Page 2 of 2«12
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubavna prica
Ljubavna prica

6643
poruka na forumu
2785 8170

post # 16 | 2013-12-06 , 2:22 PM

Znao sam da joj se polako uvlačim pod kožu. Još jedna klinka, mislio sam, lako će pasti na svaku moju reč.
Uvukao sam joj se pod kožu, tiho, lopovskim koracima ušao joj u san i tamo i ostao.
Ostao zarobljen između njenog ponosa i moje želje. Njenog neukrotivog inata i mog egoizma.
Što sam više bežao, više sam je želeo. Što se više vraćala, sve više sam je terao.
Igrali smo igru u kojoj nijedno nije pokazivalo emocije, držali smo se onog ko prvi kaže ''volim te'', gubi.
I nijedno od nas nije izgubilo, a iz bitke smo izašli poraženi oboje. Ona je ostala ukočena dama, puna inata,
a ja ja sam, eto, ostao srcem tamo negde kod nje, a telom svake noći kod druge.
A ona ? Srce je sa sobom ponela, nije ga ostavila kod mene. A ni telo ne daje nikom.
Rekla je davno, dok sam skidao pahulje s njenih usana da ona ide u paketu.
Ne ide telo bez srca, a ni srce bez tela. Ja sam se nasmejao, i mangupski rekao " kako divan paket ",
ni svestan koliko ću dugo posle da se sećam svake njene reči.

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 17 | 2016-11-16 , 8:47 AM

Ostavi te devojka nakon toliko godina i ode. Na prvi pogled iznenada, odjednom, a dobro znaš da je to pripremala dugo i da te prećutno upozoravala. Prvo se buniš i pretiš, zatim patiš, klečiš i moliš a onda ti, na kraju, bude svejedno.

I onda prođu godine, puno godina, sretneš je negde, sa nekim, zastanete i u tih nekoliko minuta, pred vašim očima, proleti sve ono što se desilo u međuvremenu. Protutnje momenti, kao na filmu, pomešane slike, osećanja, izgovori, uspomene. Gotovo da ne progovorite ništa, tek po koju, samo se pogledate, krišom namignete jedno drugom, kao nekada i nastavljate dalje…Grliš, kao po navici, osobu pored sebe i objašnjavaš joj da je taj neko zbog koga si upravo zastao neko nebitan. Neko toliko nebitan zbog koga si plakao nedeljama, mesecima, neko zbog koga si hteo da napustiš grad, zemlju, ovaj svet. Neko kome si poklonio dobar deo života, možda najbolji, očekujući premiju. Neko ko je, odjednom, postao Niko. %)

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubavna prica
Page 2 of 2«12
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]