Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubomora
Ljubomora






2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 46 | 2014-05-04 , 10:33 PM

ljubomora je gadna stvar i valjda se radja iz tog straha da ne izgubimo osobu do koje nam je stalo da treba pokusati naci neku granicu jer malo ljubomore je ok pokazuje da se brinemo i slicno ali realnost je da nikoga ne mozes na silu zadrzati tako da neka velika ljubomora ne vodi nicemu sem svadjama i raskidu da


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 47 | 2014-07-16 , 3:22 AM



Ovako ja too :D

Added (2014-07-16, 2:22 AM)
---------------------------------------------



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 48 | 2014-08-16 , 10:17 PM


:p


Fajlovi: 7644387.jpg (60.8 Kb)

FORTIS FORTUNA ADIUVAT








98
poruka na forumu
6 61



post # 49 | 2014-08-19 , 2:26 PM

Uhhh najgora stvar...najvise bih voleo kad bi bio hladan ko spricer...ali trudim se da drzim to u sebi :)








1
poruka na forumu
2 8



post # 50 | 2014-08-19 , 6:19 PM

Ljubomorne osobe su uglavnom one osobe koje iskreno vole, ali opet, ima nas raznih. Na neka pitanja je bolje nemati odgovor, a mislim da je i ovo jedno takvo :)

Sto ljudi, sto cudi, sto zena, dvesta grudi :P :D

"Bila si sama, a ja sam stajao tu
Ponašao ljubav, ali ne i put
Koji vodi do tvoga srca
Do onih skrivenih tajni, one ljubavi bajne
Ali misli me vraćaju u prošlost svega sećam se..." ruza








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 51 | 2014-08-24 , 10:52 PM

Ah ta ljubomora.. uvek zivi u nama.. neko je pokaze vise, a neko manje.. al ipak.. normalna je u nekim granicama. time bar pokazes da ti je stalo do nekoga i da ga ne zelis izgubiti. :)


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 52 | 2015-01-14 , 0:02 AM

E to je moj porok kao










58
poruka na forumu
10 107



post # 53 | 2016-05-21 , 4:01 AM

pomalo








829
poruka na forumu
588 3749



post # 54 | 2016-07-11 , 10:55 AM

Quote
realnost je da nikoga ne mozes na silu zadrzati tako da neka velika ljubomora ne vodi nicemu sem svadjama i raskidu

u malim kolicinama je ok biti ljubomoran,cak sta vise daje ti do znanja da je tvoj partner pozeljan....Kod mene nema toga...... "ili mi verujes ili neverujes" nema izmedju...Nemoj me testirati napravices kontra efekat ,pusti da ide svojim tokom.... Ocu vezu necu kavez ..... Ni si mi ni keva ni cale da me pitas gde sam skim sam kad cu kuci,ja tebe ne pitam (sto neznaci da ne mislim o tebi) samo ti to nebacam u lice jer je to odraz nesigurnosti....A svi mi zelimo da imamo nekog sigurnog pored sebe,jer samim time i mi se osecamo sigurno...
uglavnom su se moje veze zavrsavale zbog ljubomore....
zene : Ocu privlacnog,pricljivog ,duhovitog momka aha....evo ti ga i sta sad?
zene: Sad ocu da mi se javlja 17 puta dnevno da mi napise koju lepu porukicu (da imam sta da pokazem,pohvalim drugaricama),da mi javi par dana ranije ako izlazi sa drustvom (da mogu da se organizujem i ja da izadjem ,jer kad on moze da izadje sto nebi i ja izasla -PRVI ZNAK LJUBOMORE)kad izadjemo : sto toliko prica sa tom devojkom (ne pokusavajuci da sazna ili jednostavno da pita da nije kojim slucajem sestra,skolska,jer ako pita misli da ce ispasti ljubomorna)
i sve bi bilo super. dok nedodje tvoja kao drugarica i isprica mi ovo sve par dana kasnije da proveri pricu, kao za sebe pita ,to je moja drugarica necu dozvoliti da je neko povredi, i slag na tortu da smanji
tenziju pohvali te kakav si joj divan poklon kupio .....Hm kad me nije slog strefio....
Muskarci to nerade bar ja neradim da pricam drugarima kako i sta sam radio stobom ne pokazujem poruke, nasa intimnost je za nas dvoje ni za koga drugog
Ja nisam stvojim drugaricama u vezi ja sam stobom.... od toga sizim
Ako nadjem jednog dana koja nije ovakva od goreg navedenog uboscu bingo!


