• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Neredovna higijena (Smrdi)
Neredovna higijena (Smrdi)






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-03-26 , 3:33 PM

Koliko god da sam puta naisla na to da neko (musko/zensko svejedno) smrdi (usta, telo, svejedno) a ima partnera i to duža veza, nikako da razumem kako ih ona druga osoba trpi ?! zasto ?
Kao ku/njoj ne kaze.

Ja kada se nadem u blizini nekog ko smrdi, :D uvek gledam da imam sto manje moguce razloga da budem sa istima, i da se sto je pre moguce udaljim i dokopam svezeg cistog vazduha, i ako vec mora organizujem se tako da sto vise obaveznih kontakata sa takvom osobom bude telefonom.

A neko se sa takim nekim ljubi, sexa, zivi, spava, jede... ?!?!?!?!
A jos kad pomislim kako tek onda dole smrdi leleeeeeeeeeee :D :D
Ajde budimo realni sta je u pitanju sta mislite?
Da li njohov nos ima filter :D










266
poruka na forumu
366 513



post # 2 | 2014-03-26 , 3:43 PM

U pitanju su dve stvari: nemarnost i nepostovanje partnera, ali u velikim kolicinama. Uzas..








712
poruka na forumu
219 844



post # 3 | 2014-03-26 , 6:57 PM

brt nema gore stvari nego dopustiti da (SMRDIŠ) znaci s tim se srecem svakodnevno....kad ides u banku pa cekas uredu a stane neko iza tebe bazdi na znoj a ti trpis lud lud lud pogotovo ako je zensko dojde mi da joj dam novac da kupi sebi stick... ccc


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 4 | 2014-03-26 , 7:28 PM

pa ima toga naravno lele i ne znam kako sebi dopustaju tako nesto mislim bar neka normalna higijena treba da bude redovna stvar e sad kad se dese takve situacije onaj sistem korak dva se odaljis i gledas u drugu stranu :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2014-03-26 , 8:42 PM

au brate ima ih iz tog razloga se nikad ne vozim busom

sve nekako,svez znoj ajde lei nije neko stigao ma sve da razumem ali kad smrdi na ustajalost,kad nekom smrdi iz usta ufff ja bi to tukla
banka mi je najgora,majko moja uzasa od ljudi tim bi zabranila ulazak
pa zivimo u 21. veku ima bar jeftinog sapuna ne treba nista skupo

a partner da smrdi u krevetu bi ga zalila vrelom vodom vodom,pa mislim stvarno to je dno dna

ja licno kazem nekom koga poznam da smrdi i da ide da se kupa ili pere zube il mu/joj dam zvaku :D zabole me kad njih nije sramota da smrde nije ni mene da kazem ccc

jedan primer iz srednje skole isla sam 3. razred,devojka iza mene Biljana je toliko smrdila da je to bio uzas i nisam vise mogla da izdrzim odem kupim joj set secam se da je bio Fa.I lepo kazem curo Bozija okupaj se gusis me nemogu da se koncentrisem od tebe :D

nikad vse nije progovorila samnom isle smo jos jednu godinu zajedno u razred i dan danas je srecem po gradu ali okrene glavu :D

isto tako nikad vise nije dosla smrdljiva u skolu ccc


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 6 | 2014-04-25 , 5:14 PM

LaMistress, carice lol lol lol

bas pre neki dan stojim u redu u prodavnici i pitam se zasto jedna gospodja ispred mene se odaljila od coveka ispred nje tek kad sam prisao osetio sam zasto hahaahah %) :p

mislim da je neka osnovna bar higijena danas moguca svima i svi bi trebalo da paze na nju da im se ne dogadja ovako nesto hahahah :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2014-04-25 , 10:26 PM

Quote LaMistress ()
au brate ima ih iz tog razloga se nikad ne vozim busom

sve nekako,svez znoj ajde lei nije neko stigao ma sve da razumem ali kad smrdi na ustajalost,kad nekom smrdi iz usta ufff ja bi to tukla


Ni ja to ne volim lele mrzim leti da ulazim u bus bilo kako , sem ako bas ne moram.. Ne volim da se neko znojav lepi za mene i da smrdi pored mene, a da ne mogu da dodjem do vazduha :o

Jos sam plus niska pa ni do prozora ne mogu da dosegnem <_<

Da se meni tako nesto dogodi , da moj partner mora da trpi , mene bi bilo sramota stid Ali isto tako ljudi nekad znaju da preteraju u mirisanju :o

Stave neke teske parfeme koji odbijaju coveka ili se premazu 101 uljem koja kad pomesas dobijes fuj miris :o

Sve je to do ljudske psihe a vala i do kulture :D Skrenes paznju na lep nacin, ako ne zeli da se promeni, krenes dalje :) Jedno je nemanje uslova za higijenu, a drugo je lenjost i nemarnost i bezobrazluk... :D

Samo ti bude na pameti ova recenica : "Jednog dana, ta osoba ce da vaspita tvoje dete" i znas sta ti je ciniti :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 8 | 2014-04-25 , 10:43 PM

ahahahahahhahahahaah pa ja cu da umrem od smeha nesreco jedna :) od sad te vodim u banku, postu ili gradski :) La Mistress

Pa ima li ista gore od toga... <_< <_< <_<


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 9 | 2014-04-25 , 11:42 PM

Devojke koje uvek imaju kilo sminke su tolike aljkavuse ...Uzasno mi je kad je neko znojan i onda stavi parfem na sebe PA TO MI JE STRASNO ODBRATNO %) Najgore mi je kad vidim devojku skupo obucenu a oseti se na znoj na pola metra

Zubi se peru posle svakog obroka ,cak iakoste na poslu,jako je vazno imati zdrave i lepe zube

Dusomoja, I GORE I DOLE TE ALATKE SE MORAJU PRASTI ahhaha

Neredovnoj higijeni


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 10 | 2014-04-26 , 7:10 PM

Bas oooj lele kad prođe pored tebe i ostavi trag sve dokle ide lele i jos plus na to nalijepi litar parfema.. lele pa mislim bolje ne stavljaj parfem ali se okupaj wtf
A to u vezi ne bih trpila <_< znaci misli ''..ako me voli volit ce me i ovakvog..'' pa iako imas curu zar nije ljepse da se jos pali na tebe :o fuj znaci %)


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Neredovna higijena (Smrdi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]