Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zajednicki zivot pre braka
Zajednicki zivot pre braka






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-02-20 , 8:47 PM

Sta mislite o zajednickom zivotu pre stupanja u brak?
Istrazivanja pokazuju da Ukoliko veza ne funkcioniše, mnogo je lakše „pokupiti prnje“ i prekinuti vezu, te reći „probali smo i nije išlo“, nego se razvesti pred Bogom, porodicom i Državom.
Kakvo je vase misljenje o tome?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-02-20 , 8:52 PM

predbracni zivot korisna stvar tek tad vidis da neces moci da zivis sa tom osobom za koju mislis da mozes xaxaxaxaxa naravno ne uvek xaxaxaxxaxax mislim da je ipak bolje prvo brak pa onda zajednicki zivot sve ima svoje tako i to , pogotovo ako ste vereni jer cas mozete biti nevereni tako je do sada bilo na x primera ne znam ja sam i za to ali i nisam B)








249
poruka na forumu
75 51



post # 3 | 2012-02-20 , 8:53 PM

zanimljivo je ziveti sa nekim pre braka,ima neceg u tome :) ko voli neka izvoli,ja mislim da je to sasvim ok :D


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-02-20 , 9:13 PM

Zivot pre brak je svakako pametno :D
Jbt sta ono u krevetu ne klapa a vencali se pa to bre da se ubijes :D
Pamtnije sve pre ispitati msl kako kuha kako pegla kako riba :D :D pa onda brak mada ima slucajeva u braku sve super ;) ali
uvek postoji ALI










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2012-02-20 , 9:28 PM

I ja sam za probu pre braka, taman da vidis da li ti neko odgovara u svakom pogledu :)

Quote (Dusomoja)
msl kako kuha kako pegla kako riba :D :D


hahaha ustosati ga na vreme :) da se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju hahahhahaha :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








249
poruka na forumu
75 51



post # 6 | 2012-02-20 , 9:30 PM

Quote (Anchy88)
msl kako kuha kako pegla kako riba :D


odlican sam i u kuhinji i na dasci za peglanje,a ne znam ni da kuvam ni da peglam :p :p :p heheheheh :D


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2012-02-20 , 9:32 PM

Quote (komsha)
odlican sam i u kuhinji i na dasci za peglanje


:) kvalitet se ceni :) hihihihi

Quote (komsha)
a ne znam ni da kuvam ni da peglam :p :p :p


ne znam ni ja, a i dalje me zele :P :P :P hahahahahhahaahaha (evo me kao Vladi :D )


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Ida



91
poruka na forumu
1 0



post # 8 | 2012-03-05 , 7:52 PM

Zasto da ne.


Vece ne mirise na rakove i skoljke. Mesec je bleda fleka boje cimeta. Uzimas cipele za setanje kroz snove, ulica voli ritam tvojih koraka. vetar se provlaci kroz nepoznate reci, asfalt se miluje sa tvojim stiklama.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 9 | 2012-03-09 , 0:44 AM

Pre, dok sam bila devojka imala sam misljenje da je to cool, ako mi ne odgovara sut u dupe i idemo iznova.
Ali to nisam uradila,nego sam se udala pa smo ziveli.
A recu vam i zasto.
Svi ste vi necija deca, tj. deca svojih roditelja.
I posto mi deca volimo da prisluskujemo roditelje, tako sam i ja jednog dana nacula razgovor svog oca, kako mu je najveca zelja da se njegva srednja sreca ( drugo sam dete od nas troje) uda , i bude sretna, a ne necija proba, ne neciji reklamni proizvod, kpja ce se nakon reklame da razmotri da li je treba zadrzati ili ne.
Tada sam shvatila da me otac postuje prvo kao osobu, pa tek onda kao svoju cerku, negov produkt zanosa i nepaznje. :)

Tako da sam tada odlucila da ne budem nicija proba, niciji reklamni proizvod, koji ce se mozda upotrebiti do kraja zivota ili ne! Nije sramota razvesti se, nije sramota poceti iznova ako ne stima, ali ja nisam mogla da zamislim facu svoga oca kako je tuzan jer je mene neko ostavio i ja mu bila utisna 2 godine i taj neko me sutne.

Zato dobro prvo razmislite koliko postujete sebe, i da li je vredno biti nekome proba, pa tek onda krenite u zivot.

I da ja sam za brak kod maticara ne u crkvi, jer da je crkveno validno i bog bi se vencao a nije :) hahahhahhahha


Poruku je menjao/la Leksi - Petak, 2012-03-09, 0:45 AM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 10 | 2012-03-09 , 10:23 PM

E luda si ko struja :)





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 11 | 2012-03-11 , 7:03 PM

Quote (dada1309)
E luda si ko struja

Verovatno mislis na mene. I jos sam ludja.
Nego samo sam realna osoba. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 12 | 2012-03-11 , 10:11 PM

:) i iskrena





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 13 | 2012-03-12 , 12:44 PM

Ne


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2012-03-13 , 4:08 PM

Mislim da zajednicki zivot bilo to brak ili ne ...moze lep da bude
Ne znaci ako su vencati da je sve perfecktno
Osobe koje se nadju zele jedno s drugim da su non stop a nisu spremni na brak ono stanuju skupa na kraju se vencaju ili ne
ne znaci papir potpis na vencanju da je neka garancija
Bas sto leks kaze nasi roditelji Istina je sve
Ali tek sad su poceli i neki nasi roditelji malo razmisljati jer se mnogi rastaju nap pravili svadbu bilo 700 osoba nije proslo 3 meseca rastali se
ne znaci da svako tako zavrsi daleko bilo samo kazem roditelji netreba da uticu na taj dio zivota msl treba ih postovati poslusati ali poslusati i sebe da li sam ili smo spremni na brak ili je ipak bolje ziveti skupa malo videti da li mozemo uopce skupa funkcionirati izvan kreveta i ako nam je sex jedina zajednicka stvar od tog zivota nema nista :)










1641
poruka na forumu
171 425



post # 15 | 2012-03-14 , 8:36 PM

Imali smo ga 4 godine dok smo sve ustimovali i doterali


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zajednicki zivot pre braka
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]