• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Koliko vam je potrebno da zavolite?
Koliko vam je potrebno da zavolite?






78
poruka na forumu
8 11



post # 1 | 2012-02-17 , 6:26 AM

Da li je tesko pribliziti vam se? Da li lako zavolite nekoga ili su potrebne godine da se to desi? Da li vam treba mnogo da vasa zaljubljenost predje u pravu ljubav, bez laznog ''volim te''? :) Da li postoji neko ko vas je odmah osvojio, za koga ste znali da cete se zlajubiti posle jednog razgovora, pogleda? Da li postoje osobe koje su vam za treptaj oka prirasle srcu, a da niste ni shvatili?








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-02-17 , 4:06 PM

Nije mi se tesko pribliziti ako je osoba sa manirima :D
Quote (LoveDamon)
Da li lako zavolite nekoga ili su potrebne godine da se to desi?

Pa to se nemoze oceniti vremenom kad nekog zavolim to se desi nekad pre nekad kasnije a ono pre toga je jos lepse onaj osecaj zaljubljenosti :)
Quote (LoveDamon)
Da li postoji neko ko vas je odmah osvojio, za koga ste znali da cete se zlajubiti posle jednog razgovora, pogleda?
da
Quote (LoveDamon)
Da li postoje osobe koje su vam za treptaj oka prirasle srcu, a da niste ni shvatili?

Ta osoba ce uvek biti tu :) u mome srcu










82
poruka na forumu
82 440



post # 3 | 2012-04-18 , 11:17 PM

Pa potrebno mi je dugo da nekoga zavolim,ranije sam bio zaljubljive prirode ali sa godinama sam postao oprezan... :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-09-17 , 12:15 PM

Meni s epribliziti je lako samo ovisi kako mi se obrati
Podjeli da me mi se obraca perverzno taj pripada kanti za smece
Bude li se falio onako da recenica uvek pocima sa JA taj ce samnom izmeniti 2 recenice

Obrati li mi se neko kao prijatelj u startu neko ko samnom razgovara o svemu neko ko me nasmeje neko
ko me posavetuje neko ko prati sta pricam i pisem taj ima posebno mesto

Koliko mi treba da zavolim nekog neznam izkreno sad kazem,moja najveca mana je sto se ja lako zaljubim %)










782
poruka na forumu
47 137



post # 5 | 2012-09-17 , 12:53 PM

ne mogu reci da se zaljubljujem lako, jer sve do skoro sam tvrdila za sebe da uvek imam sve konce u rukama i da me nije lako "zavesti" ali nikad ne reci nikad....
padoh na slatke reci i plave oke....
sta da radim.........desava se i najboljima da


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 6 | 2012-09-17 , 5:37 PM

lako se zaljubujem, ali kad zavolim, onda volim samo tu osobu... iako ispada kao da "muvam" sve okolo... nije tako... jer onaj sto me zna u privatnom zivotu ili onaj sto me zna malo bolje, recice vam da ne lazem ... :)

Quote (elllena70)
sta da radim.........desava se i najboljima

i od najboljima ima jos bolji, koji znaju kako da "omeksaju" zenu/muskarac, za da popuste ... :)










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-10-02 , 10:31 PM

Neznam to se jednostavno desi










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 8 | 2012-10-02 , 10:39 PM

Mnogo!


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








409
poruka na forumu
50 74



post # 9 | 2012-10-05 , 2:31 PM

Dovoljno je samo izustiti rijec HOP, ne moras cak ni skociti i eto je, to je ljubav to vas boli. kazna








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 10 | 2012-10-05 , 3:11 PM

da se zaljubim, jako malo a da zavolim puuuuunnnnooooo


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2013-09-12 , 9:40 AM

Ne merim ljubav nicim niti vreme u kojoj s eona desava pa mogu samo reci neznam.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2013-09-14 , 6:11 PM

Quote (LoveDamon)
Da li lako zavolite nekoga ili su potrebne godine da se to desi?

Obecala sam sebi da poslije njega vise necu voljeti.Da cu zatvoriti svoje srce i necu dopustiti da me neko iznova
povrijedi.
Al srce nebira u koga kad i kako ce da voli :?

Quote (LoveDamon)
Da li vam treba mnogo da vasa zaljubljenost predje u pravu ljubav, bez laznog ''volim te''?

treba,.. nako sto sam dozivjela sve i svasta.. svatila sam da ne mogu tek tako reci nekom da ga "volim" nisu potreben
godine,al jesu mjesecii...
Quote (LoveDamon)
Da li postoji neko ko vas je odmah osvojio, za koga ste znali da cete se zlajubiti posle jednog razgovora, pogleda?

Postoji.. nisam vjerovala dok mi nisu drugi rekli da sam zaljubljena .. al ja ko a tvrdoglava ... nedam sebi priznatiii ... <_<
benesto ja dijete stas de :p


Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Subota, 2013-09-14, 6:11 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 13 | 2013-09-14 , 9:37 PM

pa dugo i treba bas bas bas da se potrudi i da steknem poverenje

al ja volim a necu ni sama sebi da priznam :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 14 | 2014-01-05 , 3:57 PM

Quote LoveDamon ()
Da li je tesko pribliziti vam se? Da li lako zavolite nekoga ili su potrebne godine da se to desi? Da li vam treba mnogo da vasa zaljubljenost predje u pravu ljubav, bez laznog ''volim te''? Da li postoji neko ko vas je odmah osvojio, za koga ste znali da cete se zlajubiti posle jednog razgovora, pogleda? Da li postoje osobe koje su vam za treptaj oka prirasle srcu, a da niste ni shvatili?


Oh mene je tako lako zavoleti ^^ lol koliko to zazvucalo prepotentno lol Ali istina :o

Jednostavna sam , uvek kazem sve od srca i sposobna sam da napravim i dvorsku ludu od sebe u momentu i ne razmisljajuci mozda , ali nekom to ispadne simpaticno .. Ne pridajem znacaja tome sto "svi" rade danas, nego sam skroz svoja i luda na neki samo sebi poznati nacin nzm

Ali sam magnet za pogresne ljude .. ^^ Zaljubim se jako brzo , cim prepoznam ono sto trazim u toj osobi .. i dam zaista sve pd sebe da je usrecim.. i nikad nije dovoljno ^^ i onda na rastanku opet samo ja ostanem slepac :) I uvek kazem pazicu sledeci put , medjutim sipak ^^


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 15 | 2014-01-06 , 5:29 AM

bas,bas da zavolim treba dugo.........prvo moram dobro da izvagam B) B)


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Koliko vam je potrebno da zavolite?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]