• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Šta bi VI uradili?
Šta bi VI uradili?






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-04-15 , 2:22 PM

Evo jedan primijer za temu :)

Dvoje ljudi se upoznaje virtualno. Daleko su, ne mogu se vidjeti. Salju se razne porukice,
razmijenjuju se slicice brows zvizdi ?
Desi se to , da se vi nadjete u njenom/njegovom gradu? okac
Dogovorite se da izadjete... Odete na jedno mjesto ... hm... dolazi do poljubaca.. brows2 onih
strastvenih brows2
Al cujete ovo:
ONA: Ja nisam takv tip djevojke koja bi isla do kraja ? :o
ON:Jesi sigurna da zelis da ides do kraja?
Napomena: To dok ste culi od njega/nje vi ste samo u BH i donje ves, a on je samo u Boksericam brows

Pitanje za decke:
Da li bi ste to uradili nekojoj djevojici?
Stvar je u tome da vam se ona mnogo svidja i se plasite da ako to uradite nece biti dobro?


Pitanje za cure:
Isto da li bi ste to uradili nekom momku?
Takodjer vam se svidja i plasite se ako bude te sa njim tu vece isle do kraj da ce imati pogresno misljenje o vama?


Pitanje i za cuure/decke :
Ili cete se prepusti strastii da vodi pa sta bude bude stid brows2 :brows2:


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








266
poruka na forumu
366 513



post # 2 | 2014-04-15 , 2:29 PM

Ne bih joj to uradio, jer ako mi se mnogo svidja, ne bih zeleo da je povredim ili ponizim. Ipak, ljudi smo i trebalo bi da se sluzimo ovim vijugama koje su nam poklonjene iz razloga da bi se razlikovali od zivotinja. :)








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2014-04-15 , 2:47 PM

Ma kud puklo da puklo,jednom se zivi a i nije od sapuna lol

P.S. kad bi se to desilo tamo gde ja hocu i s kim hocu ja bi i dosla u donjem vesu stid


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








266
poruka na forumu
366 513



post # 4 | 2014-04-15 , 2:49 PM

LaMistress, Legenda, kazem ja lol








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-04-15 , 3:52 PM

Quote Optimus87 ()
Ili cete se prepusti strastii da vodi pa sta bude bude

Ja bih se tome prepustia :p
Zasto?
Toliki kilometre da predjem napokon se vidimo .. i da ja njemu to kazem ...
vala sto kaze ova moja LaMistress, jedno se zivi a to je jedan ta noc .. a poslije ce da bude sta bude
iHHH i da se poslije pitam sto nisam ... a toliko je strasti bilo u tim "sms" i tome svemu u joj... stid

Quote LaMistress ()
kad bi se to desilo tamo gde ja hocu i s kim hocu

tad bi to uradila ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 6 | 2014-04-15 , 8:39 PM

pa ako smo oboje za zasto da ne ako je vec toliko bilo tih porukica cega vec .........ali naravno ako je to
gde ja hocu i sa kim hocu :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 7 | 2014-04-16 , 3:32 AM

xaxxax cuj je u boksericama ufff strumfi ludooooo :D :p :p :p :p
Ovako znaci....ne moze da dodje do toga jer sam u vezi...ali da nisam i da su stvari drugacije ali nisu i nece biti... :) ali eto da su drugacije recimo...zna se sta bi bilo :D :p i ja se ne bih osjecala iskoristenom da niti bi se bojala njegovog misljenja jer znam kakvo je,i isto tako znam da ga zbog toga nebi promjenio da :D :p :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2014-04-19 , 9:23 PM

Pa ovako :D
Znaci ako je ono sot ja mislim i skim mislim garant bi bilo

Al boxerice nek ostanu da ceznja poraste :D
Ovakvo nesto nebi uradila ako nije i on za i ne mislimo nastaviti medju nama nista.
A dok je doslo do svlacenja ocigledno je da me hemija tu bila i pre nego smo se sreli ;)










