Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Homoseksualci (da li seksualno opredeljenje utice na licnost coveka?)
Homoseksualci






78
poruka na forumu
8 11



post # 1 | 2012-01-13 , 7:13 AM

da li je normalno biti homosexualac? Da li vam smeta prisustvvo nekvog takvog? Da li mislite da su takvi ljudi ludi, glupi i lose osobe ili mislite da seksualno opredeljenje ne utice na coveka kao coveka? Da li je normalno praviti Paradu Ponosa? Cemu to? D li to podrzavate, ne zanima vas ili ste protiv toga? :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-01-13 , 2:14 PM

Dali je normalno?
Pa danas je sve normalno kao sto znamo.
Ja licno nemam nista protiv njih niti mi smetaju moze da se zezamo koliko hocemo al to nije zeza jer se to sve javlja u neko nezgodno vreme ili dok su iskljucivo mali ili kad su u braku sa zenom.
Zato kazem nikad neznam sta me u zivotu ceka i sta mogu da dozivim nezelim nikome da sudim.


Poruku je menjao/la Dusomoja - Petak, 2012-01-13, 9:42 PM










64
poruka na forumu
5 10



post # 3 | 2012-01-13 , 8:22 PM

Naravano da nije i takve osobe pod hitno treba da odu da se lece,ali posto je SRBIJA nenormalana zemla to je ovde sad normalano. Treba ih zatvoriti i njih i lezbis i motku i udri i udri dok se ne prizovu pameti >( >( >( >( >( >(

Nikada srbija netreba da prihvari gej i ostali otpad drustva pa ako AMERI kazu da je normalno onda jeste e pa nije Bog je stvorio coveka i zenu a ne zeznu i zenu i li coveka i coveka.Ovo je moje misljenje o tim sotonama
DRUSTVA :p
Sto se tice PARADE ponosa o kom ponosu je rec SRAMA treba je zabraniti a Tadica zalepiti na celo izdajnika na celo koleone :p


Poruku je menjao/la srdjan85 - Petak, 2012-01-13, 8:33 PM


pozdrav svima





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-01-13 , 8:43 PM

Smatram da ne treba ih osudjivati.
Jer mozemo izroditi i napraviti iste.
I sta onda? Pucati im u glavu i zatvoriti ih? Dati motiku u ruke?

Imam poznanike koji su homoseksualci, i sasvim normalno se ophode.
Pa nisu to zveri koje ujedaju. I koje bi te napale.
Smatranja sam samo da im je greska sto parade postoje diljem sveta.
Svako treba da zivi svoj zivot, da gleda u svoje dvoriste.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








64
poruka na forumu
5 10



post # 5 | 2012-01-13 , 9:19 PM

Leksi, nisi upravu to je bolest i nije normalno i nikad ih necu podrzati a sad samo fale i decu da usvajaju pa ode naci u pm ja sam za Zakon kao i IRANU<ARABIJI kanap i zdravo nema sta tu da se prica vise .i ako eu jjede govana jel treba Srbija naravno da ne isto mislim i na ostale drzavice,ili budi gej ali da paradiras ulicom e to vala neces ne ti nemislim na tebe


pozdrav svima





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-01-13 , 9:24 PM

srdjan85, pitacu te direktno.
Sta bi uradio kada bi se ispostavilo da tvoje dete ima homoseksualne sklonosti?
Ali iskreno odgovori!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








64
poruka na forumu
5 10



post # 7 | 2012-01-13 , 9:28 PM

Leksi, istero bi ga iz kuce ili bi ga stavio na kliniku da se leci %) to ili bi otero u tri lepe a jednostavno bi ga se odreko.

Opet kazem to je bolest i kraj bar nauka to potvrdjuje :)


pozdrav svima





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 8 | 2012-01-13 , 9:30 PM

srdjan85, jbt jel u svakoj temi bas moras da uvlacis politiku u pricu %)

Leksi, slazem se ko sta radi nije me briga sve dok mene ne dira :)








64
poruka na forumu
5 10



post # 9 | 2012-01-13 , 9:32 PM

Davor, ejnije u svaku i realan sam i to je a da ovo podrazvam nema sanse >( >(


pozdrav svima





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 10 | 2012-01-13 , 9:35 PM

Quote (srdjan85)
Davor, ejnije u svaku i realan


kako nije od kad te znam nije bilo bez amerika, engeska ovo ono srbija, rusija zlato ma sve su to ista gov*a mi smo budale sto ih pustamo da nas je*u ;)

a za ovo pa nista nisam reko hvala bogu svako ima pravo na svoje misljenje :)








