• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako reagirate kad vam se netko upucava, a zauzeti ste
Kako reagirate kad vam se netko upucava, a zauzeti ste






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-19 , 1:42 AM

Nisam od onih koji odmah naprasno daju do znanja da su zauzeti, kad me recimo neki momak pokuša zavesti, prihvatim igru, zabave radi - do određene granice.
A to traje mozda min dva poslije kazem sebi stop jer znam sta imam i koga imam.
Trudim se da i igra i davanje do znanja da sam zauzeta budu ugodni i zabavni, idealno je kad su to trenuci uživanja u šarmu, flert pa onda i kasnije ostane neki elektricitet između nas .
Sve u svemu osobu koju volim ne zelimo niti preveriti niti izneveriti,niti bi dala povod drugoj osobi da nastavii i sledeci put istom igrom
Kako vi reagujete kad se neko muwa oko vas :D a vi zauzeiti a ta osoba bozanstvena sto se muwa oko vas :D







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-02-19 , 4:26 AM

ignorisem je maksimalno i neobracam paznju ,znam da moj sarm moze svasta da napravi tako da tolerancija treba da postoji , svaki odgovor daje laznu nadu naravno i produzetak za komunkaciju . samo se pitam kako to kod tebe traje minut dva xaxaxaa za minut ne mozes i hello da kazes hm ... xaxxaxaxxax








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-02-19 , 1:26 PM

Quote (Vladi)
samo se pitam kako to kod tebe traje minut dva xaxaxaa za minut ne mozes i hello da kazes hm ... xaxxaxaxxax

Pa prvo se ne prica samo se gleda a poslije se kaze hallo du :D

A ovo gore sta Vladi kaze iznad mene pa molim vas kazite sad svi iskreno jel on ne cini stvarno kontra svoje izjave :D :D
Eto ako ja ne kontam mozda vi bolje vidite i razumete :)

Mada nije tema ali eto ja opet kazem flert je flert i jako izazovan ali sam osoba koja nikad ama nikad nebi prevatila nekog koga volim da stane pred mene Vin Diesel hmm e onda bi jos jednom razmislila :D :D







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-02-19 , 4:26 PM

pa otkud tebi da sam ja u vezi ??? pa da kontra cinim ??? da nisam mozda tvoj ili tako gledas ?? :p :p :p

Vin Diesel mozda bi odolela ali meni zasigurno 101% nebi mada to i pokazujes da nisi :p :p :p








249
poruka na forumu
75 51



post # 5 | 2012-02-20 , 0:16 AM

volim da flertujem,ko kaze da ne voli taj laze,sve u granicama normalnog,bilo kad i bilo gde,spontanost,nekada vam i popravi dan,sve dok je to bezazlen flert i ne znaci nista vise od toga ;)


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...





  suza



55
poruka na forumu
6 12



post # 6 | 2012-02-20 , 0:18 AM

Malo flerta nije na odmet,e sad ako se pretera onda ignorisem... ;)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-02-20 , 0:52 AM

Svakome prija kada privlaci paznju :) da se ne lazemo. Volim da flertujem, naravno sve u granicama normale! :) pa ko to ne voli. Ako sam zauzeta, to ne krijem, otvoreno kazem.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








387
poruka na forumu
34 201



post # 8 | 2012-02-20 , 1:14 AM

suvi flert,beznacajan,cisto da "ojaca" moj i njegov ego,od par minuta andjeo ,a onda,pre bilo kakvih suvisnih reci i objasnjenja bezi


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 9 | 2012-02-20 , 7:42 PM

Nista mi sladje nema od flertovanja.
E sada, sve zavisi da li taj neko voli da flertuje, jer smatranja sam da to nije nista strasno.
To je samo razmena misljenja, elem, ona su nesto malo drugacija od tema: Istorije i Geografije, ali sta da se radi. :) :)

Reagujem sasvim normalno, zezam se, i na kraju kazem da sam udata :) ahhahah


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








592
poruka na forumu
518 8144



post # 10 | 2012-03-30 , 10:44 PM

kad dodje do toga samo obavestim dragu i pustim da ona to resi :)


http://prntscr.com/ioauvr








335
poruka na forumu
29 72



post # 11 | 2012-03-30 , 11:11 PM

Hajde, da se ne lagimo. Svi mi volimo da se osetimo pozeljnim, a dokaz da smo nekome pozeljni je upravo udvaranje. Tako da I like it, like it! :p


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2013-03-06 , 0:31 AM

Quote (Dusomoja)

Mada nije tema ali eto ja opet kazem flert je flert i jako izazovan ali sam osoba koja nikad ama nikad nebi prevatila nekog koga volim da stane pred mene Vin Diesel hmm e onda bi jos jednom razmislila

eh sto volim tog covjeka... :D

volim da flertujem i uzivam u tome al postavimgranicu nekuu..ipak svi mi volimo da samo u tom neko sentru paznje da se maloo oko nas vrtii..i da nam se govre lijpe rijecii... ;)

nikad voljenu osobu ne bih izdala niti joj dala do znanja da zelim da mu to uradim...


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 13 | 2015-01-10 , 0:10 AM

Dam mu do znanja da san zauzeta i da neman nameru varati partnera nebih mu dala nikakv signal za flert OTKACILA BIH GA ODMAH


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2016-02-08 , 9:28 AM

Nema tu reakcije jednostavno ga ignorisem i tacka :)










295
poruka na forumu
45 307



post # 15 | 2016-02-08 , 4:13 PM

Quote LAstrumfi ()
nikad voljenu osobu ne bih izdala niti joj dala do znanja da zelim da mu to uradim...


Ko jos daje do znanja? Vi ne dajete, vi samo to radite :)


My life, my rules!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako reagirate kad vam se netko upucava, a zauzeti ste
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]