Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je moguce potisnuti osecanja?
Da li je moguce potisnuti osecanja?






1641
poruka na forumu
171 425



post # 16 | 2012-05-06 , 0:36 AM

Nemoguce bar iz mog ugla








1354
poruka na forumu
453 256



post # 17 | 2012-05-06 , 2:37 AM

Moguce, je i umem vrlo cesto da ih potisnem, i jeste da tako sama sebi nanesem bol, al bolje sebi nego nekom drugom :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








95
poruka na forumu
28 222



post # 18 | 2012-05-15 , 0:51 AM

Ma nije moguce...


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 19 | 2012-05-28 , 1:08 AM

Quote (MallenaBobbie)
Ma nije moguce...

Bravo ;)
Quote (Dragan1309)
Nemoguce bar iz mog ugla

;)
Slazem se sa vama jer iako je osecaj nevodljiv u necemu pogresimo pokazemo ga dali onom kome trebamo li onima od kojih krijemo u glavnom izadje na vidilo da smo drugaci da osecamo da ceznemo itd itd

---------------------------------------------
Ponekad sam jako ljuta na sebe sto ne umem potisnuti ili vladati tim osecajima jer ih dam do znanja pogresnim osobama koje ne zasluzuju :)










287
poruka na forumu
36 149



post # 20 | 2012-05-28 , 1:26 AM

Moguće je, ali je veoma teško.. Moraš dobro zapeti rukama i nogama, umom najviše, naučiti sebe kako da otjeraš neke misli, kako da neke osjećaje prekriješ.. Moraš naučiti kako ostati hladnokrvan kad je ugledaš, obećati sebi da ćeš potisnuti to, popuniti maksimalno slobodno vrijeme, da ne razmišljaš i onda tek početi da zaboravljaš...


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








123
poruka na forumu
299 1417



post # 21 | 2012-05-28 , 3:09 AM

Naravno da je moguće sve to potisnuti i ostati hladnokrvan... treba biti samo dobar glumac kao ali sto se tice yaboravljanja hmmmmmmmmmmmmm e to je onaj teyi deo....


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








718
poruka na forumu
55 286



post # 22 | 2012-06-01 , 9:16 AM

Quote (Dusomoja)
Da li ste nekada bili u situaciji da morate nekoga da iskulirate iako biste jako zeleli da budete sa njim, i druga strana takodje oseca isto ali vam u vezi ne ide.
Sta mislite, kako odoleti i potisnuti strast?

za prvi momenat recutim i pregrmim, a prvi slobodan momenat iskoristim da porazgovaram sa svojim srcem i svojom glavom i da se dogovorimo, tog momenta prestaje potreba za potiskivanjem.


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 23 | 2012-09-25 , 10:49 PM

Pokusala sam al nisam uspela,sto ne znaci da necu jednog dana uspeti da se naucim kontrolisati ne pricati mnogo i kad pricam da zvuci poslovno.







  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 24 | 2012-09-26 , 2:29 AM

osjecaji su nesto od cega bjezim...
nekako mi je zivot jednostavniji dok se osjecaji ne uplecu u moje odluke...
muci me samo sto koliko god bjezim uvjek me stignu...
a onda se trudim zadrzati ih za sebe...
osjecati u tisini...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 25 | 2012-09-26 , 12:36 PM

Quote (jabozza)
Naravno da je moguće sve to potisnuti i ostati hladnokrvan... treba biti samo dobar glumac

kad prepisujem, onda i potpisujem


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 26 | 2012-09-26 , 4:37 PM

Quote (jabozza)
treba biti samo dobar glumac

Sve to stoji biti glumac al kad zasto i zbog koga !
Smatram da kad neko vara voljenu osobu tad je dobar glumac jer se njoj vraca kuci a one ne primecuje
Ako se radi o dvoje u drugoj dilemi zar je potrebno potisnuti nesot lepo zar je zivot toliko dug i lep da unistimo ono lepo u nama
smatram da nije i da ih treba osecati pokazati uzivati u njima
Jedino ako su obrnuti osecaji pa bi morala misliti kako potisnuti da ne primeti hladnocu ali opet je i to gluma
a ja nevolim tu glumu kad je rec o ljubavi.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 27 | 2014-01-08 , 1:50 AM

moguce je ... al stvrano treba da budes glumac ito koji ...

tesko je kad stojis kraj nekog ko ti se svijda jos ako je to obostrano a oboje se boje pokazati
ma to ljudi svi prijemete osjetis ti prvo .. to nesto sto se desava u tebii ..
ko to uspije i ako uspije onda je stvrno dobra al dobar glumac ...

tako da ja kazem nemoguc to nesto sakriti i poisnuti .. ma kakvii taj neko jedino ko nema srca


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 28 | 2014-01-08 , 2:44 AM

Ja mislim da nije moguce , cak i najveci glumac poklekne :) Svi mi imamo svoj "izduvni ventil" i moramo puc'i , samo se razlikujemo po tome ko puca na koji nacin ^^

Recimo ja umem potisnuti osecanja mozda na dan , dva , ali ne bih bila ja kad ne bih propevala na dupence sta osecam bilo lepo ili lose ^^

Jednostavno osecanja se vide ili ocrtavaju .. Niko nije mrtav hladan.. a ako i jeste onda su osecanja nedovoljna ... :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








33
poruka na forumu
15 84



post # 29 | 2014-01-08 , 2:52 AM

Nije moguće sakriti osećanja moguće je samo da je osoba prema kojoj nešto osećate slepa da to vidi,a i zašto bi ih krili,sve bi bilo mnogo lakše i lepše da se ne kriju,msm zaista ako ih sakrijem posle se ceo zivot pitam što nisam..i boli,ako ih ne sakrijem a budem odbijen...opet boli neugodan osećaj,u svakom slučaju boli zašto kriti,nema tu šta da se izgubi samo da se dobije.... ziveli
Ili dobiješ nogu ili dobiješ uzvraćena osećanja u svakom slučaju u dobitku xd










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 30 | 2014-01-12 , 9:39 PM

Uvijek sam važila za ravnodušnu djevojku koja u svakom trenutku drži sve konce u svojim rukama.
Žena koja nema prošlosti, kojoj uspomene ne mogu ništa, žena kojoj je prekidač za emocije oduvijek bio na OFF.
Ali ne znaju oni šta se dešava kad se ta ista žena nađe oči u oči sa odrazom u ogledalu,
ne znaju koliko je čaša pokušalo isprati uspomene, koliko je dimova cigareta pokušalo zamagliti sjećanja,
koliko šminke je pokušalo sakriti neprospavane noći...
Čestitam, ženo bez prošlosti, još jedan oskar za glumu ide baš tebi!


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je moguce potisnuti osecanja?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]