• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Horoskopski znakovi u vezama
Horoskopski znakovi u vezama






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-24 , 11:02 AM

OVAN
Ovnovi se zaljubljuju brzo i snažno, čak prerano donose odluku o predanosti, a zatim se bore s tim odlukama i beže od njih, što ponekad traje i mesecima. Uglavnom zapadnu u period procenjivanja i ponovnih sastanaka i pritom pokušavaju da ožive strast u vezi, a tokom tog perioda najčešće i odluče kako se osećaju i hoće li se skrasiti. Ako ne uspeju da ožive strast, onda najčešće traže novu ljubav.

BIK
Bikovi su verni poput ostarelih pasa, i to ne u lošem smislu. Kad jednom upoznaju osobu, vežu se i najčešće ostaju s njom do kraja života, odnosno dok seksualni život funkcioniše. Ako strast ispari ili ako jednostavno nestane interesa za seks, potražiće uzbuđenje na drugom mjestu, i to najčešće iza vaših leđa. Prevaru nikad neće priznati, samo u ime veze koja traje zauvek. Drugim rečima, i ako su neverni, neće vas ostaviti.

BLIZANCI
Blizanci su uprkos klišeima jako verni i nikad ne napuštaju osobu, ali vole da je testiraju da vide koliko ljubomore mogu izazvati. Zapravo, oni će čak mučiti osobu s kojom su u vezi flertujući sa što je više ljudi moguće. Samo iz tog razloga često ostaju sami i ostavljeni kad su u pitanju ljudi koji ne mogu podneti lutanje pogledom muškaraca Blizanaca ili zavođenje ženskih pripadnika znaka. Blizanca ćete zauzdati i zadržati njegov interes ako vi njega napravite ljubomornim. Tako će ostati u vezi zauvek.

RAK
Ovaj se znak najviše voli da se preda jednoj osobi i završiti s time. Ne voli buku, igrice i probleme koje donosi bilo kakva sumnja ili nesigurnost. Ipak, mogu biti jako ljubomorni, zahtevni i nesigurni, što često odbija ljude koji ih vole. Retko morate brinuti hoće li vam ovaj znak biti veran jer, kad se jednom venčate, Rak je vaš zauvek.

LAV
Lavovi su prilično oprezni pre nego što se zaljube. Mogu proći i nedelje pre nego što ljubav procveta jer ovaj znak obožava igre, zavođenje i vrebanje objekta svoje želje. Kad im se jednom dogodi ljubav, najčešće su vrlo strastveni i predani, ali samo godinu-dve. Ljudi rođeni u znaku Lava imaju nemirno srce koje ih čini monogamnima, ali nemaju mnogo veza koje traju više od godine dana.

DEVICA
Ovaj tvrdoglavi, praktični znak voli kratko udvaranje s malo seksa. Zapravo, radi se o znaku koji će se najpre odlučiti za suzdržavanje od seksa pre braka. Najverojatnije će i nakon sklopljenog braka izbegavati seks. Mnoge Device nalaze se u braku u kojem se vrlo retko konzumiraju seksualni odnosi i u kojem će godinama, posebno žene, žmuriti na neveru partnera. Dok god je u igri materijalna dobit i sigurnost, kao i ugled u društvu, veza Device će dugo trajati.

VAGA
Vage su vrlo verni i predani znakovi, barem većinu vremena. Najčešće imaju duge veze jer su u vezi pre svega prijatelji. Ipak, lako se ohlade i zapale za osobu, a nesigurnost i nevera može uništiti njihovu vezu. Veza s Vagom trajaće dokle god ju držite zainteresovanom u krevetu i dokle god ste voljni poklanjati mu/joj izrazito puno pažnje.

ŠKORPIJA
Ljudi rođeni u znaku Škorpije su među najvernijim znakovima u horoskopu. No takođe su i jedan od najprivlačnijih i najharizmatičnijih, pa se njihov partner mora boriti sa svakakvim konkurentima. To stvara mnogo nesigurnosti, zbog čega se veze često nakon godinu, dve raspadaju. Osim toga, ne želite da se zamerite ovom znaku, bez pardona će vas ubosti u leđa.

