Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Slaganje znakova
Slaganje znakova

1760
poruka na forumu
1602 11819

post # 1 | 2014-06-16 , 2:29 AM

Koliko vam je bitmo da odmah po upoznavanju sa nekim, koga vec na neki nacin smatrate bitnim kontaktom, znate koji je horoskopski znak, odnosno podznak ?
Koliko su vam to neminovne smernice u interpersonalnim odnosima?

U kojoj meri svesno pristupate tome a koliko primecujete da je prisutno i mimo vase volje i namere?

I naravno, da li znajuci te navodno okvirne podatke o nekom, imate veci osecaj sigurnosti, vid upucenosti u tom kontaktu, komunikaciji, bilo koje vrste da je ?

Fajlovi: 4630335.jpg(72Kb)

♥ "Kao što je ljubav prema životu zapravo samo strah od smrti, tako i društvenost ljudi zapravo nije direktna; ona se, naime, ne zasniva na ljubavi prema društvu, nego na strahu od samoće."♥

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 2 | 2014-06-16 , 2:19 PM

Meni je to sasvim nebitno jer da zivom kako horoskop kaze i da trazim nekog samo po znacenju negovog horoskopa harant bi danas bila u veseloj kuci :) :D :p

A sto se tice tih horoskopskih znakova moze biti isti znak neko ali opet drugaci karakter i njegova aura.

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

3442
poruka na forumu
2566 5061

post # 3 | 2014-06-16 , 8:25 PM

nije mi to toliko bitno jer i horoskop na kraju krajeva kaze da se svi znakovi mogu nekako spojiti samo je kod nekih to lakse dok kod drugih se treba malo vise potruditi da

svet je u rukama onih koji imaju hrabrosti da sanjaju i da zive svoje snove

surla

10
poruka na forumu
0 0

post # 4 | 2014-06-18 , 1:09 PM

Devojke uglavnom lude za horoskopom, a ne kapiram zašto. Meni je zanimljivo ponekad da slušam o tome, ali moje drugarice mogu satima o ovom i onom znaku i o tome kako se slažu da raspredaju.

Dakle, nikako ne gledam horoskopski znak devojke koja mi se dopada.

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Slaganje znakova
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]