• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Boja gacica otkriva kakva je u krevetu
Boja gacica otkriva kakva je u krevetu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-05 , 3:31 PM

Crvenu biraju devojke koje nisu stidljive, a dame koje se odluče za roze veš, partneru šalju poruku da one nikada ne preuzimaju inicijativu.

Psiholozi kažu da boja donjeg veša dosta govori o ljubavnim navikama žene. Kada sledeći put krenete u kupovinu nekog slatkog kompletića, razmislite o tome kakvu poruku šaljete bojom koju ste izabrali.

Rezultati ankete koja je nedavno sprovedena u Velikoj Britaniji pokazali su da čak 72 odsto žena najčešće bira veš u boji kože. Slede crna i bela boja, a modeli od čipke su na četvrtom mestu, piše "Dejli mejl".

Dame koje biraju brushaltere i gaćice neutralnih boja ili u boji kože su prirodne, opuštene i iskrene. Čvrsto stoje na zemlji i nemaju šta da kriju.

"Tople boje kao što su crvena, narandžasta ili žuta doprinose osećaju uzbuđenja i vitalnosti, a mogu čak i da podignu pritisak i ubrzaju puls i disanje", kaže psiholog Dona Doson.

Crveni veš biraju strastvene, energične osobe. Žene koje se odlučuju za ovu boju nisu stidljive i uvek jasno stavljaju partneru do znanja šta žele. Spremne su i da preuzmu inicijativu, što u vezu unosi dodatno uzbuđenje.

Ružičastu boju biraju romantične i nežne dame kojima je najvažnija pažnja muškarca sa kojim su u vezi. One su ženstvene i senzualne, a od muškarca očekuju da on vodi glavnu reč.

Crni veš biraju snažne žene sa izraženom individualnošću, strastvene i šarmantne, dok beli nose dame koje su spremne na kompromise i otvorene za nove stvari.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-02-07 , 11:07 PM

Quote (Dusomoja)
dok beli nose dame koje su spremne na kompromise i otvorene za nove stvari.


Kompromis cuda cini! :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








314
poruka na forumu
33 42



post # 3 | 2012-02-10 , 3:45 PM

Quote (Dusomoja)
Crni veš biraju snažne žene sa izraženom individualnošću, strastvene i šarmantne

Molim lepo. :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-02-10 , 5:21 PM

Quote (Dusomoja)
Ružičastu boju biraju romantične i nežne dame kojima je najvažnija pažnja muškarca sa kojim su u vezi. One su ženstvene i senzualne, a od muškarca očekuju da on vodi glavnu reč.

Crni veš biraju snažne žene sa izraženom individualnošću, strastvene i šarmantne, dok beli nose dame koje su spremne na kompromise i otvorene za nove stvari.

:D :D










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2012-02-10 , 6:58 PM

Quote (Dusomoja)
Ružičastu boju biraju romantične i nežne dame kojima je najvažnija pažnja muškarca sa kojim su u vezi. One su ženstvene i senzualne, a od muškarca očekuju da on vodi glavnu reč.

Crni veš biraju snažne žene sa izraženom individualnošću, strastvene i šarmantne, dok beli nose dame koje su spremne na kompromise i otvorene za nove stvari.


:)))))


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2012-02-10 , 10:16 PM

E ja vas volim u svim bojama dezenima i materijalima :p :p :p brows brows brows





  Tea



306
poruka na forumu
132 141



post # 7 | 2012-02-12 , 5:28 AM

Quote (Dusomoja)
Crni veš biraju snažne žene sa izraženom individualnošću, strastvene i šarmantne


nema se sto nadodati..sve je receno :D


...Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.. :))
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš prečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu.
U tome je tajna...
U tome je jedini trik... :)))))








249
poruka na forumu
75 51



post # 8 | 2012-02-12 , 11:11 PM

i ja volim dame sa crnim vesom :D


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...





  suza



55
poruka na forumu
6 12



post # 9 | 2012-02-15 , 5:43 PM

Moje boje su : Crna,bela,crvena.... xd


Poruku je menjao/la suza - Sreda, 2012-02-15, 5:44 PM










50
poruka na forumu
2 14



post # 10 | 2012-02-16 , 2:37 PM

Crveni veš biraju strastvene, energične osobe. Žene koje se odlučuju za ovu boju nisu stidljive i uvek jasno stavljaju partneru do znanja šta žele. Spremne su i da preuzmu inicijativu, što u vezu unosi dodatno uzbuđenje.

Crni veš biraju snažne žene sa izraženom individualnošću, strastvene i šarmantne.


Biljana Stupar








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 11 | 2012-11-20 , 9:52 PM

Moje boje zelene nema zbunjen


Poruku je menjao/la Korisnica - Utorak, 2012-11-20, 9:52 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 12 | 2012-11-20 , 10:07 PM

Ja volim najvise kad je zena bez gaca :D lol :p







  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 13 | 2012-11-21 , 3:12 PM

Quote (Dusomoja)
Crveni veš biraju strastvene, energične osobe. Žene koje se odlučuju za ovu boju nisu stidljive i uvek jasno stavljaju partneru do znanja šta žele. Spremne su i da preuzmu inicijativu, što u vezu unosi dodatno uzbuđenje.

nemam sta za dodati
Quote (Dusomoja)
Crni veš biraju snažne žene sa izraženom individualnošću, strastvene i šarmantne,

sve receno ;)








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 14 | 2013-01-16 , 4:54 PM

Quote (Dusomoja)
Crni veš biraju snažne žene sa izraženom individualnošću, strastvene i šarmantne, dok beli nose dame koje su spremne na kompromise i otvorene za nove stvari.

kod mene je crno-bijeli svijet...
doduse imam i izleta u druge boje... sivu, plavu, tzv boju kajsije.... ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 15 | 2013-01-16 , 6:57 PM

Quote (ace1)
Ja volim najvise kad je zena bez gaca

Potpuno te podrzavam da




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Boja gacica otkriva kakva je u krevetu
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]