• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ona zeli sa vama samo analni sex....
Ona zeli sa vama samo analni sex....






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-05 , 4:32 PM

Da odma kazem ovo sam kopy sa jednog sajta morala sam da podelim s vamada cujem vase misljenje :D

Jednom davno pricala mi je prijateljica da upraznjava samo analni sex sa muskarcima jer zeli ostati nevina do prve bracne noci!!! Biste li vi udovoljili zelji moje prijateljice? Smatrateli da je takva osoba stvarno nevina prve bracne noci? Da li biste vi pozeljeli takvu osobu za buducu suprugu? Da li vas je zagolicala masta na ovu temu?

Odgovor korisnika %)


Tokom jednog mog putovanja i boravka u Sarajevu, upoznao sqm prelepu devojku . da ne ulazim u detalje mosle nekoliko satu otishli smo kod nje ,i malo se zapili .Naravno doshlo je do odnosa . zaspali smo zadovoljni. Kada sam se ujutro probudio ,onako sanjiv zeleo sam opet ,jer je bila izuzetno gradjena i pozeljna.Odbijala me je pod pretnjom da ce se ubiti ukoliko je uzmem. Bio sam zbunjen. Rekla mi je da je nevina. Jedino shta sam uspeo da izgovorim bilo je... Pa sta sam ja radio sinoc....Objasnila mi je da bi je otac ubio ukoliko bi ushla u brak razdevicena. Razumeo sam je,i ponovili smo sve od predhodne noci, a dobio sam i bonus u vidu oral... sexa.

:D :D Ajde da vas cujem sta imate reci na ovo iznad ?







  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 2 | 2012-02-05 , 4:36 PM

sto se tice analnog ne znam sta je tu cudno ok ono da samo to da malo je %) al opet bolje da da nego da ne da :p

a ovo drugo ma znam ih more tih finih cura sve iste gore od najvece fukse, nema sta da glumi jbt budi sto jesi nek je najgore al ne treba da se glumi %) :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-02-05 , 4:43 PM

%) citala sam jedno 3 puta :D pitam se samo jedno dali je stvarno nevina? :D :D
lele Pa da je ona imala frajera u krevetu nebi ona ostala na oralnom garant %)
Boze kazi mi da cutm :D :D %)

A ovaj tip nije treba da misli mnogo sta sinoc bilo bitno je sta je opet bilo a sta ce sutra biti to njena stvar jer da nije htela nebi se upustila ni u sta a na celu joj garnt nije pisalo nista . :) To se zove cure moje strah od roditelja :D :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-02-07 , 10:59 PM

Ja sam citala 5 puta.

Kao prvo, da je analni seks u redu, muskarci bi imali dva penisa.
Kao drugo, ne podrzavam analni seks niti bih ga konzumirala jer znam hiljadu drugih djavola.
Kao trece, nikada ne bih dozvolila nikome, da vrsi veliku ili malu nuzdu na mene, jer se postujem na prvom mestu.
Meni je moje zdravlje na prvom mestu, kako psihicko (nekada je upitno) a tako i fizicko.
Ne kazem time da su ludi ljudi koji vole anal.

Ako ta devojka na takav nacin postuje sebe, tj. da bi ispunila zelju oca da u brak udje nevina, to je njen izbor, ja ga osudjivati necu.
Ali znam posledice istog, i nisu niti malo lepe.

Meni moj otac da je kojim slucajem to rekao, ja bih se opalila u inat njemu, jos mu se slikala i odnela da poveruje, jer su to ludi roditelji, koji zive u 16-tom veku.

