Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Homoseksualci (da li seksualno opredeljenje utice na licnost coveka?)
Homoseksualci






64
poruka na forumu
5 10



post # 16 | 2012-01-13 , 9:59 PM

Dusomoja, naravno da savko ima misljeneje o ovoj temi i savako ima svoje i to cenim :) :)

sto se tice tvog pitanaja za ubistavo recicu ti jedno,trazio bih da ga kazne najostrije nebih ga podrzao sem da je on bio napadnut i da je ubio u samo odbrani,daje ubio geja nebih se ponaso drugacije isto od mene podrsku nebi dobio ako je svesno ili namerno ubio coveka pa u karjnjem slucaju makar on izvrsio samoubistvo :D :D trudicu se da ga vaspitam po svim normalnim merilima covecnosti B)


pozdrav svima





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 17 | 2012-01-13 , 10:34 PM

srdjan85, to nije do vaspitanja, nego do osecanja.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








64
poruka na forumu
5 10



post # 18 | 2012-01-13 , 10:48 PM

Leksi, ne ne nije me dusa moja pitala za gej pogledaj prethodnu stranu :)


pozdrav svima








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 19 | 2012-01-16 , 6:02 AM

Licno nemam nista protiv takvih ljudi,jer nisu oni krivi sto su se takvi rodili, ili formirali u ovakvom "ludom"vremenu. Ali da je normalno i nije bas. Ne vidim razlog zasto paradirati, i normalni parovi se vole pa ne insistiraju da paradiraju i pokazuju svoju ljubav. Ne treba im dozvoliti da usvajaju decu, to bi bilo strasno. Mislim treba danas sutra da mi dete odrasta gledajuci takve gluposti i da pomisli da je to normalno. Nek se oni vole, ali ne treba tomo davati prostora u medijima.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Tea



306
poruka na forumu
132 141



post # 20 | 2012-01-17 , 4:33 AM

Niti podržavam,niti osuđujem..neka svatko radi sa svojim životom što mu je volja :)


...Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.. :))
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš prečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu.
U tome je tajna...
U tome je jedini trik... :)))))








335
poruka na forumu
29 72



post # 21 | 2012-03-23 , 0:58 AM

Homosexualnost nije bolest. To nisam nisam ja izmislio, vec je naucno dokazano od strane kompetentnih ljudi.

Odvratni su mi komentari tipa: treba ih sve poubijati, oni su nakaze i sl. Oni su ljudi kao i svi mi i imaju iste potrebe.

Ricky Martin, Vin Diesel, Samantha Fox, Drew Barrymore i jos mnoge druge poznate licnosti su gay, a izgledaju mi i ponasaju se sasvim normalno. I sto bih ja ili bilo ko drugi njih mrzeo zbog toga sto su oni gay?

Ne volim javno exponiranje istih i napadne pojave - to svakako nije prijatan prizor, ali to ipak nije razlog da ih ugnjetavamo, oduzimamo im zivote itd. Jednostavno izbegavajte ih i to je to.

Mislim da je najveci problem sto kada neko kaze "gay" odmah se pomisli na: izfeminiziranog momka, prepecenog u solarijumu, sa brdom nakita na sebi i sl. Ili pak na muskobanjastu devojku, koja hoda kao serif McLoud, osisana na keca i sl. - To su predrasude. Ne kazem da su mi takve pojave prijatne. I ne znaci da su svi iz gay populacje takvi, te sam zato i pobrojao ove iznad, kao primer, da biste videli da gay nije isto sto i extremizam.

Mislim da je mnogo veca steta za drustvo da dobije jos jednog kriminalca (dilera droge, dzeparosa, lopova, huligana, ubicu, osobu koja je korumpirana itd.) nego jos jednu gay personu. Slozice se svi da su ovi prvi koje sam pobrojao, apsolutni i prioritetni kandidati za lecenje i da nanose stetu kompletnom drustvu. Meni ne nanosi stetu neko ko orgija u svom krevetu sa osobom istog pola, koga ni ne vidim...

Sta da je neko vas gay? Mozda bas vas brat/sestra/dete/prijatelj... Vi biste ga maltretirali u svakom smislu te reci?

Inace, ne podrzavam paradiranje i demonstracije po bilo kom osnovu. Ali sa druge strane opet ih i razumem, jer oni samo zele drustvenu afirmaciju, sto im i pripada, kao i svim drugim ljudima.

Ljude treba deliti na dobre i lose, a ne na gay ili str8, muslimane ili hriscane, crne ili zute i ostale nebulozne podele, koje ne odlucuju o tome ko je kakav kao licnost.