829
poruka na forumu
588 3749



post # 9 | 2017-03-13 , 11:26 PM

hahahh  jojjjj  oplakah ....
1000 poruka
gomila slika
neprospavanih noci (gledajuci u monitor,telefon i pricajuci u slusalicu)
preci 200 ,500 ili vise km
izadjemo
Ljubimo se
Odemo na skriveno mesto
Dodjemo do tacke (u donjem vesu) gde nema povratka
Posle svega ovoga ja mislim da niko normalan nebi postavio ovakvo pitanje!!! Ali ajde i da se desi da cujem takvo pitanje ,ispostovao bi maximalno, nebi je ponizio,povredio,uvredio!!!
Ali bi me bas onako povredila ,a ja ko ja gluperda bi se pitao danima  i krivio sebe na kojoj poruci ,kom razgovoru, km sam pogresio da ona dodje do zakljucka da imam tako slabo misljenje o njoj,ako se desi ono zasto smo oboje bili svesni da moze da se desi na samom pocetku puta....

Ne j... nas sustina ,vec sitnice...Sustinu ne mozemo da promenimo ,al sitnice mozemo  da 

LAstrumfi, ahahahahhahha  a sta bi bilo da si zamenila(obrnula pitanja)  za ON/ONA?!  lol :lol:  hahahhahah  ja mislim da bi bilo plakanje kakvi komentari bi se nasli sve


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 10 | 2017-03-14 , 10:46 PM

Maj lav, steta sto ranije nisam video temu. :D

Quote LAstrumfi ()
Da li bi ste to uradili nekojoj djevojici? Stvar je u tome da vam se ona mnogo svidja i se plasite da ako to uradite nece biti dobro?


Nije bitno da li mi se svidja ili ne. Ako sam resio da sa njom idem do kraja, naravno. Ne plasim se da nece biti dobro. Bice vatreno, a i niko ne voli nesigurne muskarce. A da dodjem u njen grad samo da bih se zadovoljio poljupcem i pricom o osecanjima ? Nema sanse. :D Pa vi vidite dal se isplati. Pricam za muskarce, naravno. :D

Ono sto mi je posebno zapalo za oko je ovo ja nisam takav tip devojke, ja nikad ne radim ovo... to uglavnom, gotovo sigurno vodi do seksa, samo im tad mozda proradi moralni kompas, nemam pojma. Ili nisu 100 posto sigurne da hoce da spavaju sa spavaju sa vama, ili nece da imate los utisak o njoj kao osobi, pojmaa nemam. Uglavnom, ne obazirite se kad to kaze. Moz da ukakite stvar ako se tad ponasate kao njen otac. :D

Quote LAstrumfi ()
Ili cete se prepusti strastii da vodi pa sta bude bude


Naravno da cu se prepustiti strasti. Zbog toga sam i dosao. :D

A i ko bi postavio pitanje jeli li sigurna da zelis da ides do kraja, uzimaju u obzir da smo polugoli, strast puca medju nama. :D FAK jea da sam siguran. :D Znamo zasto smo dosli ovde. Nikad takvo pitanje ne bih postavio, to vredja moju inteligenciju, al kad bi mene neka pitala, verovatno bih rekao cim me to pitas, ti nisi sigurna. Zasto smo onda dolazili ovde ? Nasmejao bih se i ko zna, mozda bi mi se posrecilo. :D Bolje da izbegavamo ta komplikovana pitanja, jednostavnije je uvek najbolje. :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2017-03-20 , 3:32 PM

Maj lav, i sta da si vidio temu ranije. 

A sta da kazem na temu: 
Ima na svakakvih. Neko bi isao neko ne bih . 
Ja znam da bi ja, ako vec ima ta strast i to sve ... docekas taj trenutak i dodje do toga 
i ja njemu da to kazem , pa mislim .... ono... SAMO KAZEM!!!
A on kad mi bi postavio to cudnovatno pitanje, uhhh ... pa nE bih mu bilo lako :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Šta bi VI uradili?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]