• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubavna prica
Ljubavna prica






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 16 | 2013-12-06 , 3:22 PM

Znao sam da joj se polako uvlačim pod kožu. Još jedna klinka, mislio sam, lako će pasti na svaku moju reč.
Uvukao sam joj se pod kožu, tiho, lopovskim koracima ušao joj u san i tamo i ostao.
Ostao zarobljen između njenog ponosa i moje želje. Njenog neukrotivog inata i mog egoizma.
Što sam više bežao, više sam je želeo. Što se više vraćala, sve više sam je terao.
Igrali smo igru u kojoj nijedno nije pokazivalo emocije, držali smo se onog ko prvi kaže ''volim te'', gubi.
I nijedno od nas nije izgubilo, a iz bitke smo izašli poraženi oboje. Ona je ostala ukočena dama, puna inata,
a ja ja sam, eto, ostao srcem tamo negde kod nje, a telom svake noći kod druge.
A ona ? Srce je sa sobom ponela, nije ga ostavila kod mene. A ni telo ne daje nikom.
Rekla je davno, dok sam skidao pahulje s njenih usana da ona ide u paketu.
Ne ide telo bez srca, a ni srce bez tela. Ja sam se nasmejao, i mangupski rekao " kako divan paket ",
ni svestan koliko ću dugo posle da se sećam svake njene reči.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 17 | 2016-11-16 , 9:47 AM

Ostavi te devojka nakon toliko godina i ode. Na prvi pogled iznenada, odjednom, a dobro znaš da je to pripremala dugo i da te prećutno upozoravala. Prvo se buniš i pretiš, zatim patiš, klečiš i moliš a onda ti, na kraju, bude svejedno.


I onda prođu godine, puno godina, sretneš je negde, sa nekim, zastanete i u tih nekoliko minuta, pred vašim očima, proleti sve ono što se desilo u međuvremenu. Protutnje momenti, kao na filmu, pomešane slike, osećanja, izgovori, uspomene. Gotovo da ne progovorite ništa, tek po koju, samo se pogledate, krišom namignete jedno drugom, kao nekada i nastavljate dalje…Grliš, kao po navici, osobu pored sebe i objašnjavaš joj da je taj neko zbog koga si upravo zastao neko nebitan. Neko toliko nebitan zbog koga si plakao nedeljama, mesecima, neko zbog koga si hteo da napustiš grad, zemlju, ovaj svet. Neko kome si poklonio dobar deo života, možda najbolji, očekujući premiju. Neko ko je, odjednom, postao Niko. %)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 18 | 2018-05-09 , 12:33 PM

"Onog dana kad se udala za njega, znao sam da je kraj svemu što smo imali.
Iako nikada nismo bili par, niti bilo šta što ima definiciju, imao sam je i bila je moja na neki poseban način.
Druge su prolazile kroz moj život, neke su se čak i zadržavale, ali samo je ona ostajala.
Bio sam svjestan da je gubim s tim danom, s tim potpisom, s tim zvukom svatova koji je, čini se, bio glasniji nego ikada.


Added (2016-12-15, 10:31 PM)
---------------------------------------------
Konačno sam shvatila da nismo jedno za drugo.I ne , neću se tebi izvinjavati. Izvinjavam se sama sebi što sam čekala, što sam bila luda, što nisam očima gledala nego srcem, što sam voljela tebe kojem sam uvijek bila samo opcija i rezerva,što od milion tvojih mana nikad nisam vidjela nijednu,izvinjavam se sebi što sam svoje vrijeme trošila na nekoga ko je aposlutni egoista, kome je stalo samo do zabave, trošila sam svoje vrijeme na tebe koji nisi bio vrijedan toga.Za tebe je takva kao što si ti.Puna sebe,ona koja traži samo provod,za tebe je ona kojoj nećeš biti važan, ona koja te nikad neće moći srcem voljeti .
Za tebe je ona kojoj ćeš uvijek biti rezerva.I znaj takvu ćeš i naći.
Izvinjavam se sebi što sam vjerovala da mogu promjeniti nešto što ni ti sam ne želiš mijenjati.Ali ja sam vjerovala da ljubav čini čuda,i čini ali ne lažna ljubav.
Ja ću da čekam onog ko će da zna cijeniti svaku moju sekundu vremena koju ću mu posvetiti, a ti...
Ti ćeš oženiti onu koja nikad neće moći vidjeti u tvojim očima kišu kad je sunce, ni zvijezde kad je potpuni mrak , ti ćeš oženiti onu koja nikad neće osjetiti u tvom uzdahu da te nešto muči, neće vidjeti ispod osmijeha tugu, neće znati kad i kako da bude curica tvoja, neće znati kad da bude žena , a ni dama...Znaš li zašto neće znati? Zato što te neće nikad poznavati kao što te poznajem ja.
A neće te ni voljeti srcem, nego navikom.Ona će se naviknuti na tebe a ti ..Ti ćeš uvijek tražiti nešto novo,uzbuđenje...I zauvijek ćeš se sjećati one koja te čekala , nadala se i voljela te kao nijedna druga.Svako tvoje sjećanje na mene biće dan tuge , a ona neće znati zašto si tužan. U svakom tvom uzdahu biću ja.
Znam to, a znaš i ti.
Sam si birao.
Ja čekam nekog sada..Da mi napiše poruku kakvu ti nikad nisi znao, čekam poziv da mi kaže riječi koje ti nikad nisi mogao,čekam da mi dođe i izvede me u šetnju koja s tobom je bila samo u mašti...
Onaj ko voli, on to djelom pokaže.Sve drugo je laž.

