Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muske suze
Muske suze



  Maree



169
poruka na forumu
14 35



post # 16 | 2012-03-03 , 6:47 AM

ja sam ko zna kolko puta plakao :D ali uglavnom se odvojim sam ne da me ne bi videli 2 nego da se ne bih ispraznio nad 2 osobom kada ona nije kriva :) a ovako sam dosta emotivan :/


Pametan covek moze da se razocara samo u sebe.
Da je zivot lep nebi se rodili placuci.
Ja sam lepak za lepotice, tema za hejtere (:








348
poruka na forumu
18 69



post # 17 | 2012-03-03 , 1:25 PM

Maree nevalja ti to... :)


Hvaliti se je znak sirotinje...








1354
poruka na forumu
453 256



post # 18 | 2012-03-03 , 7:24 PM

Suza je najcistija stvar koja izlazi iz coveka...kroz plac covek se cisti i duhovno i telesno...ne postoje muske i zenske suze da znas. Onaj ko ne place nije covek nego " drvo" ali i to drvece zaplace kad pocnu da mu seku koren ;) ...zakljucak, placite kad god imate potrebu, bilo da ste srecni, bilo da ste tuzni, neki ljudi placu kad gledaju u ISTINU :)

Kazu da su muske suze najteze,retko padaju ali bole vise od zenskih.Muskarci retko placu,ili nam se to samo cini,da li zbog umisljenog stava da su suze samo za slabice ili pak nesto drugo,neznam...



Fajlovi: 6401219.jpg (68.7 Kb)

Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








305
poruka na forumu
403 1340



post # 19 | 2012-05-03 , 10:21 AM

Po meni to su jedine najcistije suze :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 20 | 2012-06-11 , 7:27 PM

placu,mnogo rjedje nego mi zene al kad zaplacu bas je iz dubine duse

ne treba se sramiti toga,naprotiv slabici su oni koji ne umiju i plase se pokazati emocije


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








552
poruka na forumu
154 381



post # 21 | 2012-06-15 , 10:17 AM

Priznajem,Plačem..Veoma Često Plačem....Ne Govorim Ovo Sad Da Bi Neke Djevojke,Žene Pomislile da sam Od Krvi I Mesa,ali Jako sam Emotivan..kad se Smijem Smijem Se Iz Duše,a kad Plačem i To Radim iz duše. :)


Dafuq did i just Read ?








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 22 | 2012-09-17 , 1:25 PM

Ja mislim da je njihova 1 vrednija od nasih 10
iz razloga sto su jaci sot ne placu za svaku sitnicu a kad zaplacu tad mora da postoji veliki razlog










782
poruka na forumu
47 137



post # 23 | 2012-09-17 , 2:57 PM

da, i muskarci placu......i oni su ziva bica.......videla, dozivela ali dzaba.........ne volim videti musko da place.........nekako mi uniste sliku samouverenih, jakih, stabilnih..... :D


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








63
poruka na forumu
10 58



post # 24 | 2012-09-18 , 11:48 PM

Nisam videla muškarca još uvek da plače ... :(


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 25 | 2012-09-19 , 1:59 PM

Quote (elllena70)
nekako mi uniste sliku samouverenih, jakih, stabilnih.....

Nesmes tako da mislis ta slika se moze na momenat unistiti ali ne sme zauvek

Mislim da je muskarcu najgore ponizenje kad ga cura vidi da se poslije kaje
mada neznam zasto pojedini tako misle
Dozivela sma muske suze i mene je rasplakao tad je najlepse i najmocnije pruziti zagrljaj
I oni imaju dusu i oni imaju srce i osecaje samo sto neki bi radije se ubili nego zaplakali sto smatram to ga ne cini jacim ili boljim
Nije lepo naravno da place cesto ali eto ima dana ima scena i situacija kad i njima bude tesko .
Onaj ko prizna kaze on je za mene dusa od coveka :*










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 26 | 2012-09-19 , 3:22 PM

Quote (elllena70)
da, i muskarci placu......i oni su ziva bica.......videla, dozivela ali dzaba.........ne volim videti musko da place.........nekako mi uniste sliku samouverenih, jakih, stabilnih.....


sve je to zbog uvrijezenog misljenja "sramota je da musko place"


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 27 | 2012-09-19 , 8:41 PM

Videla sam svog starijeg brata uplakanog nakon raskida s bivsom.
Pa tako ni ja nisam plakala.
Musko kad voli ono voli bez rezerve. Ali isto tako niko ne preboli kao musko.
Kad prekrizi devojku, moze da mu zvezde skida s neba nece joj se vratiti.

Zene ne znaju s muskarcima. Traze da budu savrsenu, a kako traziti od muskaraca to
kada niko savrsen nije. Malo sebicno i onda kad se desi raskid, kuku lele.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 28 | 2013-01-21 , 9:42 PM

Bilo je prilike videti te muske suze iz vise razloga dal to bila neka zalost ili nesto drugo videla sam i mnogo me vise zabolele nego kad vidim zensku da place.

Danas sam videla mog radnog kolegu s kojim sam radila 13g skupa dok mi je pruzao ruku i govorio dovidjenja bile su mu oci pune suza tek tad sam se rasplakala i ja a do tad sam se drzala nisam sebi dopustila.

Ona zena ili muskarac koji sude takve muskarce i kazu da su zenskarosi ili sot vec oni pojma nemaju sta je tuga suza i bol.







  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 29 | 2013-01-22 , 1:39 AM

Zene placu zbog svacega,iz poznatih dosta razloga,nekada i nepoznatih razloga,ali placu i navika im je,neke pametne zene cak koriste te suze kao oruzje,ali svakako suze su suze,momak kada pusti suzu znaci da je nesto jako jako ozbiljno u pitanju,i da ga je nesto jako jako pogodilo.... naravno ovime se ogradujem,i ovo podrazumeva normalnu musku osobu,licnost koja je izgradjena.....


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"








63
poruka na forumu
10 58



post # 30 | 2013-01-31 , 6:28 PM

Vjerujem da su snazni, cvrsti, nepokolebljivi, neustrasivi, gromade, stjene, planine...
Vjerujem da su ono sto o sebi govore...
Vjerujem da su onakvi kakvi bi zeljeli biti...
Vjerujem u ono sto o sebi vjeruju...
I u ono sto su mi rekli da vjerujem.
Zato ne trpim njihove suze i plac.
Suze su oruzje slabih i njihova jedina utjeha.

Ne placite, muski, ne placite. Nedajte se suzama!
Dopustite da vjerujemo.


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muske suze
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]