Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Homoseksualci (da li seksualno opredeljenje utice na licnost coveka?)
Homoseksualci



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 31 | 2012-04-20 , 1:00 AM

Quote (Don_Petar)
E Leksika ... to,taj fegetizam se pojavljuje usled poremecaja nekih hormona ako se ne varam,znaci da je BOLEST tako da PSSSSTTTTT


Petre nije do hormona samo. Moze biti i do nasilja u porodici.
Npr. Majke koje zlostavljaju svoje sinove seksualno, u njima se javi revolt prema zenama i okrenu se prema muskarcima.

Zato ne zakljucuj bez argumenata. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








421
poruka na forumu
65 124



post # 32 | 2012-04-20 , 11:20 AM



Leksi


Poruku je menjao/la Deluxe - Petak, 2012-04-20, 11:53 PM








387
poruka na forumu
34 201



post # 33 | 2012-04-21 , 0:16 AM

ovde se zaostrilo...smatram da je homoseksuanost poremecaj,psihicki,fizicki,kakav god i mislim da ne treba da postoji kao i mnoge druge stvari,ali je tu...
homoseksualnost ne podrzavam,pogotovo paradu.nadam se da to necu doziveti da vidim u srbiji,jer mi je strasno bilo da gledam to u "naprednim" zemljama.suvise je izopaceno.
ali...konkretno protiv njih nemam nista ako cute i vode svoj zivot, da ne ide dalje od ovoga.ne daj,boze,da ovde odobre brak ili usvajanje dece,dosta je problema i u musko-zenskim porodicama.imala sam par poznanika koji su homoseksualci,i sa jedne i sa druge "strane" i ne mogu nista negativno da kazem,naprotiv.samo,oni su od onih kojima ne treba parada ponosa, dokazivanje i isterivanje neke pravde i prava.svi smo mi u istom sosu i treba samo nas licno da zanima sa kim cemo uvece u krevet.


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








305
poruka na forumu
403 1340



post # 34 | 2012-04-29 , 11:55 AM

Quote (Leksi)
Petre nije do hormona samo. Moze biti i do nasilja u porodici.
Npr. Majke koje zlostavljaju svoje sinove seksualno, u njima se javi revolt prema zenama i okrenu se prema muskarcima.

Zato ne zakljucuj bez argumenata.


Pa nisu svi derpasi postali derpasi,zato sto ih je keva zlostavljala,jednostavno bolesni ljudi i kraj price...


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








1354
poruka na forumu
453 256



post # 35 | 2012-05-01 , 4:02 PM

Da budem iskrena ne zanima me, svako radi ono sto hoce, voli i zeli :)
Nemam apsolutno nikakvo misljenje vezano za homoseksualce. Koliko znam i oni su ljudi od krvi i mesa :)
Sta ce i skim ce to je njihov izbor :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








56
poruka na forumu
2 6



post # 36 | 2012-05-07 , 12:42 PM

tu podrzavam one koji su protiv toga i ja sam protiv toga ali ne da treba da se ih stavlja u rudnike i zatvore nego da ako vec jesu homoseksualci onda neka budu ali iza 4 zidova ili u kuci ili u stanu nikako da imaju neke parade ili nedaj boze da moze usvojit decu ko kod nas u sloveniji hoce da naprave to nikad nesmije se desit ali ovaj svet je dosao do toga da oni traze pravdu na fore kako su oni diskriditirani kako nemaju mogucnosti do istih uslova ko oni sto su normalni pa halo ljudi sta razmisljate pa zar je normalno da podrzavamo to da 7 posto bolesnika hoce da promjene ostalih 93 posto normalnih ljudi e to nemogu podnjet da i mi koji smo normalni uopste damo pravo da oni izrazaju mnenja po tv i novinama neka budu pederi ali iza 4 zidova i niko jih nece dirat nikog boli briga sta oni radi iza 4 zida samo nemojte trazit nesto sto nije prirodno i nemaju prava na to








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 37 | 2012-05-07 , 10:40 PM

ne smetaju mi ni malo zaboli me ko rta radi i oni su samo ljudi
To mi je irto kao i osudjivanje necije vjere i nacionalnosti koja je drugacija od tvoje
Dok god su ljudi,koji imaju srce i dusu za mene su ok

Ja cu rebi da nadjem curu koja voli da ispija kafu satima hahaha vi muski to ne znate


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








50
poruka na forumu
39 167



post # 38 | 2012-05-22 , 10:27 PM

Ponekad je to sila prorode,visak zenskih hormona.Dokle god neko en dira mene,necu ni ja njega.Svako ima prava da zivi kako on hoce....