Imam caleta, nema ga svet, obradovao se kad prvi put spavala, cak sta vise kupio mi kondome, tj svake sedmice po paket, ahahhaha jos samo da sam ja toliko bila aktivna bilo bi super. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








592
poruka na forumu
518 8144



post # 5 | 2012-03-30 , 10:40 PM

i za ovo se ima odgovor naravno


http://prntscr.com/ioauvr








305
poruka na forumu
403 1340



post # 6 | 2012-05-03 , 10:41 AM

Ja sada mogu da pisem i kazem probao sam to i ono bas je cool,nisam probao i ne svidja mi se to,nije to TO ... naravno sada u svetu ima milion nekih lubrikanata,pomagala da se rese neki problemi s tim analnim sex-om...ali opet hvala ne hvala :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2012-05-04 , 12:03 PM

a sta ako je promasio a bili pijani ionako pa pojma nema
Onda bi prve bracne noci bilo :

Nisam ni osjetila majke mi,Pukovnik Grujo u rovu na marendi,s ledja bogami.

Mima Sis :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 8 | 2012-06-02 , 5:51 AM

Quote (Dusomoja)
Jednom davno pricala mi je prijateljica da upraznjava samo analni sex sa muskarcima jer zeli ostati nevina do prve bracne noci!!! Biste li vi udovoljili zelji moje prijateljice? Smatrateli da je takva osoba stvarno nevina prve bracne noci? Da li biste vi pozeljeli takvu osobu za buducu suprugu? Da li vas je zagolicala masta na ovu temu?


I sta je tu cudno? Pa sta mislite kako su ranije bili nevini do prve bracne noci ili kako to rade kod muslimana za da bidu nevini do prve bracne noci (mislim da je tako, jer nisam i ne znam, zato nemojte me odma grditi zbog toga)??? Hmm... Btw ja sam imao jednu "prijateljicu" koja je bila nevina, al je volela analni i da je do prve bracne noci bila nevina... tako da ne gledam sta je tu cudno ili smesno, ako neko zeli da zacuva nevinost, do kako se to ranije pricalo, tradicije do prve brance noci.


Poruku je menjao/la ace1 - Subota, 2012-06-02, 6:29 AM










190
poruka na forumu
90 420



post # 9 | 2012-06-05 , 11:42 PM

Mozda je stvarno, ali retko koji muskarac bi dozvolio da ima samo analni sex pored vagine <_<


"Sta se setas po mom profilu jedan!"








759
poruka na forumu
24 112



post # 10 | 2012-07-12 , 8:53 PM

ne bi ta prosla kod mene samo sa analom :D





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 11 | 2012-07-12 , 8:55 PM

Quote (ljutiposkok)
Mozda je stvarno, ali retko koji muskarac bi dozvolio da ima samo analni sex pored vagine

Quote (valdemonij)
ne bi ta prosla kod mene samo sa analom

a sta ako vam ne daje..ili je nevina ...a zeli samo analni? kako ces onda odreagirati, neces imati uopste seks onda ili ces na silu da je ..... ? c c c lele










759
poruka na forumu
24 112



post # 12 | 2012-07-12 , 11:58 PM

ace1, sto nece silom moze silom, sto nece milom oce silom, ma daj bolan u zanosu ko da zna u sta se .... :D





  Fol



137
poruka na forumu
1 14



post # 13 | 2012-07-13 , 0:05 AM

многе чувају невиност тако што дозвољавају само анални секс.... несмо највни, када се женска опусти и те како доживи оргазам и тако..... онда се ми хвалимо како смо били опасни, а уствари насели на њене штосове... е сада ту постоји и техика извођења: она пре тога лепо све испере, намаже лубрикантом и када се опусти све иде глатко без проблема, а ако она ништа не зна о томе, онда ти се згади за цео живот и кажеш: сад, и никад више!


Poruku je menjao/la Fol - Petak, 2012-07-13, 0:07 AM


Fol Nić





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 14 | 2012-09-04 , 10:46 AM

ovom logikom i pederi su nevini...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 15 | 2012-09-04 , 11:08 AM

Xaxaxaxaxa punjene paprike xaxaxaxa xd


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ona zeli sa vama samo analni sex....
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]