• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Veridba-Zaruke
Veridba-Zaruke






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-01-20 , 8:04 PM

Da li ste doziveli to i kako je bilo?
Ako ne kako bi voleli da to bude?
Taj dan ta scena taj momenat :) :)



Fajlovi: 1500890.jpg (42.1 Kb)

Poruku je menjao/la Dusomoja - Petak, 2012-01-20, 8:04 PM







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-01-20 , 9:04 PM

Ja nisam imala zaruke, ali se jesam udala.
Ne volim obicaje. Grozim se stereotipa svakog.
A to predstavlja, ako je moja drugarica se vencala u belom moram i ja. :)
Ili ako je moju drugaricu momak zaprosio u avionu, da mene moj mora u kamionu.

Muz je mene samo direktno pitao sta mislim o tome da se vencamo kako je glupo da smo u vezi,
jer mnogi su u vezi, i ja sam rekla pa mogli bi. Sve smo sami organizovali. :) I bila je to bar meni jedna
od kulturnijih svadbi, ne sto je moja, ali nije bilo gledanja u neki daljni rod kako se davi u prasetini, kako se prejeda kolacima, ili naliva pivom kao zadnji degenerik.
A sam cin zaruka, to mi je kao avans.
Pa nismo mi roba, mi smo ljudi.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Nesa




poruka na forumu
REP OFF



post # 3 | 2012-01-20 , 11:15 PM

ja sam se prvi put verio na neobican nacin u toku sex a uvek sam jedinstven :p :p :p :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2014-02-22 , 3:49 PM

Neznam kako ko reagovao ali se pitam da li se iko sokirao iznenadio pozitivno da nije znao sta reci :p







  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 5 | 2014-04-13 , 8:08 PM

Još nisam :p


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








186
poruka na forumu
321 1340



post # 6 | 2014-04-14 , 5:52 AM



Poruku je menjao/la JaaNa11 - Ponedeljak, 2014-04-14, 5:54 AM








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-04-25 , 7:04 PM

Quote Dusomoja ()
Neznam kako ko reagovao ali se pitam da li se iko sokirao iznenadio pozitivno da nije znao sta reci

aha jesam dozivjela iznenadila se .. i te kako mogu reci da samo ostala bez teksta ... !!!

evo ovako :
Izasli smo u grad.. bio mu je rodjenda... ja sam stalno navaljivaa zastoo idemo sami...
Sto ne ide niko od nase drustva...
Vecera li smo... U na jednom mjestu kraj vode...Bili smo osamljenih od drugi..
. AL ja nista nisam kontala.. :)
Mogu da vam kazem da je bio sasvim smiren.. nista nikakva nervoza a on inace kad
sta treba da uradi... sava se uspanici.. I tako ja mu dam poklon za njegov rodjenda.. Kad ce ti on meni:
Melči imam nesto i ja za tebe...
Da mi je album slika... naslih .. Na svakoj slici je bila poruka...
A svaka slika bila je iz jedne godine...po par njih... (ovo nam je 5 god kako smo skupa)
Dok sam listala svaku sliku.. drhatala sam.. nzm ne mogu da vam opisem taj osjecaj.. Na zadnjoj slici
je bioo veliki buket ruzi ... i ispod toga je bila .. poruka :
Ovakav je bio plan da te volim jedan dan, al dan je vrijeme kratko a voljeti tebe bas je slatko ,
ma bolje je meni bez tog plana pa te volim svakog dan....
Kad sam podigla pogled... vidjela sam ispred sebe .. svoj omiljeni kolac...
COKOLADNU TORTU I NA NJOJ KINDER JAJE... ja puno volim da jedem kinder jaje...
Rekao je da otvorim.. al u jajetu nije bilo nista ... :D
Pogledala sam ga.. a on bio na koljeni... kad sam to vidjela nasmijala sam se... :D
U rucu mu je bila ruza ...a u ruzii prsten... i ona recenica... moj odgovor je naravno bioo Da.. :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