Ne budite sebicni, svet je veliki i ima mesta za sve nas. ;)


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








421
poruka na forumu
65 124



post # 22 | 2012-03-23 , 2:07 AM

srdjan85, podrzavam te ali ne u tolikom ekstremnom obliku. Malo ga pretera...
Evo ovako:
ja bih njih poslao na jedno ostrvo koje je samo njihovo, pustio da zive kako oni hoce, da rade sta i na koji nacin hoce, da usvajaju decu, da se vencavaju, ma neka se vole do mile volje... Sa strane bih napravio nepristrasnu komisiju-posmatrace...
Ako posle nekog vremena iz tog drustva nastane nesto normalno (sto cisto sumnjam), onda bih ih vratio u svet medju normalne ljude (neko ce da me osudi, verovatno neki gej sto sam rekao "normalne"), a ako nastane Sodoma i Gomora, onda bato podignem poklopac koji je prefarban crno-zutim kosim linijama i ispod njega ugledam jedno veliko crveno dugme. Pritisnem ja tako njega i...lansiram atomsku... Ali pre toga pokupim sa ostrva onu decu sto sam im dao da usvajaju. Spalio bih samo virus.E sad pricajte sta hocete, ne zanima me...
Vecina ljudi je oduvek bila na nivou stada ovaca! Gde svi tu i ti. Vecina je rekla da treba tako, ti uradis tako, vecina je rekla da treba onako, ti uradis onako... Vecina je rekla da su pede...pardon homoseksualci (da ih ne uvredim) normalni... i ti to potvrdjujes...
Ovaj svet je otisao u k... Potrebna je neka zesca katastrofa da ocisti planetu od nas, jedinog sljama i jedine bolesti koja je inficirala planetu.
Ali to je samo moje misljenje... Pooozzz! cao ;) (nadam se da ovaj mig nisu gejevi shvatili kao poziv) lol


Poruku je menjao/la Deluxe - Petak, 2012-03-23, 2:07 AM





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 23 | 2012-03-23 , 10:22 AM

da


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








1
poruka na forumu
0 2



post # 24 | 2012-04-03 , 5:25 AM

Bas bih volela srki da ti sin ili cera budu gay pa da te tad pitam i vidim dali ces iz tuci ubiti ili poslati n akliniku....srce takve kao sto si ti treba leciti....nije bolno par stotina infuzijica i kraj izlecen si....Smatram da nikoga od nas ne treba zaimati ko koga vodi u svoj krevet..ljudi imamo vece probleme i vece bolestine kako to srki naziva....pedofilija silovatelji ubice...njima se dete bavi...a pederi su pitomi momci veruj mi.....kada odrastes samo ceti se kazti.


i tako ko zna sta zeli imace








64
poruka na forumu
5 10



post # 25 | 2012-04-08 , 0:39 AM

cuj moja deca nikad al nikad nece biti da bolesna stoka, To jednostavno nece biti samo ivona7474 ih podrzavaj mozda si i ti u toj grupi necu da komentarisem nista ili vuces ka tom otpadu i drustava BOG je rekao idite i mnozite se pa ako ce kara,,,,,,,, u ulju da stvori potomstvo ili lizanje ribe onad svaka cast <_<


pozdrav svima








437
poruka na forumu
65 203



post # 26 | 2012-04-08 , 1:07 AM

Imam poznanike koji su homoseksualci, i sasvim normalno se ophode.
Pa nisu to zveri koje ujedaju. I koje bi te napale.
Smatranja sam samo da im je greska sto parade postoje diljem sveta.
Svako treba da zivi svoj zivot, da gleda u svoje dvoriste. Leksi slazem se :)








305
poruka na forumu
403 1340



post # 27 | 2012-04-08 , 11:04 AM

Ja licno ne podrzavam tu bolest,svi pisu na finjaka vidim,ako podrzavamo ovo ono....ma dajte ljudi,treba da pruzamo podrsku i da imamo razumevanja za njih ?!NE,ja to osudjujem,sta treba da na kraju imaju sva prava pa da mogu i decu da usvajaju,pa bas me zanima kakvo bi to dete bilo,da li bi imalo NORMALNU sredinu za odrastanje ?!i kada to dete odraste i kada krene u skolu i kada nastavnik kaze neka ti dodje mama u skolu a ono dodje MUSKO,jbt....tako da cu ja biti taj primitivac i reci neka ih u NEKOJ DRUGOJ DRZAVI


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








421
poruka na forumu
65 124



post # 28 | 2012-04-14 , 0:00 AM

Quote (Don_Petar)
Ja licno ne podrzavam tu bolest,svi pisu na finjaka vidim,ako podrzavamo ovo ono...


Don_Petar, moj post nije pisan bas na finjaka, a koliko vidim nije ni Srdjanov. :D





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 29 | 2012-04-14 , 0:31 AM

Meni samo nije jasno kako neko ko nije doktor, ko nije dijagnosticar, ko nema veze sa medicinom, tvrdi da je homoseksualnost bolest??????

To je isto kao kad bih ja tvdila, da Gana ima 5.000 ljudi, i u to slepo verovala, ne procitajuci nista o tome, ne informirajuci se kod strucnih lica, ne imajuci poznanika koji je zivi u Gani.

Mislim da sam sve rekla.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








305
poruka na forumu
403 1340



post # 30 | 2012-04-18 , 11:55 AM

Quote (Deluxe)
Don_Petar, moj post nije pisan bas na finjaka, a koliko vidim nije ni Srdjanov.


Cast izuzetcima..vecina pise

Added (2012-04-18, 10:55 AM)
---------------------------------------------

Quote (Leksi)
Meni samo nije jasno kako neko ko nije doktor, ko nije dijagnosticar, ko nema veze sa medicinom, tvrdi da je homoseksualnost bolest??????


E Leksika ... to,taj fegetizam se pojavljuje usled poremecaja nekih hormona ako se ne varam,znaci da je BOLEST :) tako da PSSSSTTTTT


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Homoseksualci (da li seksualno opredeljenje utice na licnost coveka?)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]