Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li postoji pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene?
Da li postoji pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene?



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-01-09 , 0:42 AM

Verujete li da postoji, ili je to samo jos jedan bod plus da se dodje do intimnog odnosa istih?
Ja verujem da je moguce samo ako je zena pametnija pa postavi granicu. Ali to je retkost u zadnje vreme.
Ja imam dva muska prijatelja, od rodjenja se znamo. I nikada nije bilo nikakvih varnica.

Koje je vase razmisljanje?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








348
poruka na forumu
18 69



post # 2 | 2012-01-09 , 10:38 AM

Pa ja mislim da moze se stekne i da ima stvarno prijateljstvo izmedju muskarca i zene. Ima puno nacina prijateljstva i naravno sve ostaje kako obe strane shvat, ako te neko gleda ko prijatelja a ti imas osecanja veca od prijateljstva, tu ne moze bude nikakav kontakt. Ta osoba koja smatra njega za prijatelja samo ce otezavati njemu, tako da bolje otici i produziti dalje.

Ima slucaj koji na pocetku upoznavanja budu u vezi pa na kraju budu super prijatelji, jednostavno se pronasli tu i stavili kocku tamo gde treba.

Ali veoma interesantan slucaj koji se meni desio na poslu je da se zaljubljujem u devojku i upoznajem se snjom, kakvo to vec ide broj,pice ali nista od toga i kako vreme ide jednostavno mi je drugarica i nemam nikakvo osecanje i privlacnost prema njoj jednostavno me izgled njen zavarao, da bi na kraju reko da nije moj tip ili nije to ta koju ja zelim.

A ovo slatko sam cuvao za kraj !!! A to je !!! Samo prijatelji.....

Ja sam imao jedno vreme kul drugaricu, to mi se mnogo dopada jer smo imali SEKS bez osecanja, a to kad kazem "bez osecanja" mislim na osecanja privlacnosti. To je jednostavno drugarstvo skim se zezas i druzis, pomalo unutrasnjost ispraznimo jer znamo da je to samo SEKS...

SEKS -> zadovoljavanje unutrasnjosti, popunis energiju...

Vodjenje Ljubavi -> To je kada vodis sex sa voljenom osobom i naravno ta osoba te ispunjava maksimalno... smile

To je moje gledanje...


Hvaliti se je znak sirotinje...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-01-09 , 9:02 PM

Nacelnik,
delim tvoje misljenje, ali ne doslovno.

Seks je seks. I tu pomoci nema.
Vodjenje ljubavi, to je seks do jaja.

Ja sam na primer osoba, koja voli da se mnogo sali, i zeza na racun seksa, jer smatram da je to jedina tema, u kojoj se nikad niko nije posvadjao, cak sta vise, nesto se i naucilo. :)
Svi moji bliznji znaju kakva sam, i to im se svidja jer ne biram reci, a mnogi misle kako ja namerno zavodim, a to mi nije ni na kraj pameti. A mozda i jeste. :)
Elem, tvrdim da moze biti pravo prijateljstvo izmedju muskarca i devojke. Jer ja imam prijatelje s kojima imam takav odnos.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








314
poruka na forumu
33 42



post # 4 | 2012-01-10 , 12:32 PM

Naravno da postoji. Ja imam par drugova jos iz osnovne i danas smo u super ( korektnom ) odnosu. ;)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-01-13 , 2:05 PM

Pa sad mozda i moze ako je taj drug zauzet ja takodje ili ako me ne privlci ni malo ali to je slusacnost jer sve muske osobe koje poznajem ili sa koima se druzim su mi simpaticne ili me privlace ili sta znam al mi nisu odvratne tako da mislim da nase prijateljstvo nebi opstalo neko bi se vec zacopao :D :D i eto belaja :D










335
poruka na forumu
29 72



post # 6 | 2012-03-22 , 11:24 PM

Imam prijateljicu vec 17 godina. Bukvalno smo nerazdvojni i sa ponosom kazem da uzivamo prvo, istinsko prijateljstvo. Pomisao da imam sex sa njom mi se gadi. Kao kad bih pomisljao da imam sex sa nekom od svojih sestara.

U srednjoj sam imao drugaricu, pa sam joj izjavio ljubav i sve zasrao (da izvinete). Posle toga je ona nesto pokusavala, ali onda ja nisam hteo i tako je to ostalo...

Danas se retko vidjaju prava prijateljstva, nebitno da li su musko-muska ili zensko-zenska ili pak ova "mesovita".


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-08-27 , 6:39 PM

Pa sad neznam tacno ali pocimam da verujem da postoji,iz razloga sto nismo privlacni mozda jedno drugome pa funkcioniramo
mislim da takvo prijateljstvo moze opstati .







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 8 | 2012-08-27 , 6:44 PM

Ne postoji, jer na kraju koliko i da je to "prijatelstvo", jer kao znaju tajne o sebi, onda neko od dvoje (najcesto muskarac) to iskoristi i zeli da ta "prijateljica" bude i negova cura... i na kraju ispadne ... bili smo drugovi ... (pa kao i ljubav probali) ...a posle ni jedno ni drugo ...tako da mislim da na kraju se uvjek tako zavrsava...










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-08-27 , 6:48 PM

%) Ne pricaj gluposti Alex kako ja to i ti sredili sve :D
Znaci drugari koji se u startu dogovorili nema muwanja i zaljubljivanja jedino ako si ti prekrsio dogovor >( :D madanisam ja tvoj tip ;)







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 10 | 2012-08-27 , 6:50 PM

Dzaba Maja, kao prvo nista nismo sredili ... kao drugo kazem ti dzaba ... jer koliko i da smo se dogovorili znaci koliko i da "Stojim" na taj dogovor.... na kraju muskarac opet prekrsi dogovor... pa daj sad nemoj se praviti luda i da ne znas, kad je tako u 90% ako ne i vise slucajeva ...










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-08-27 , 6:58 PM

:D Sta me briga za druge slucajeve u ovom slucaju ti si moj drugar i nedao bog da mi kazes slusaj Maja jao tebi :p







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 12 | 2012-08-27 , 6:59 PM

pa ti to vec znac Maja, tako da .... :) nemam sta da ti ja kazem, kad sam ti rekao to 100 puta ... i opet cu ti reci i u zivo ..kad te budem nekad vidio :) :*










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2012-08-27 , 7:00 PM

%) %) Ma begaj tamo ne slusam sta pricas :p
Ko prvo garava ti bolje pristaje ili neka crvene kosa ;)







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 14 | 2012-08-27 , 7:02 PM

oki nema veze, ja sam svoje rekao, a ti kako oces... btw znas da sam slab na plavuse :)










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2012-08-30 , 8:03 PM

%) Alex grrrr :p

Ovako danas vam kazem definitivno da ne postoji
A zasto?
Zato :D sto se desavaju neke cudne stvari hmmm




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li postoji pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]