milog, prvobitno a možda nikad i nismo videli, bili su dovoljni stavovi,emocije koje su isijavale iza slova pa i neke negativne osobine koje smo primećivali da nam baš oni budu tako posebni u moru drugih ljudi.

Moja simpatija on :D je bio jedno izuzetno mudro biće ali ne u onom negativnom smislu.
Iz njegovih postova izbijale su iskrice i raznobojni balončići koje sam nekad uzela samo za sebe (a nisam smela)

Sve je bilo živo i lepršavo, nekako lebdeće i stvaralo je divan smisao njegovih poruka.
Osećala sam se čitajući ga kao da gledam neki divni ljubavni film koji iz sekunde u sekundu stvara sve zanimljivije i lepše oblike bez mogućnosti da mi dosadi.
Bio je izuzetan i pored svih onih mana koje su se pomaljale iznenada kad se nadrnda,
a tada je postajao oštar kao najoštriji mac . :)


Tema nije o tome šta je bilo sa njima i nama, niti ko su oni nikom i avatarom i to ne želimo da znamo niti ću i ja to zneti.
Jednostavno bih volela da ih opišite onako kako ste ih videli na osnovu njihovih reči.
Šta vas je privuklo baš ka njima i zašto su baš oni bili izuzetni za vas?










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2014-03-26 , 8:59 PM

xd niko ne sme :D

paziljivost,osecajnost,srodna dusa,pisanje istih misli u itom trenutku,ono nesto kad sa nekim mozes da budes neko ko jesi bez ustezanja,lepo druzenje,smejanje,pa i ubijanje vremena,podela lepih i ruznih tenutaka iz stvarnog zivota,saveti :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2014-05-13 , 1:48 PM

Quote LaMistress ()
niko ne sme

:D izgleda.

Bio je neko ko mi se usudio obratiti kao niko,bas onako direktno i bez podpitanj. Imala sam osecaj voli sve sto i ja a pored svega davao mi do znanja da sam lepa mada u mom karakteru je cesto pronalazio nesto sto bi ga naljutilo.




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » On/na u mojim ocima
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]