• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Otkrijte savrsenog ljubavnika po horoskopu
Otkrijte savrsenog ljubavnika po horoskopu






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-02-21 , 1:50 PM

Da li ste vec pronasli svog savrsenog ljubavnika, ako niste evo male pomoci :) a ako jeste, onda se malo zabavite i proverite da li se vas odabir slaze sa horoskopom :)
Saznajte sa koliko strasti svaki od 12 horoskopskih znakova ulazi u emotivne veze i erotske igre i čiji ljubavni stil vam najviše odgovara.

OVAN
Vrlo izdržljiv i potentan - širokog seksualnog apetita. Kod njega dominira strast, ali i impulsivnost, tako da ljubavni vatromet može biti učestao, ali i munjevit- kratkotrajan.

BIK
On je dobar i potentan ljubavnik, ume da bude vrlo privlačan i uzbudljiv. Deluje seksi i romantično, a svoju partnerku obasipa različitim nežnostima. Međutim, sklon je određenoj vrsti seksualnih preterivanja- neumerenosti.

BLIZANCI
Vrlo lepršav, aktivan, radoznao i na prvi pogled neuhvatljiv. Ima raznovrsne seksualne i erotske fantazije, a nekima od njih deluje zbunjujuće na svoju partnerku- ostvariće onoliko koliko mu partnerka bude dozvolila.

RAK
Ume da vas zavede svojim čestim izrazima emocija, beskrajnim nežnostima i vrlo je romantičan. Sklon je maštanju i ume da emotivno udovolji i seksualno zadovolji svoju partnerku na različite načine.

LAV
On je uvek mačo tip ili Vitez Lavljeg srca - ljubav je njegova velika strast! Želi u svemu da bude najbolji - to je njegova preokupacija. Pri tome je vrlo ponosan, strastven, romantičan i velikodušan ljubavnik. Svoju partnerku šarmira i zavodi u svakom pogledu, voli da dominira, ali takođe dobro brine i štiti svoju ljubavnicu.

DEVICA
Deluje rezervisano i uglađeno, naravno sve u pokušaju da dobro kontroliše svoja osjećanja i strasti. Ipak, moguće ga je izbaciti iz te uštirkane poze, ukoliko partnerka pokazuje iskrena osjećanja, rafinirane strasti i visoki stil. Duhovnost mu je veoma važna, ali ni on nije imun na napade vrelih strasti.

VAGA
On je veliki romantik, neodoljivo ga privlače i uzbuđuju sve primarne ženske čari. Svojoj partnerki ume da priredi čarobne i nezaboravne trenutke u skoro savršenoj kombinaciji neznosti, ljubavnog zanosa i seksualnog užitka. Vrlo je šarmantan i vešto koristi sve svoje prednosti prilikom ljubavnog udvaranja.

ŠKORPIJA
On je vrlo strastven, a ljubavno osvajanje je njegova glavna preokupacija. Ima potrebu da dominira u ljubavnom odnosu i učiniće skoro sve da vas u potpunosti zadovolji ili u potpuno sludi svojim strastima. Čak i njegova tajanstvenost ili ćudljivost umije da deluje hipnotički, jer lukavo i vešto koristi sve ljubavne čarolije. Pravi je majstor ljubavnog osvajanja, a svojoj partnerki pruža veliko zadovoljstvo tokom seksualnog čina; vrlo je potentan.

STRELAC
On je vrlo energičan, u deliću sekunde snalažljiv i vešt prilikom ljubavnog kontakta, udvaranja ili seksualnog odnosa. Uz izuzetan šarm koji poseduje, ume da deluje duhovito i zabavno- sve ono što partnerku razoružava pred njegovim osvajačkim pohodom. Impulsivan je i vrlo direktno izražava osećanja, seksualne želje ili aspiracije. Za njega ne postoji: ne ili ne mogu- on sve može ako je ponesen osjećanjima ili strastima.

