• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li ste verni i kako odgovarate na preljubu
Da li ste verni i kako odgovarate na preljubu






712
poruka na forumu
219 844



post # 16 | 2013-10-02 , 4:24 PM

vjeran sam koliko i druga strana oko za oko zub za zub....


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 17 | 2014-01-07 , 9:37 PM

Quote Dusomoja ()
Žena Riba: lako se uvredi, ali lako i oprosti - sve u ime ljubavi i pažnje za kojom čezne. Iako je u suštini vrlo moralna i ne traži veze sa strane, često ne može da ostane ravnodušna na igre zavođenja. Ako sretne onog pravog, u stanju je da otvoreno prizna partneru da se zaljubila u drugog i odlazi sa njim.


Pa sad prva recenica je samo tacna :o andjeo

Ovo ostalo nisam ja bezi


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li ste verni i kako odgovarate na preljubu
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]