• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li veza menja osobu
Da li veza menja osobu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2015-02-11 , 7:52 PM

Da li ste se promenili od kada ste u vezi ili ste svedok neke "promene"?

Da li se neko u vasoj okolini, blizini ponasa drugacije kada je sam/sama a drugacije kada je sa partnerom?

Da li je ovo dvolicnost ili samo prinudno ponasanje?










712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2015-02-11 , 9:11 PM

eh ja mislim da za sve treba imati stav i dogovor normalno da se dogovoris sa partnerom kako se ponasati kad si u drustvu ili napolju..itd.....i kako kad ste sami u svome svijetu..normalno da necu s njome biti pekmez pred rajom nego frajer...a kad smo solo svedno mi sta cu biti s njom to nas svijet :D


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2015-02-11 , 10:35 PM

Pa ja mislim da je to sve normalno da se promenemo nekako ali ne jer on to tako zeli ili ocekuje eto tako desi se upravo zato sto znamo kakav je on.
Ja ili se prilagodim ili se on meni prilagodi :D :p










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 4 | 2015-02-20 , 11:22 PM

promena se desi naravno mora tu popustiti i jedno i drugo i to je normalno :)

ali uvek su mi smesni bili oni sto se promene za 180 stepeni zbog veze i ne budu vise ono sto su ranije bili ;) :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2016-02-09 , 1:35 PM

OOO mijenja ite kakoo... Kad se covjek zaljubi cini nesvjesno neke stavri.
I kad se uhvati u ttome uhvati se za obraze i kazes:SEm ja to :p :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 6 | 2016-02-11 , 12:14 PM

Ne menjam se ostala sam ista ne odstupam od svog nacina zivota, veza osobu nebi trebala da promeni ....

ukoliko se dozvoli da u vezi partner pocne upravljati zivotom te osobe, odredjivati mu prijatelje, zabranjivati izlaske i slicno ..mislim da je zivot stakvom zenom /muskarcem PRAVI PAKAO


Poruku je menjao/la mirela - Cetvrtak, 2016-02-11, 12:15 PM


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2016-03-07 , 0:20 AM

Promenemo se mi a nisamo ni svesni toga kasnije shvatimo sitnice su ali ipak ima promene.
Ne jel to neko trazi od nas ne ne nego jer je biti sa partnerom drugacije nego biti sam. :)










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 8 | 2016-04-01 , 11:23 PM

menja itekako da


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








58
poruka na forumu
10 107



post # 9 | 2016-05-21 , 3:39 AM

da








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 10 | 2016-06-28 , 0:46 AM

Quote Dusomoja ()
Da li ste se promenili od kada ste u vezi ili ste svedok neke "promene"


Nisam to shvatila dok nisam usla u prvu jacu vezu koja je bila duga i meni jako bitna.. Pocela sam da kuliram ljude, cak i porodicu ..
Zvali su me na razlicita druzenja, ali meni je uvek bilo mnogo draze da provedem vreme sa tim deckom , nego da prosetam negde..
Izgubila sam sebe, i potrebu da se organizujem i nadjem za sve i svasta vreme...
Sve svoje potrebe prilagodila sam samo njemu, i samo mi je bilo bitno da njemu bude sve u redu, a sebe sam stavljala na poslednje mesto ...

I dok me nije povredio toliko da presecem u glavi, nisam ni primetila sta sam sve usput izgubila... Ljudi su mi pricali i pricali , ali meni je uslo to u glavu, ali prosto radila sam i dalje po svome :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








36
poruka na forumu
0 10



post # 11 | 2016-07-14 , 4:06 PM

Kada se čovjek zaljubi, normalno da ne razmišlja trijezno, jer mu hormoni baš jebu majku..
Ali, mislim da veza ne treba da promjeni čovjeka. I da je to malo široka tema. Ako će veza promjeni neke dotadašnje odnose, stavove, mišljenja onda ih ta osoba nikada baš i nije imala. Mislim da stav, mišljenje treba da privuče, a ne da ga uzmemo i mjenjamo kod nekoga.

Vidjela sam hiljadu ljudi koji su se promjenili u vezi ili nakon iste. Donekle je to i normalna stvar, jer sa nekom osobom gradiš odnos koji treba da bude jak i stabilan i svoj na neki određen način.

Ne znam.. ja baš i nisam za to da veza mjenja čovjeka, ali to se dešava. Možda ću i ja da se promjenim, ali ona čovjekova suština mora da ostane ista. To, definitivno, ne smije da se mjenja šta god da se desi ! Navike i slične stvari i nisu toliko bitne.





  _why



52
poruka na forumu
3 23



post # 12 | 2016-07-25 , 4:26 AM

Quote Dusomoja ()
Promenemo se mi a nisamo ni svesni toga kasnije shvatimo sitnice su ali ipak ima promene.
Ne jel to neko trazi od nas ne ne nego jer je biti sa partnerom drugacije nego biti sam.

Upravo tako.

Quote Nutella92 ()
Nisam to shvatila dok nisam usla u prvu jacu vezu koja je bila duga i meni jako bitna.. Pocela sam da kuliram ljude, cak i porodicu ..
Zvali su me na razlicita druzenja, ali meni je uvek bilo mnogo draze da provedem vreme sa tim deckom , nego da prosetam negde..
Izgubila sam sebe, i potrebu da se organizujem i nadjem za sve i svasta vreme...
Sve svoje potrebe prilagodila sam samo njemu, i samo mi je bilo bitno da njemu bude sve u redu, a sebe sam stavljala na poslednje mesto ...

To je taj rad,sve je to lepo al se ko za baksuz sve to desi sa pogresnom osobom :)


"There are 10 types of people. Those who understand binary and those who don't."
- Dalin Seivewright








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 13 | 2017-04-20 , 10:32 AM

Svako se u manjoj ili vecoj meri promeni, a da toga nije ni svestan...I sve je to u redu, ako
ne dozvolimo da nam se promene stavovi, principi,  zivotni ciljevi...
Jer postojao je zivot i pre te veze...


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 14 | 2017-05-07 , 9:15 PM

menja i to dosta .... znam gomile primera da su se promenili dosta i to pre svega sto su se otudjili od svih dok su bili u vezi .....pa sve postane nevazno sem te osobe i mnogo drugih stvari


Poruku je menjao/la vega777 - Nedelja, 2017-05-07, 9:16 PM


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








60
poruka na forumu
4 1



post # 15 | 2017-05-07 , 11:04 PM

dada ali ne kao što je ovaj lik gore napisao nego više tu samu osobu... ovo sa zanemarivanjem društva itd su gluposti realno i mogu da rade ljudi samo koji nemaju mozak


ARSENAL


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li veza menja osobu
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]