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 39 | 2012-05-28 , 1:07 AM

Pa nevidim razlog da bi oni nekome smetali
Ja uvek kazem takvih se mi zene netrebamo bojati nece oni nama nista :D msl nedaj boze silovanje i td :p










2
poruka na forumu
1 5



post # 40 | 2012-09-01 , 9:55 PM

EJ odjebite vise ne vredjajte ih oni su normalni ljudi poput vas i mpoput svih drugih a vi muskarci kako vas nije sramonta bre kada vidite dve zene vama se digne i padate u nesvest a kada vidite muskarce ubi zakolji, pa da tu pokazujete pravo lice pustite ljude da zive normalnim tokom kao sto i vi zivite sram da vas bude necu da ponavljam znaci kad vidite lezbejke super a gejeeve ne pa to je isto bre seljaci podrzavam gejeve a i lezbejke naravno to je normalno a taj ko ne podrzava , vredja ih znajte da su ljubomorne stoke xD pozdrav svima


dscsdfvdfbfgvb








409
poruka na forumu
50 74



post # 41 | 2012-09-01 , 11:05 PM

Normalno je danas da nas okruzuju pretezno nenormalne pojave kao ova o kojoj je rijec. Neka samo budu dovoljno daleko, kad sam ja u pitanju, tj. bolje im je da

bezi dok nisam upotrijebila udri


Poruku je menjao/la ALLURE - Subota, 2012-09-01, 11:09 PM








2
poruka na forumu
0 0



post # 42 | 2012-09-02 , 10:28 AM

sve bi ih postroio i mitraljez sve do jednog








135
poruka na forumu
1 34



post # 43 | 2012-09-02 , 1:23 PM

Nemam misljenje o njima...njihov zivot...neka rade sta xoce. :)








305
poruka na forumu
403 1340



post # 44 | 2012-10-05 , 1:27 AM

Quote (kurwica)
EJ odjebite vise ne vredjajte ih oni su normalni ljudi poput vas i mpoput svih drugih a vi muskarci kako vas nije sramonta bre kada vidite dve zene vama se digne i padate u nesvest a kada vidite muskarce ubi zakolji, pa da tu pokazujete pravo lice pustite ljude da zive normalnim tokom kao sto i vi zivite sram da vas bude necu da ponavljam znaci kad vidite lezbejke super a gejeeve ne pa to je isto bre seljaci podrzavam gejeve a i lezbejke naravno to je normalno a taj ko ne podrzava , vredja ih znajte da su ljubomorne stoke xD pozdrav svima


ae sada spavas....


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








1
poruka na forumu
1 2



post # 45 | 2013-01-15 , 6:39 PM

Hmmm... interesantno. Baš mi je drago kad vidim ovakve odgovore, kad su u pitanju bolesni i izopačeni pederi. Strašno kako oni ovu zemlju dovode do propasti, a deca se masovno drogiraju zbog njih...ma to je čudo jedno, šta oni nama rade. Btw, ovde jedan izopačeni peder, takođe. Evo ovom prilikom vam svima želim srećnu Novu 2013. godinu, Da ste mi živi i zdravi i tako veseli još mnogo godina. Nekima želim da im se rodi po koji izopačeni peder ove godine, pa da ga ubiju, zakolju ili pošalju na neko pusto ostrvo, nekom Srđanu85 želim, da ove godine upiše neki fakultet, najbolje književnost arapskog ili kineskog jezika, jerbo mu srpski baš i ne ide od ruke, možda da nađe neku devojku...ili pak dečka, da se malo smiri, mnogo je napet, a to nije dobro za srce. I tako, sve u svemu, sviđa mi se kako razmišljate, samo tako nastavite...

Added (2013-01-15, 4:39 PM)
---------------------------------------------
E, sad ozbiljan odgovor na ovaj problem. Budući i dragi moji roditelji, seksualna opredeljenost je urođena kod deteta, s tim što to ono otkriva onog trenutka kad ste i vi otkrili svoju seksualnu opredeljenost. Dakle, ako me pitate kada sam saznao da sam peder, saznao sam kad i vi da niste. Homoseksualna opredeljenost, naravno da nije normalna, to je poremećaj, samo što ne smeta osobi da obavlja stvari, kao i svaki drugi čovek. Prema tome, nismo invalidi. Tužno je što roditelji svoje dete, koje vole, gaje, gledaju ga kako raste, izbace iz kuće i ubijaju Boga u njemu, po saznanju. Takvom detetu je, da znate, potrebna puna podrška roditelja u trenutku kada vam otkrije svoj problem, jer to dete nema kome drugom da se obrati , a skuplja hrabrost čitavog života da bi vam to saopštilo. Što se tiče parade, ni jednom pederu nije stalo, to je čista politička stvar. Brak, nije neophodan, tako da ni to nije bitno. Usvajanje dece, hmm...Balkan je takvog mentaliteta, da je to neprihvatljivo, tako da je to samo provociranje naroda bez ikakve potrebe, kao i parada. Tako da, dragi moji, nemate čega da se plašite. Možete samo da se molite Bogu, ako ste vernici, da se vama ne rodi takvo dete, jer to će dete možda imati jako težak život, a nije krivo zbog toga. I za kraj, bolje bi bilo ovom narodu da povede računa šta im se dešava u njihovim kućama, da žive svoj život, a ne tuđ. Da gledaju čime će da se prehrane i slično, mnogo veće muke čeka ovaj narod.


Poruku je menjao/la deckobg88 - Utorak, 2013-01-15, 6:54 PM


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Homoseksualci (da li seksualno opredeljenje utice na licnost coveka?)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]