• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Najbolji horoskopski znak u krevetu je...
Najbolji horoskopski znak u krevetu je...






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2015-01-13 , 2:01 PM

Svima je poznato da je prema osnovnim odlikama Škoprija horoskopski znak koji je najbolji u krevetu.
Ali ni ona nije savršena. Nekome bi se možda više dopala Vodolija, koja voli da eksperimentiše, nekome dikretni Ovan, a nekome napadna Devica.

U krevetu je najbolji onaj horoskopski znak koji vama najviše odgovara. andjeo brows2 brows2

OVAN

Ovaj vatreni znak poznat je po svojoj direktnosti. Ovan se neće libiti da sa vama podeli svoje najnestašnije fantazije.Jedini problem sa njima je to što oni vole odmah da pređu na stvar, pa ako volite malo dužu predigru, nećete se usrećiti s Ovnom. Ali na Ovna uvek možete računati kad se radi o preuzimanju vođstva. Ipak, nejčešće se sve odigra previše brzo.

BIK

Za razliku od Ovna, Bik voli da uživa u seksu i da se kreće polako. Romantični uvod u vidu večere ili vina uz sveće savršen je da ih zagreje. A kada se Bik zagreje, spremite se za dugu predigru, jer on želi da udovolji. Ako ste romantični, Bik je stvoren za vas.

BLIZANCI

Blizanci će upotrebiti svu svoju inteligenciju i dovitljivost da vas skinu. A čak i kad vas skinu, nastaviće da vam laskaju. Sa njima je seks preko telefona savršen, jer vole da pričaju i imaju bujnu maštu.

RAK

Rakovi su veoma emotivni, pa uglavnom ne pristaju na seks ako nemaju jake emocije prema drugoj osobi. Seks za njih mora da bude lep, poetičan i topao. Ako je nežnost ono što najviše cenite u seksu, Rak je najbolji izbor za vas.

LAV

Lavova strastvena i avanturistička priroda ne može se obuzdati. On će uvek iznalaziti nove načine da vas zadovolji i da vi zadovoljite njega, ali će stalno težiti tome da ostane dominantan. Seks sa Lavom nećete moći da zaboravite, ali nemojte da se razočarate kada shvatite da je njemu vaše zadovoljstvu uvek na drugom mestu u odnosu na njegovo.

DEVICA

Stidljiva i oprezna Devica iznenađujuće je slobodna i razuzdana u krevetu. Rezervisanost i prizemnost ne odnose se na njihovu požudu. Kada Devica jednom stekne poverenje u vas, nećete imati ni trenutak mira (bar kada se radi o seksu).

VAGA

Vaga je umetnik kada se radi o seksu. Ona želi da bude u savršenom skladu sa svojim partnerom, da svaki detalj u okruženju bude na mestu i da atmosfera bude idealna. Vage vole lep donji veš, masaže eteričnim uljima i laganu muziku. A na one koji sa njima završe u krevetu deluju opijajuće.

ŠKORPIJA

Vatrena i raskalašna Škorpija ima najjači libido u celom Zodijaku. Njihov seksualni magnetizam teško se ignoriše. U krevetu se pokazuju kao savrešni ljubavnici, vole da zadovolje i sebe i svog partnera, ali je često seks jedino što im treba od vas, pa se posle seksa, kad se Škorpija ohladi, možete osećati iskorišćeno.

STRELAC

Strelac je majstor zavođenja i uživa u lovu na nove „žrtve“. On stalno usavršava svoju veštinu zavođenja i ustremljuje se na objekat svojih želja tek kada ga potpuno razoruža, a onda na scenu stupa njegova spretnost u seksu. Ako volite intenzivnu predigru, Strelac je idealan izbor za vas.


JARAC

Jarac možda deluje uzdržano, ali je u krevetu, kad do njega dođe, neočekivano strastven ljubavnik. Njemu mnogo treba da napravi prvi korak, strpljiv je do granice drskosti, ali kad jednom dospete do kreveta, Jarac će ispoljiti svu energiju i daće sve od sebe da vas zadovolji. Sa Jarcem samo treba da budete strpljivi i bićete nagrađeni.

VODOLIJA

Ako volite da eksperimentišete u seksu,s Vodolijom ćete se savršeno uklopiti. Vodolija voli da smišlja nove načine na koje može da zadovolji i sebe i partnera i u tome nepogrešivo uspeva. Sa Vodolijom u krevetu nikad vam neće biti dosadno.

RIBE

Slično kao i Rakovi, i Ribe će više ceniti emocionalnu stranu seksa. Strast, ljubav, pažnja, strpljenje – sve je to važno Ribama. Ali u krevetu ćete vi morati da obavite većinu posla. Ribe vole da budu pasivne tokom seksualnog čina i da uživaju u pažnji koju im posvećuje partner.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2015-01-13 , 10:25 PM

Quote LAstrumfi ()
U krevetu je najbolji onaj horoskopski znak koji vama najviše odgovara.
Bas tako Strumfi :p
Quote LAstrumfi ()
ŠKORPIJA

Vatrena i raskalašna Škorpija ima najjači libido u celom Zodijaku. Njihov seksualni magnetizam teško se ignoriše. U krevetu se pokazuju kao savrešni ljubavnici, vole da zadovolje i sebe i svog partnera, ali je često seks jedino što im treba od vas, pa se posle seksa, kad se Škorpija ohladi, možete osećati iskorišćeno.

