• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Partner i posao!!!
Partner i posao!!!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-05-16 , 9:17 PM

....Hm kako da ovo zapocnem.
Ovako, dakle Vi i Vas partner radite skupa, nije bitno koji posao ... bitno je da je isti.
Znaci,skupa ste po cijeli dan, odlazite zajedno, vracate se kuci ...
Stvar je u tome .. da ON/ONA vas vide u bas ono pravom svijetlu..
I kada ste ljuti, neraspolozeni, nervozni ... kad vas pukne neka ispriacija... zajednicko drustvo .. na poslu
kad je pauza skupa ste ... itd...
Uglavnom nadam se da ste svatili poentu ...

Da li je to dobro ,bili u vezi ili braku?
Jeste li vi za to ?
Ako ste kad to dozivjeli,kakav je osjecaj?
Utice li to dobro na vezu/brak?
Postoji li kakva mogucnost da jedno osjeca lose?


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-05-16 , 11:09 PM

Kakvo god da je neciji odnos nije dobro da rade na istom radnom mestu-Firmi
Zasto?
Pojasnila bi ja to ovako :D
NIsta protiv nekog i daleko od otga da ako neko isto kaze d aznaci ne voli svog partnera naprotiv
voli smao nije dobro provesti 24h skupa.
Svako treba malo vremena za sebe pa makar to na poslu bilo
Inace kad tad ce iskrsnuti nesporazum ili svadja radi gluposti jer on mozda pio kafu s radnom kolegicom ili ona ili slicno
Znaci ne znaci ako ne rade skupa da onaj nesto krije od drugog jednostavno na poslu ima radne kolege i kolegice
uf ala zapetlja i ja ali kako god definitivno sam protiv da su jedan par i radne kolege. :)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-05-17 , 0:52 AM

Dusomoja, Slazem se sa tobom ...
volim ga stalo mi je do njega al ne bih voljela da se desi da radimo da istom mjesto.. mozda jedino onda kad bih bas morala ..tada..al to samo ako ako bi morala :)

Razlozi su bas tih sto bi on ili ja zbog tih nekih gluposti ispao nesporazum , mozda cak i posvadjali se ne mozda
poznavajuci onog svog ljubomorn on bi crko.. nedaj Boze da ko kaze sta fino na poslu uputi neki komentar.. aucc
on bi to nama svatio drugacije.. i ja bih isto bila ljubomora to priznajem

Sto kaze Dusamoja..na poslu je to neko drustvo sto se ujedno i odmoris sa njim i opustis i nasalis se ... a
da je i on tu mozda to ne bih sve bilo u mogucnosti...

Quote Dusomoja ()
kad tad ce iskrsnuti nesporazum ili svadja radi gluposti jer on mozda pio kafu s radnom kolegicom ili ona ili slicno

ovoga bi sigurno bilo... ovoga ima i sad kad neradimo skupa sta bi bilo da radimo a da se to desi %) %) %) :D :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Partner i posao!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]