64
poruka na forumu
5 10



post # 11 | 2012-01-13 , 9:38 PM

Davor, nisam ljut taman posla ali samo sagledam cinjenice i to je a da na s j...............svi to je tacano :D


pozdrav svima





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 12 | 2012-01-13 , 9:39 PM

srdjan85, da ne spamujemo dzabe dalje.
Homosekusalnost nije bolest, nego osecanje prema istom polu.
A to bi ti trebao da znas. Odrastao si.

I da, ako nisi znao a to je objasnio Frojd, mozda ga nisi citao sledece, da se homoseksualnost najcesce javlja kod one muske dece od kastracionog straha brutalnog oca, a to znaci odustajanje od zene, izbegavanje i odricanje od bilo kakve konkurencije sa ocem.
Isto tako moze se ispoljiti kod rivalstva sa rodjenim bartom, jer potisnuta neprijateljska osecanja dovodi do preobrazaja.

Isto tako najvise se homoseksualnih bica ispoljilo u vojsci, jer ne imajuci u blizini zensko, stvarali su se osecanja prema istom polu. Ali ponosna vojska to smatra mentalnim poremecajem. Sto u krajnju ruku moze i biti. :)

Nemoj da sudis nikome. Ne valja to da imas takvo misljenje.

Added (2012-01-13, 7:39 PM)
---------------------------------------------

Quote (Davor)
Leksi, slazem se ko sta radi nije me briga sve dok mene ne dira

Bravo! Ista sam.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2012-01-13 , 9:47 PM

Da dodam nesto na ovu temu ,svoje misljenje sam rekla vidim nismo svi istog misljenja al svako ima pravo na svoje naravno.
Kad bi ikad imala sina i desilo se tako nesto znam da bi uz svoje dete i u vatru da bi ga podrzala u svemu nebitno sta drugi kazu dala bi mu osecaj da sam za njega tu.
Muskarci drugacije reaguju na ovu temu to je tako ali mi smo osetljivije i neverujem da bi i jedna majka sinu okrenula ledja.

Srdjane izvini unaprijed al mi kazi sta bi ti kad bi se desilo nedaj boze sin ubije nekoga ili uradi neki veliki zlocin dali bi ga izbacio i tada?
Kad se okrenu ledja osobi koja je to otkrila kod sebe moze doci i do samoubistva zato kazem ne sudimo nikoga da nebi i sami lupali glavu. :)


Poruku je menjao/la Dusomoja - Petak, 2012-01-13, 9:48 PM










64
poruka na forumu
5 10



post # 14 | 2012-01-13 , 9:49 PM

Leksio njima necu ni da pricam jer to su bolesni ljudi,ta sklonosta se javlaa sad cu ti ja objasniti ako znas anatomiju onada znas da telo ima zljezde a da te zljezde luce hormone,e sad lucenjem nekih hormona dolazi do narusavanje prirodne ravnoteze u telu,jeste javlja se i kod osoba koje su matretirane tokom rane mladosti tj je tacno ali najvise se javlja u vojsci ne samo zbog nedostaka zenskog pola vec i napora i matretiranjima ,cula si za adrenalin,i histamin , ao dali znas da muski organizam pored svoih stvara i zenske e sad dizbalas tih mali hormona dovod e do ove bolesti i ne to je bolest ,a jos nesto reko sam da moze da bude sta hoce ,da se nelazemo ovog otpada je uvek bilo samo nisam za to da nastaupaju javno i tacaka i da treba zabraniti njihova delovanaj na svim mestima BUDI sta oces to mi nesmeta ali da se dva muska drze za ruke i ljube gradom e to vala ne !!!!!!!!!!!!!!!!!! B)


Poruku je menjao/la srdjan85 - Petak, 2012-01-13, 9:52 PM


pozdrav svima





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 15 | 2012-01-13 , 9:55 PM

srdjan85,
samo cu ti reci, da ono sto ne zelis uvek te sustigne u zivotu.
Znam iz iskustva.

I to nije bolest.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Homoseksualci (da li seksualno opredeljenje utice na licnost coveka?)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]