JARAC
On je pouzdan, izdržljiv i beskrajno uporan u svojim namerama. Potiskuje svoja osećanja, ali uvek gubi kontrolu kada pred sobom ima uzbudljivu partnerku koja u svom izražavanju umereno dozira emocije, strasti i praktične sposobnosti. U ljubavno- seksualnom odnosu maksimalno je predan, vrlo zahtevan i uspostavlja stroge kriterijume.

VODOLIJA
On je fascinatan kao pojava, ostavlja utisak svojim ponašanjem i pri tome je iznenađujuće inventivan ljubavnik. Ume da vas opčini svojim neobičnim idejama, kreativnim izražavanjem, emotivnom širinom i bogatim ljubavno- seksualnim fantazijama. On svoju partnerku nikada ne ostavlja ravnodušnom; ukoliko mu je stalo ume da je učini izuzetno zadovoljnom u svakom pogledu.

RIBE
On je izuzetno emotivan i poseduje neodoljivi šarm - pravi Romeo. Njegova maštovitost i beskrajni izrazi nežnosti će Vas vinuti u nebeske visine, ume emotivno da opčini i usreći svoju partnerku. Emocije i strasti uvek su neraskidivo isprepletene, lako se prepušta različitim užicima, a najlepše ili najveće uzbuđenje oseća u ljubavno- seksualnom odnosu. Vrlo su plemeniti, popustljivi i pažljivi ljubavnici.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-02-21 , 1:59 PM

Anchy88 duso pronasla sam savrsenog :D msl po horoskopu ;) uhuuuuuuuuuuuuu










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-02-21 , 6:45 PM

Quote (Dusomoja)
Anchy88 duso pronasla sam savrsenog :D


hihi :) i ja sam, od sad prvo pitam decka sta je u horoskopu, pa ako zadovoljava, mozemo pregovarati dalje :D
lol lol lol lol


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-02-21 , 8:02 PM

Quote (Anchy88)
DEVICA
Deluje rezervisano i uglađeno, naravno sve u pokušaju da dobro kontroliše svoja osjećanja i strasti. Ipak, moguće ga je izbaciti iz te uštirkane poze, ukoliko partnerka pokazuje iskrena osjećanja, rafinirane strasti i visoki stil. Duhovnost mu je veoma važna, ali ni on nije imun na napade vrelih strasti.


:p :p :p nja nja nja nja jos jedan dokaz savrsenstava :p :p :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-02-23 , 10:34 AM

Quote (Anchy88)
od sad prvo pitam decka sta je u horoskopu

:D Najbolje ne pitati nego znati da je strava a onda potvrditi tim sto pitas :D e onda probati e onda razmisliti jel stvarno tako :D :De u slucaju da nije to to ima i ona tema poslije hm nema kajanja msl nema reklamacije :D :D :D :p










314
poruka na forumu
33 42



post # 6 | 2012-02-23 , 11:24 AM

BIK
On je dobar i potentan ljubavnik, ume da bude vrlo privlačan i uzbudljiv. Deluje seksi i romantično, a svoju partnerku obasipa različitim nežnostima. Međutim, sklon je određenoj vrsti seksualnih preterivanja- neumerenosti.

<_<


Poruku je menjao/la Crazy_Princess - Cetvrtak, 2012-02-23, 11:28 AM








335
poruka na forumu
29 72



post # 7 | 2012-03-30 , 8:57 PM

Quote (Anchy88)
BIK
On je dobar i potentan ljubavnik, ume da bude vrlo privlačan i uzbudljiv. Deluje seksi i romantično, a svoju partnerku obasipa različitim nežnostima. Međutim, sklon je određenoj vrsti seksualnih preterivanja- neumerenosti.


