• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Tanga gacice - muskarci ih obozavaju, a zene
Tanga gacice - muskarci ih obozavaju, a zene






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-06-05 , 8:13 PM

Lovehoney, britanski online shop, istrazio je neke navike posetilaca i ispostavilo se da su muskarcima najuzbudljiviji detalj zenske odece - tanga gacice.
Pitanje za nase forumase: da li ih i zasto obozavate; a za forumasice: da li ih zaista rado nose, odnosno osecaju li se zaista vise seksi u njima? :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-06-05 , 8:22 PM

Quote Dusomoja ()
da li ih zaista rado nose, odnosno osecaju li se zaista vise seksi u njima?

Nosim ih samo ispod one odjece, koje moram, Haljina.. i nekih hlaca :D
Imaju neke u kojima se zaista ugodno osjecas u njima ..
a u nekima boze dragii %) %) %) %)

e SAD osjecam li se sexy u njima, Ja se osjecam sexy ne bitno u kojima sam gacam lol :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2014-06-05 , 9:16 PM

ja sam vise za nista :D ali cak i one su bolje nego padobranke ili nadbubrezne xaxaxaxaxaxa xd

tange - savremeni zenski donji ves koji muskarcima u blizini izaziva erekciju. Magija! Kao sto nase dede kazu:

"E, sine, nekad si morao da im skines gace da bi vid'o guzicu, a sad moras da razgrnes guzicu da bi vid'o gace."








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2014-06-05 , 9:27 PM

pa nesto ih i ne volem,imam ih nije da nemama,al ih retko nosim,vise bokserice cipkaste,a kad je nesto bas uskoooo onda ne nosim nikakve koji ce mi :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-06-06 , 11:14 AM

:D Ja ih nosim skorom pa svakodnevno
Boxerice uske male obucem ako nosim trenerku ili kratku suknju
Iskreno nikad nisam pomisljala da li sam sexy u nekim gacicama ili ne :D jbg u njima ili bez njih ista sam




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Tanga gacice - muskarci ih obozavaju, a zene
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]