417
poruka na forumu
137 1408



post # 8 | 2014-04-25 , 7:56 PM

"Lastrumfi" ... Moram priznati da ti je prica stvarno ne verovatno romanticna.Ja svoju zenu nisam na taj nacin zaprosio ,ali bilo je posle vecere uz cvece i svece /ko na groblju lol lol lol ... Dobro ,salu na stranu/ ,ali ipak je rekla DA ,a ja mislim da nervozniji i "uplaseniji" ,pre nego sto sam cuo to "DA" ,nikada nisam bio...ali na kraju se ipak isplatilo i mnogo je volim /isto kao prvog dana kada sam je ugledao... srce ...ahhhh ,ta ljubav.../.....Sada sam maximalno SRECAN uz nju i sa njom pored sebe ,ona cini da mi se svaki problem koji se pojavi pretvori u "DON'T WORY , BE HAPPY"..... juhu
- P.S. : Morao sam i zenu da pozovem da procita /takodje je odusevljena tvojom prosidbom i rekla je:"Vi muskarci se samo "furate" na te "MACHO" fazone ,a kada vam mi zatrebamo mozete i da placete i cvilite ,a evo vidis kako je njen momak bio neverovatno romantican.I ti znas takav da budes ,samo Ne Daj Boze Da To Neko Od Tvojih Poznanika Vidi..." / , itd. bla ,bla ,bla ...Puno pozdrava za tebe,tvog muza i sve vase od nas ... tj. od mene-tebi ruza ,od moje zene-tvom muzu :* i za kraj zajednicki pozdrav ..... ziveli hug








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2014-04-25 , 11:07 PM

zajackod, vjeruj da sam se i ja iznenadila .. na kraju sam pustila i suzu radosnicu ;)
Nakon toliko vremena sto smo skupa uspio je da me iiznenadi opet.. u uvijek mu to uspije :D
Ja nisam jos u braku... samo sam zarucena.. al hvala vamo oboma na cestitkama :D i ja vama zelim
sve naj od srce u daljem zivotu :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








417
poruka na forumu
137 1408



post # 10 | 2014-04-25 , 11:42 PM

Hvala ti od srca...Vidi se da ste "srodne duse" cim ste vec 5 god. zajedno ,a ipak zelite da se vezete za ceo zivot.To govori mnogo o vasoj ljubavi i vi cete da opstanete ,sto se kaze "u dobru i u zlu" ,a bice i jednog i drugog /veruj mi/.Volite se i pomazite jedno drugom i sve ce se vec nekako resiti.Zelimo vam sve najbolje u buducem bracnom zivotu i neka i "on" bude lep i srecan ,ispunjen ljubavlju kao i do sada.Pozzz..... hug ziveli cao








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 11 | 2014-04-25 , 11:47 PM

LAstrumfi, Atiiiiii *_______* srce


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 12 | 2014-04-25 , 11:55 PM

Cudoooooo evo da se i ja upisem ovdje :D ehhhhhhh sta da ti kazem sve sam ti vec rekla :D
Cestitam jos jednom, i zelim ti svu srecu svijeta jer ti to zasluzujes :D
Nije ni cudooooo sto te na taj nacin zaprosio covjek zna sta ima, skidam mu kapu da znas :D ruza
Puno srece,ljubavi,razumjevanja...i svega ostalog :D :)
Volite se i budite mi sretni :D ruza srce srce srce








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 13 | 2014-04-25 , 11:57 PM

SamoJustinova, wide-awake, a nemoj te mi ovde spamatii ccc hvala vam cestitkam
ja mislila sad ce te i vas dvije da napiseta kako ste zarucene .. ccc :D ajde festa na moj racun :D :*
hug :hug: hug hvala vam od srca :D :* LJUBI vas cudo vasa Strumfii ruza :*


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Veridba-Zaruke
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]