STRELAC
Ovo je neodlučan znak koji ima problema s predanošću jednoj osobi. Kad su dugo na jednom mestu ili u istoj vezi, postanu nemirni. Ako želite da vaša veza sa Strelcem traje godinama, morate im dati dovoljno slobode. Možda ćete čak morati da pređete i preko povremene nevere jer Strelcu nije teško odvratiti pažnju, barem u seksualnom smislu.

JARAC
Jarac je vrlo tradicionalan znak koji očekuje tradicionalno venčanje praćeno dugotrajnom fazom udvaranja i ne preterano puno seksa pre braka. Ovaj znak takođe očekuje potpunu vernost i, kad to jednom postigne ili dobije, ostaje s partnerom dugo vremena. I seks i deca predstavljaju vezu kojom ćete zadržati Jarca. Prevara za Jarce uglavnom znači prekid.

VODOLIJA
Ovo je vrlo nemiran znak kojem je problem ostati s nekim duže od dva dana. Raznolikošću će sebi začiniti život. Takođe nisu preterano seksualni. Može im se dogoditi da ih jedna osoba maksimalno fascinira i impresionira svojim svetom, a onda odjednom izgube interes. Najbolja šansa da više godina provedete s Vodolijom je da stimulirate njegov intelekt tako da mu nikad ne bude dosadno. Bilo bi poželjno i da volite putovati.

RIBE
Ribe su jedan od najvernijih i najpredanijih znakova zodijaka. One vole veze koje će trajati celi život. Premda se radi o vrlo moralnim znakovima, prevara im nije strana, ali to nikad neće priznati partneru. Uvek su Ribe te koje se venčaju srednjoškolskom ljubavi i ostanu s njom do kraja života.










314
poruka na forumu
33 42



post # 2 | 2012-02-24 , 1:08 PM

Quote (Dusomoja)
DEVICA
Ovaj tvrdoglavi, praktični znak voli kratko udvaranje s malo seksa. Zapravo, radi se o znaku koji će se najpre odlučiti za suzdržavanje od seksa pre braka. Najverojatnije će i nakon sklopljenog braka izbegavati seks. Mnoge Device nalaze se u braku u kojem se vrlo retko konzumiraju seksualni odnosi i u kojem će godinama, posebno žene, žmuriti na neveru partnera. Dok god je u igri materijalna dobit i sigurnost, kao i ugled u društvu, veza Device će dugo trajati.


Ju! <_< Msm ja without s** - ne biva bre :D A tek ovo za neveru, au majko moja! :p


Poruku je menjao/la Crazy_Princess - Petak, 2012-02-24, 1:09 PM








335
poruka na forumu
29 72



post # 3 | 2012-03-30 , 8:59 PM

Quote (Dusomoja)
BIK
Bikovi su verni poput ostarelih pasa, i to ne u lošem smislu. Kad jednom upoznaju osobu, vežu se i najčešće ostaju s njom do kraja života, odnosno dok seksualni život funkcioniše. Ako strast ispari ili ako jednostavno nestane interesa za seks, potražiće uzbuđenje na drugom mjestu, i to najčešće iza vaših leđa. Prevaru nikad neće priznati, samo u ime veze koja traje zauvek. Drugim rečima, i ako su neverni, neće vas ostaviti.


Tacno! :) Mada, ne praktikujem svrckanje. :)


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2012-04-13 , 6:19 PM

Quote (Dusomoja)
RAK
Ovaj se znak najviše voli da se preda jednoj osobi i završiti s time. Ne voli buku, igrice i probleme koje donosi bilo kakva sumnja ili nesigurnost. Ipak, mogu biti jako ljubomorni, zahtevni i nesigurni, što često odbija ljude koji ih vole. Retko morate brinuti hoće li vam ovaj znak biti veran jer, kad se jednom venčate, Rak je vaš zauvek.


hahahaha taj sam :D Ali u potpunosti :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-09-17 , 11:41 AM

Quote (Dusomoja)
ŠKORPIJA Ljudi rođeni u znaku Škorpije su među najvernijim znakovima u horoskopu. No takođe su i jedan od najprivlačnijih i najharizmatičnijih, pa se njihov partner mora boriti sa svakakvim konkurentima. To stvara mnogo nesigurnosti, zbog čega se veze često nakon godinu, dve raspadaju. Osim toga, ne želite da se zamerite ovom znaku, bez pardona će vas ubosti u leđa.


