• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zašto tajiti vezu
Zašto tajiti vezu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-19 , 1:17 AM

Zašto neki ljudi ne žele priznati da su zaljubljeni...da vole nekoga?
U društvu se ponašaju kao najbolji prijatelji...a zapravo su ljubavnici...

Zar je ljubav postala nešto čega se treba sramiti, i ne govoriti javno o tome.. ili se jednostavno srame osobe koju vole?

Što vi mislite o tome?










249
poruka na forumu
75 51



post # 2 | 2012-02-20 , 0:24 AM

mozda im je zanimljivije da taje,pojava viska adrenalina,onaj osecaj kao da se cuvaju da ih neko ne otkrije,ali to traje kratko,a mozda i nisu spremni da otkriju,mozda ne zele da povrede nekog,postoji brdo razloga,a sada da su pravi ili ne to je vec drugo :)


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








387
poruka na forumu
34 201



post # 3 | 2012-02-20 , 1:29 AM

mislim da su razlozi za tajenje veze veoma razliciti,neki veoma glupi,a neki prihvatljivi,zbog samog cilja. B)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-02-20 , 7:47 PM

Ja sam tajila moje dve veze, i bas kad se najmanje nadam sam uhvacena, ali sta onda. Evo ziva glava. :)
Medjutim, neko ce da taji jer se roditelji bune, drugi ce opet jer im je to zanimljivo, treci ce naci drugi razlog.

Ja ne bih. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-03-13 , 0:34 AM

Mislim da je bolje ne kriti nista lakse ce podneti ma od koga da krili tu vezu
Naravno se radi o roditeljima njima treba postepeno dodavati pricu da ih nebi srcani trefio a
ako se radi o nekog ex ljubavi treba se zapitati da li bi ta ex ljubav krila to ili bi joj bilo svejedno
Tako da se covek zbog ljubavi ne treba stideti nikoga !!!!







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2012-03-24 , 2:35 AM

pa zavidsi kakvu vezu treba tajiti ako je ona kao ljubavna sto se zove ljubavnicu nju moramo kriti ako je ona sto se zove momcic i devojka nju ne tajimo :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-03-25 , 3:25 PM

Quote (Vladi)
ljubavna sto se zove ljubavnicu nju moramo kriti ako je ona sto se zove momcic i devojka nju ne tajimo :p

Upravo tako :p










718
poruka na forumu
55 286



post # 8 | 2012-06-22 , 8:05 PM

ne razumem skrivanje kad sve ispliva na povrsinu nekad, a cesto u najnezgodnijim momentima, tako da je po meni besmisleno tako nesto ciniti


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-06-26 , 7:28 AM

Zato sto nam zivot nije uvek kako bi teli
Zato sto sretnemo nekog u pogresno vreme
Zato sto je to mozda neko zbog koga bi sve ostavili i zapoceli novi pocetak
za takve treba tajiti barem jedno vreme mada nista se neda sakriti
i treba otkriti sto brze....

Samo u takvom slucaju inace ljubav je prelepa da bi se skrivala :)










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 10 | 2013-03-26 , 1:33 PM

Bolna istina je da su ljudi oko ljubavi zajedljivi i i ljubomorni !

da li vam se desilo da nekad ne primecujete nekog decka/devojku koliko je lep i kako bi mogao da bude onaj ptencijalni do trenutka dok se on ne svidi vasoj drugarici/drugu? a onda osetite potrebu da se uvek nadjete u njenoj /njegovoj blizini makar iako je on tudja simpatija ?

Ljubav nije sramni niti bilo sta drugo :) ali nije ni nesto o cemu se prica na sav glas vec je nesto u cemu se uziva :) ako ljudi usput saznaju ili vas vide zajedno okej, ali nema potrebe za hvaljenjem :) jer oduvek je bilo cim nesto prizeljkujes i hvalis se time da se izjalovi :)

A nekad je najbolje i ne pricati mnogo o vezi jer se uvuce suvise ljudi , dosta njih splektari jer nema svoj zivot, a i ako daleko bilo dodje do raskida , onda ako je suvise ljudi uvuceno , iako vama nije do price i rastuzuje vas pomisao na njega/nju i onda vas i zamara i boli kada vas 100 ljudi pita "sta je bilo? " :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








345
poruka na forumu
17 143



post # 11 | 2013-03-26 , 3:36 PM

eeh ovako
tajiti vezu sto se mene tice netreba ali netreba ni svako da zna jer ima ljubomornih dusa koji bi sve dali da vas rastave pa cak i ako vam je sudjeno on ce sve da ucini da vas rastavi


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...








142
poruka na forumu
234 1993



post # 12 | 2013-04-05 , 3:01 AM

Tajiti vezu? po meni glupost... jedini razlog kojeg ja vidim da bu muskarac zelio tajiti vezu je taj da ima jos neku drugu pa je tajno u vezi i pokusava da levati obje... Ja licno nikad ne bih bio s nekom djevojkom koja zeli da budemo u tajnoj vezi...


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 13 | 2015-03-02 , 11:09 PM

Slatko li je kad se tajno ljubi, a ne bi slatko, ne bi bilo da se nije krilo!! :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zašto tajiti vezu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]