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 55 | 2016-07-11 , 4:42 PM

Ljubomora je ok dok je u malim kolicinama prisutna jer je prihvatljivo da kada nekoga volimo budemo i ljubomorni ali kada je ta ljubomora vec i previse prisutna i pronalazi se u stvarima gdje ne bi trebala da bude e onda vec polako prelazi u neku opsesiju i paranoju. :)


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








36
poruka na forumu
0 10



post # 56 | 2016-07-14 , 10:08 AM

Uf, ljubomora! Ja sam master u ljubomori. I znam da to nije dobro, ali sam teritorijalna i ne mogu da si pomognem.

Ako nešto ne volim jeste da me neko laže i da me mulja. Imala sam prijateljicu više od 15 godina. Slagala me jednom i više se ne poznajemo. Kakva sam kao prijateljica, takva sam i kao djevojka. Ako osjetim da nešto ne štima, a kada osjetim pretežno to i ne štima, ljubomorna sam. U stanju sam sve da provjerim, ali smisleno. Nađem način da saznam ono što me zanima, a da i ne primjeti. Igram se riječima, stavljam ga u situacije i gledam kako će reagovati. U krajnjim granicama, kažem sve što imam.
Isto tako u meni, nažalost, postoji strah od napuštanja i uvijek sam u nekom grču, ako nisam 100% sigurna u to. Ali sve što se dešava, ja ću da osjetim!
Bolje je da nisam ljubomorna! Ali ne mogu da si pomognem,a neću da lažem i da kažem kako nisam ljubomorna osoba. :)





  _why



52
poruka na forumu
3 23



post # 57 | 2016-07-25 , 4:57 AM

Zasto bih bio u vezi ako je moja partnerka ljubomorna,ona je od ljubomore u stalnim tripovima,znaci ne uziva ni ona a pored nje ni ja.
Ako imate razlog za ljubomoru bolje prekinuti vezu nego patiti.


"There are 10 types of people. Those who understand binary and those who don't."
- Dalin Seivewright








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 58 | 2017-04-19 , 10:52 AM

Quote _why ()
Zasto bih bio u vezi ako je moja partnerka ljubomorna,ona je od ljubomore u stalnim tripovima,znaci ne uziva ni ona a pored nje ni ja.Ako imate razlog za ljubomoru bolje prekinuti vezu nego patiti.
Sve si ti u pravu samo neznam da li ti je jasno da se ta opzija ljubomore nemoze tako iskljuciti kako ti to lepo opisujes.
Samo bi volela doziveti vas koji tako pricate u situaci kad se vama javi ljubomora da ju iskljucite pa da nas ljubomorne prosvetlite.

Svesna sam ja i svi mi koji znamo sta je ljubomora koja je to muka i Problem ali mislim da sa vremenom u jednoj vezi i ljubomora umanji posete jer smo stekli to veliko poverenje tu sigurnost a i Partner ne cini velike korake koji nam to izazivaju.

Lako je prekinuti vezu ali sta ako se toliko volite obastrano a Problem ljubomora prisutan
da li prekinuti ili se izboriti skupa;)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 59 | 2017-04-20 , 9:45 AM

Ljubomorna jesam, al u granicama normale.
U pocetku veze sam bila dosta ljubomornija, to je valjda bila ta pocetna nesigurnost, dok jos uvek nisam stekla dovoljno poverenja u njega. 

Nisam ljubomorna na druge devojke, meni prija kada vidim da je moj decko i dalje pozeljan, a da je pritom samo moj, isto tako, svesna sam da je musko, ima oci, dozovljeno mu je da gleda, samo ne sme da dira :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 60 | 2017-06-08 , 11:41 AM

smeh  lele




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubomora
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]