Da, priznajem! :D lol

Samo da se zna, ja ne preterujem nikada. :D I ako to radim, to radim iskljucivo iz ljubavi i sa stilom! lol


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-07-02 , 9:20 PM

ako je istina onda stvarno nema da fali :D







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 9 | 2012-07-02 , 11:46 PM

Quote (Anchy88)
VODOLIJA
On je fascinatan kao pojava, ostavlja utisak svojim ponašanjem i pri tome je iznenađujuće inventivan ljubavnik. Ume da vas opčini svojim neobičnim idejama, kreativnim izražavanjem, emotivnom širinom i bogatim ljubavno- seksualnim fantazijama. On svoju partnerku nikada ne ostavlja ravnodušnom; ukoliko mu je stalo ume da je učini izuzetno zadovoljnom u svakom pogledu.










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 10 | 2013-05-01 , 2:43 AM

Quote (Morena)
ŠKORPIJA
On je vrlo strastven, a ljubavno osvajanje je njegova glavna preokupacija. Ima potrebu da dominira u ljubavnom odnosu i učiniće skoro sve da vas u potpunosti zadovolji ili u potpuno sludi svojim strastima. Čak i njegova tajanstvenost ili ćudljivost umije da deluje hipnotički, jer lukavo i vešto koristi sve ljubavne čarolije. Pravi je majstor ljubavnog osvajanja, a svojoj partnerki pruža veliko zadovoljstvo tokom seksualnog čina; vrlo je potentan.


Ja sam zadovoljna mojom skorpijicom :D

Quote (Morena)
RAK
Ume da vas zavede svojim čestim izrazima emocija, beskrajnim nežnostima i vrlo je romantičan. Sklon je maštanju i ume da emotivno udovolji i seksualno zadovolji svoju partnerku na različite načine.


Hihi nije lepo komentarisati sebe :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  ana14



4
poruka na forumu
0 1



post # 11 | 2013-05-01 , 4:38 AM

gluposti .... kao


:)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2013-05-03 , 7:18 PM

Quote (Morena)
hihi i ja sam, od sad prvo pitam decka sta je u horoskopu, pa ako zadovoljava, mozemo pregovarati dalje
;)

Quote (Morena)
VODOLIJA
On je fascinatan kao pojava, ostavlja utisak svojim ponašanjem i pri tome je iznenađujuće inventivan ljubavnik. Ume da vas opčini svojim neobičnim idejama, kreativnim izražavanjem, emotivnom širinom i bogatim ljubavno- seksualnim fantazijama. On svoju partnerku nikada ne ostavlja ravnodušnom; ukoliko mu je stalo ume da je učini izuzetno zadovoljnom u svakom pogledu.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 13 | 2013-05-18 , 1:57 AM

Quote (Morena)
JARAC
On je pouzdan, izdržljiv i beskrajno uporan u svojim namerama. Potiskuje svoja osećanja, ali uvek gubi kontrolu kada pred sobom ima uzbudljivu partnerku koja u svom izražavanju umereno dozira emocije, strasti i praktične sposobnosti. U ljubavno- seksualnom odnosu maksimalno je predan, vrlo zahtevan i uspostavlja stroge kriterijume.

Ima istine bgm da ruza








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 14 | 2014-02-27 , 5:18 AM

Quote Dusomoja ()
pronasla sam savrsenog msl po horoskopu uhuuuuuuuuuuuuu


Dusomoja xaxaxaxa lol lol gj





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 15 | 2014-02-27 , 2:55 PM

Quote Anna_Anna ()
RIBE
On je izuzetno emotivan i poseduje neodoljivi šarm - pravi Romeo. Njegova maštovitost i beskrajni izrazi nežnosti će Vas vinuti u nebeske visine, ume emotivno da opčini i usreći svoju partnerku. Emocije i strasti uvek su neraskidivo isprepletene, lako se prepušta različitim užicima, a najlepše ili najveće uzbuđenje oseća u ljubavno- seksualnom odnosu. Vrlo su plemeniti, popustljivi i pažljivi ljubavnici.


Nikada nisam verovao u horoskop, ali ovaj put kao da ''sebe čitam''. :D


Poruku je menjao/la Life_is_good - Cetvrtak, 2014-02-27, 9:09 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Otkrijte savrsenog ljubavnika po horoskopu
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]