Potpisujem :D










1354
poruka na forumu
453 256



post # 6 | 2012-09-17 , 12:44 PM

Quote (Crazy_Princess)
VODOLIJA Ovo je vrlo nemiran znak kojem je problem ostati s nekim duže od dva dana. Raznolikošću će sebi začiniti život. Takođe nisu preterano seksualni. Može im se dogoditi da ih jedna osoba maksimalno fascinira i impresionira svojim svetom, a onda odjednom izgube interes. Najbolja šansa da više godina provedete s Vodolijom je da stimulirate njegov intelekt tako da mu nikad ne bude dosadno. Bilo bi poželjno i da volite putovati.

Tacno ponesto :D

1.
Quote (Dusomoja)
Ovo je vrlo nemiran znak kojem je problem ostati s nekim duže od dva dana.

2.
Quote (Dusomoja)
Raznolikošću će sebi začiniti život.

3.
Quote (Dusomoja)
Može im se dogoditi da ih jedna osoba maksimalno fascinira i impresionira svojim svetom, a onda odjednom izgube interes.

4.
Quote (Dusomoja)
Najbolja šansa da više godina provedete s Vodolijom je da stimulirate njegov intelekt tako da mu nikad ne bude dosadno.

:D sto je tacno tacno je :D :D :D Luda glava blesava :D


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2012-09-19 , 8:11 AM

Quote (Dusomoja)
RIBE
Ribe su jedan od najvernijih i najpredanijih znakova zodijaka. One vole veze koje će trajati celi život. Premda se radi o vrlo moralnim znakovima, prevara im nije strana, ali to nikad neće priznati partneru. Uvek su Ribe te koje se venčaju srednjoškolskom ljubavi i ostanu s njom do kraja života.

ehehehhe ja se udala srednjoskolskom ljubavi :) al prevara mi je ipak strana

Quote (Dusomoja)
OVAN
Ovnovi se zaljubljuju brzo i snažno, čak prerano donose odluku o predanosti, a zatim se bore s tim odlukama i beže od njih, što ponekad traje i mesecima. Uglavnom zapadnu u period procenjivanja i ponovnih sastanaka i pritom pokušavaju da ožive strast u vezi, a tokom tog perioda najčešće i odluče kako se osećaju i hoće li se skrasiti. Ako ne uspeju da ožive strast, onda najčešće traže novu ljubav.


sva sreca pa je uspjeo ahahhhahahaha inace mi prevara nebi bila strana :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 8 | 2014-02-05 , 5:01 AM

Quote Dusomoja ()

RAK
Ovaj se znak najviše voli da se preda jednoj osobi i završiti s time. Ne voli buku, igrice i probleme koje donosi bilo kakva sumnja ili nesigurnost. Ipak, mogu biti jako ljubomorni, zahtevni i nesigurni, što često odbija ljude koji ih vole. Retko morate brinuti hoće li vam ovaj znak biti veran jer, kad se jednom venčate, Rak je vaš zauvek.


ovo je tacno od rijeci do rijeci...a posebno prva recenica...nisam u braku,ne moram ni biti nikad al zavrsila sam s time,pa ko razumije razumije sta sam htjela da kazem :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2014-02-05 , 12:55 PM

Quote Dusomoja ()
VODOLIJA
Ovo je vrlo nemiran znak kojem je problem ostati s nekim duže od dva dana. Raznolikošću će sebi začiniti život. Takođe nisu preterano seksualni. Može im se dogoditi da ih jedna osoba maksimalno fascinira i impresionira svojim svetom, a onda odjednom izgube interes. Najbolja šansa da više godina provedete s Vodolijom je da stimulirate njegov intelekt tako da mu nikad ne bude dosadno. Bilo bi poželjno i da volite putovati.


hahha dobro znam da sam nemirna .... hahahha ali nesto je tacno al nesto vala lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 10 | 2014-02-05 , 1:25 PM

strumfi mogu da predpostavim sta je netacno al ajd sad :D lol lol hug


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Horoskopski znakovi u vezama
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]