Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prijateljstvo posle ljubavi
Prijateljstvo posle ljubavi






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-08 , 8:11 AM

Postoji li prijateljstvo poslije ljubavi`?
Da li ste osoba koja bi mogla i ako opisi nam malo


Fajlovi: 4396193.jpg (8.0 Kb)









249
poruka na forumu
75 51



post # 2 | 2012-02-08 , 1:28 PM

Ne verujem u to,zavisi kako se i zasto sve zavrsilo,ali da se druzite tesko,bar u mom slucaju nije tako i ja jednostavno to ne mogu,proslo je vremena da bi i odnosi postali mirni medju nama :) znaci mogu da postoje ljudski odnosi,da se nekad cujete,mozda i vidite,ali nista vise od toga :)


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-02-08 , 5:36 PM

I ja mislim da nije moguce, ja jesam ostala sa bivsim momcima u ok odnosima, ali da se vidjamo, pijemo kafe i sl.ne..kad se sretnemo u gradu popricamo, popijemo pice ponekad i to je to. :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-02-09 , 5:31 PM

I ja sam osoba koja misli kao njih dvoje iznad jer ako je veza pukla nema tu ni prijateljstva niti bilo cega vise .
Moze samo da izazove uzbunu jer je uvek jedno u vezi koje pati poslije veze.
Tako da bi dalje druzenje izazvalo samo patnju i probleme :)
Ali da se pozdravimo to u svakom slucaju jer ljudi smo ne zivotinje ;)
Ipak je to neko s kim sam ja vreme provela i koga sam volela ko mi mnogo znacio znaci tu osobu cu uvek pozdraviti.







  Tea



306
poruka na forumu
132 141



post # 5 | 2012-02-09 , 5:45 PM

I ja se slazem sa vama :)
Smatram da je prijateljstvo poslije ljubavi ne moze funkcionirati..jer uvijek postoji jedna strana(najcesce on ostavljena) koja vuce repove proslosti..
A sto se mene osobno tice, nema teorije da bi bila frend s bilo kojm bivsim. Mozemo mi popit kavu i popricat, i imat neki korektan odnos ali nikakvo pretjerano druzenje. Ne hvala. Jer da se tako super slazemo, valjda bi onda bili ostali u vezi...
Bivsi su s razlogom bivsi ;)


...Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.. :))
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš prečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu.
U tome je tajna...
U tome je jedini trik... :)))))





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2012-02-09 , 7:42 PM

Zato ja nikad i nerazgovaram sa nijednom bivsom sve oce da se vrate :p :p :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-02-24 , 11:16 AM

Koliko god da bi zelela to je nemoguce da bude tako jer je puno stvari ne dovrsenih medju nama tako da bolje se lepo pozdraviti i proci nego celi zivot nabacivati jedno drugome greske .







  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 8 | 2012-02-24 , 3:47 PM

licno moje misljenje, to ne moze. moze ali u odredjenim situacijama... ali nema toga... posle raskida sa nekom osobom, kao da je nikada u zivotu nisi vidio tako se ponasamo :( :( :(


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3








348
poruka na forumu
18 69



post # 9 | 2012-02-25 , 11:00 AM

sweet ne mora da znaci, moze se i ostane prijatelj ako nestane privlacnost izmedju njih ili tako sto se dosta dugo znaju... Mada i ja mislim da nema prijateljstva ali mogu se nekad jave i pitaju kako je, da odu na kafu... To je uredu jer ipak su imali osecanja jedni prema drugome...


Hvaliti se je znak sirotinje...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-02-25 , 6:17 PM

Quote (Nacelnik)
ako nestane privlacnost izmedju

Bravo samo je problem uvek jedno ostane drugog misljenja tako da ako se druze dalje ispasce ili pizdarija ili problem ili svadja
bolje samo cao i idemo dalje ;)










348
poruka na forumu
18 69



post # 11 | 2012-02-25 , 8:31 PM

Dusamoja, pa sad ne bi reko bukvalno ako se sretnes sa njim da mu se ne javis ili pravis se da ga ne poznajes.... Jer ipak ste bili nesto ali naravno ides dalje :)


Hvaliti se je znak sirotinje...








421
poruka na forumu
65 124



post # 12 | 2012-02-25 , 11:04 PM

Uvek ostaje trag, neizbrisiv! Video sam samo u filmovima prijateljstva posle ljubavi.
Cak sam i ja pokusavao da izvedem tako nesto ali druga strana se uvek nekako vracala na proslost i negativne stvari u njoj... Ako takva osoba ima secanja samo na takve trenutke... Sta reci... Okrenuo sam joj potpuno ledja i nastavio dalje jer zivot je kratak da bih dozvolio da mi ona vraca secanja na neprijatnosti iz proslosti. Nisam vise pokusavao tako nesto ni sa narednom...





  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 13 | 2012-02-26 , 11:22 PM

Nacelnik, ma ok slazem se ja za to tvoje misljenje,,, ali je to stvarno tesko.. zar ne?? ne mozeste opusteno da se ponasate , sve se nekao nz, kako da objasnim... ali me razumes..


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3








421
poruka na forumu
65 124



post # 14 | 2012-02-28 , 11:52 PM

sweet, pa u pravu si... Tako je a vidim da su se svi slozili da je takvo prijateljstvo, pa skoro nemoguce.





  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 15 | 2012-03-01 , 6:27 PM

Deluxe, pa naravno ... :D :D


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prijateljstvo posle ljubavi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]