Evo ga ja a on mi nesto stidljiv sta da sad radim :D :p










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2015-01-14 , 6:36 PM

Dusomoja, jelda da jje tako bree...

Quote LAstrumfi ()
VODOLIJA

Ako volite da eksperimentišete u seksu,s Vodolijom ćete se savršeno uklopiti. Vodolija voli da smišlja nove načine na koje može da zadovolji i sebe i partnera i u tome nepogrešivo uspeva. Sa Vodolijom u krevetu nikad vam neće biti dosadno.


andjeo :andjeo: svidja mi se nestoo ovaj khm.... brows2


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 4 | 2015-01-14 , 7:43 PM

Quote LAstrumfi ()
OVAN

Ovaj vatreni znak poznat je po svojoj direktnosti. Ovan se neće libiti da sa vama podeli svoje najnestašnije fantazije.Jedini problem sa njima je to što oni vole odmah da pređu na stvar, pa ako volite malo dužu predigru, nećete se usrećiti s Ovnom. Ali na Ovna uvek možete računati kad se radi o preuzimanju vođstva. Ipak, nejčešće se sve odigra previše brzo.

hehehe eto i mene :p :D mada su malo omasili al ajde


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2015-01-14 , 7:53 PM

Quote vega777 ()
mada su malo omasili al ajde

horoskop druze ne laze :D hahhaha... to u tebe sve nesto na brzinu hhahhaha :p :p :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 6 | 2015-01-15 , 1:37 AM

LAstrumfi, ma vidi ti nju sto ona sve zna :p ....... horoskop pojma nema :p dobro nesto su pogodili :D zvizdi


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2015-01-15 , 1:33 PM

vega777, hahahha nesto da znam.... hahhaha... direktni ste hahhahha vi Ovnovi ;) :p :p :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 8 | 2015-01-15 , 4:27 PM

LAstrumfi, mi smo bas fini dobri itd itd :D preznavaj hahahaah :p :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 9 | 2015-01-15 , 11:17 PM

Quote LAstrumfi ()
VODOLIJA

Ako volite da eksperimentišete u seksu,s Vodolijom ćete se savršeno uklopiti. Vodolija voli da smišlja nove načine na koje može da zadovolji i sebe i partnera i u tome nepogrešivo uspeva. Sa Vodolijom u krevetu nikad vam neće biti dosadno.










829
poruka na forumu
588 3749



post # 10 | 2017-03-13 , 3:53 AM


Quote
Stidljiva i oprezna Devica iznenađujuće je slobodna i razuzdana u
krevetu. Rezervisanost i prizemnost ne odnose se na njihovu požudu. Kada
Devica jednom stekne poverenje u vas, nećete imati ni trenutak mira
(bar kada se radi o seksu).

Napad je najbolja odbrana axaxaxa   .... Necete imati MIra ....Miroooooo  (bemte u nadimak) dola'z vamo ahahhahahhahahah lol  lol  lol


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 11 | 2018-11-23 , 3:53 PM

Quote LAstrumfi ()
RIBE Slično kao i Rakovi, i Ribe će više ceniti emocionalnu stranu seksa. Strast, ljubav, pažnja, strpljenje – sve je to važno Ribama. Ali u krevetu ćete vi morati da obavite većinu posla. Ribe vole da budu pasivne tokom seksualnog čina i da uživaju u pažnji koju im posvećuje partner.

Aaaa ja sam mica cute 
Bome ovo je kako kad tacno, nije uvek lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








699
poruka na forumu
750 8679



post # 12 | 2018-11-24 , 7:34 PM

Quote LAstrumfi ()
RAKRakovi su veoma emotivni, pa uglavnom ne pristaju na seks ako nemaju jake emocije prema drugoj osobi. Seks za njih mora da bude lep, poetičan i topao. Ako je nežnost ono što najviše cenite u seksu, Rak je najbolji izbor za vas.

:o pa bas i nije tacno...mozda samo malo :D








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 13 | 2018-12-23 , 10:23 PM

TACNO JE SVE definitivno bik uziva tokom seksa


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








718
poruka na forumu
55 286



post # 14 | 2018-12-23 , 10:50 PM

Quote Natasha77 ()
Quote LAstrumfi ()RAKRakovi su veoma emotivni, pa uglavnom ne pristaju na seks ako nemaju jake emocije prema drugoj osobi. Seks za njih mora da bude lep, poetičan i topao. Ako je nežnost ono što najviše cenite u seksu, Rak je najbolji izbor za vas.

pa bas i nije tacno...mozda samo malo


Quote Natasha77 ()
pa bas i nije tacno...mozda samo malo

Natasha77, klonovi ili jednojajcani blizanci?


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Najbolji horoskopski znak u krevetu je...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]