Čuvaj mi se , misliću i ja na tebe dok jednog jutra se ne probudim i shvatim da je neki novi čovjek u mom srcu, ušao a nije bio planiran.
Tvoja curica


Added (2018-05-09, 12:33 PM)
---------------------------------------------

Pitao me zašto ga tako gledam krenula sam da kažem da pet mjeseci nisam spavala jer sam mislila da ga nikad više neću vidjeti.
da nekad mislim da svi bogovi svih religija i mitologija postoje samo da bi se urotili protiv nas
da nikad nisam vidjela ljepše oči a ako jesam više ih se ne sjećam
da ću jednog dana kad ostaram i poludim vranama u parku prepričavati kako je izgledao danas dok je sjedio pored mene na klupi sa onim svojim očima i pjegama i nervoznim šakama
kako je bio ljep
kako mogu da živim milion života i opet nikada više neću vidjeti nešto toliko ljepo kao on tog dana
pitao me zašto ga tako gledam
rekla sam mu “ružna ti je frizura” ;)

Added (2022-01-24, 11:33 AM)
---------------------------------------------

Pa nisi valjda i ti…

Uđoh upravo na njen profil da joj pošaljem pesmuŠto me podsetila na njuI vidim slike sa svadbe
Prvo što pomislih – nije valjda njenaSamo da nije ona u belomI u sredini –
Ali jeste, nažalostNjena svadba…

Jedna od onih koje sam voleo.I želeo da volimAli zbog moje lude glave nisam stigao to da joj kažem
I pokažemVenčanje, sada, za vikendI ulazak u životU kome me tek neće biti
Znam je, jak je karakter.Kada je sa nekim, ona je sa njim do krajaTu nema mesta za druge
Posebno ne sada-Kada je sve lepo, i na početku.I srećan sam, i tužan
Srećan zbog nje .Znam koliko joj je do toga staloA tužan zbog svih onih naših dana i godina.Koje nećemo imatiI zato sam se sklonio na vreme.Da joj ne kvarim planove
Neću da pričam šta smo imali.I šta je sve budila u meni.Neću da pričam koliko je dugo znam.I koliko sam se puta zagledao u nju,Neću.A sve bih rekao.I njoj-I sebiali nije sada trenutak
Mislio sam da je to sa njim obična veza.Ali ništa kod nje nije obično
Kao što ni ona nije obična  ednom će mi se javiti.Znam
Kada poželi da obnovi ono staro.Kada se umori od životaU kome još uživa.Jednom
To neće biti skoro.Možda za deset godina, dvadeset.Možda nikad
Da, verovatno nikad-Znam koliko je jaka njena vera u ljubav.I kada se za nešto bori.Bori se do kraja
Zato blago tom njenom, mužu...Uhh, kako mi to pogrešno zvuči
Blago njenoj deci.Koju će tek imati
Samo ne i blago i meni.Zbog onog našeg svega.Što nije potrajalo.A živi u meni i dalje
Gotovo je, znam.Mada, mladi smo još uvek  Ili se samo zavaravam...
I nekako osećam da ćemo se još sretati.Ne sada,Ne uskoro
Ali u nekoj budućnosti.U kojoj će joj biti svega dosta
I želeći da se vrati u dane i godine.Kada je mogla sve.Neću to da joj kažem.Bolje da ne zna
I  neka živi što duže ono što živi sada-Sreću, ljubav, šta već
Ako je neko zaslužio.Zaslužila je ona,Zato ne želim da kvarim,da joj se uopšte javljam.Osim da joj ponekad stavim do znanja.Da onih koje sam sreo.Ni u jednoj nisam video ženu.Koliko u njoj, to nešto što tražim.A ona je imala .I ima.Ponajviše od svih.To je i taj neko prepoznao   I to nešto što tražim.Zato je i sa njom...I neka.I treba
Kada ja nisam znao


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Sreda, 2018-05-09, 12:38 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubavna prica
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]