Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prijateljstvo posle ljubavi
Prijateljstvo posle ljubavi






305
poruka na forumu
403 1340



post # 46 | 2013-10-21 , 6:41 AM

Quote Dusomoja ()
zar tako Petre


Tako Majo :) kada jednom zavrsis znaci gotovo je...nema prijateljstva ili sta vec....s tim "prijateljstvom " samo se produzava agonija...


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 47 | 2013-10-25 , 10:55 PM

:)










869
poruka na forumu
1519 5936



post # 48 | 2013-10-25 , 11:48 PM

Kada dvoje ljudi shvati da se više ne vole, da je sve prošlo i da dalje ne mogu zajedno, ceo svet se okrene naglavačke.Tesko da moze biti prijateljstvo posle ljubavi .Posle ljubavi ostaje samo praznina !


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








305
poruka na forumu
403 1340



post # 49 | 2013-10-26 , 2:35 AM

Dusomoja, Lepo si to slikovno pojasnila....jbg....zivot je cudo,boli kada se covek najmanje nada


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 50 | 2014-06-03 , 1:18 PM

Quote Dusomoja ()
nema tu ni prijateljstva niti bilo cega vise .
Moze samo da izazove uzbunu jer je uvek jedno u vezi koje pati poslije veze.
Tako da bi dalje druzenje izazvalo samo patnju i probleme
Ali da se pozdravimo to u svakom slucaju jer ljudi smo ne zivotinje
Ipak je to neko s kim sam ja vreme provela i koga sam volela ko mi mnogo znacio znaci tu osobu cu uvek pozdraviti.

Evo :)Prijateljstvo poslije ljubavi hmmmm ne ide toooo :) nemam sta vise da dodam :)


Poruku je menjao/la wide-awake - Utorak, 2014-06-03, 1:19 PM








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 51 | 2014-06-03 , 2:08 PM

Quote Dusomoja ()
Postoji li prijateljstvo poslije ljubavi`?
Da li ste osoba koja bi mogla i ako opisi nam malo

Zavisi sve koliko dugo si bio u vezi sa osobom tom. dA li j to bilo nesto dugo ili malo ...
Svi znamo da one prave ljubavi, sve i da hocemo poslije ne mozemo da budemo prijetelji.

Ja sam sa jednim bivsim ostala u dobrim odnosima, jednostavno pokusali smo da hodamo i vidjeli smo da nije to
na kraju smo ostali prijetelji.
I sad nekad kad ga sretnem poz se kao ljudi.. i ismijemo... nekad se i zezamo na to vrijeme kad smo bili skupa.

Rijetko je takvo nesto .


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 52 | 2014-06-04 , 1:04 PM

po meni dosta tu zavisi da li je ljubav bila velika i koliko je trajala.......kako je doslo do raskida je li neko povredjen ili jednostavno nije vise islo :) znam primere da su ljudi ostajali u dobrim odnosima posle raskida naravno o pravom prijateljstvu tesko tu moze biti reci ali o normalnom odnosu da moze da


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








100
poruka na forumu
108 243



post # 53 | 2014-06-04 , 3:05 PM

O tome da li cete ostati sa nekim u dobrom odnosu zavisi iskljucivo od toga na koji nacin je doslo do prekida . Ukoliko je prekid dosao sam od sebe uslijed npr neslaganja ili vam se jednostavno ne svidja vise, oki onda postoji sansa da ostanete prijatelji .Ali ukoliko je do prekida doslo uslijed prevare onda nema sanse da ostanete zajedno a jos manje da ostanete prijatelji .

PS: Nismo svi isti tako da svako ima svoj stav o tome ,ako ja nebi ostao ne znaci da neko drugi isto tako nece ,cak naprotiv, tako da se ovo pitanje ne moze generalizovati ;)


Poruku je menjao/la adnan84 - Sreda, 2014-06-04, 3:07 PM


Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.








145
poruka na forumu
383 664



post # 54 | 2014-06-10 , 11:02 AM

Retko ima toga ..Mogu se samo pretvarati da su samo prijatelji ali nikako ne moze biti isto kao ranije

Da budemo realni prijateljstvo posle ljubavi to nepostoji ....nemogu biti ...to je samo bleda slika

Posle ljubavi
ostaju telefonski brojevi koji blede


Muskarac pre braka skida zvezde sa neba...
Posle mu je tesko i sijalicu da promeni. . .








256
poruka na forumu
33 238



post # 55 | 2014-06-10 , 7:56 PM

za ovih mojih 31 godinu nikada nije uspelo nesto slicno...
Uvek postoje trenuci bliskosti,mrznje ili cega god duboko u nama.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prijateljstvo posle ljubavi
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]