• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li žene žele džentlmene
Da li žene žele džentlmene






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-28 , 11:50 PM

Pre nekoliko decenija žene su se borile za jednakost, a danas žele da povrate kavaljerstvo. Bez obzira na sve, žene vole kada ih tretiraju kao dame. Neke stvari jenostavno nisu smele da se promene.

Ne živi sa roditeljima
Svaka žena voli da čuje da je muškarac samostalan, da plaća svoje račune i sam kuva i pere. To ga čini muževnim i ukazuje na osećaj discipline i odgovornosti. 30-ogodišnji muškarac koji nikada nije izašao iz roditeljskog doma... jednostavno ne zvuči privlačno.

Insistira na plaćanju računa
Pristojno je ponuditi da podelite račun na prvom sastanku, ali devojke svakako ne očekuju da muškarci to prihvate. Insistiranjem da on plati pokazuje da želi da ostavi dobar utisak. Ništa ne može da razočara i pokvari celokupnu sliku kao muškarac koji se koleba po pitanju plaćanja. Ako ne plati na prvom sastanku, ne treba očekivati ni da se kasnije hvata za novčanik.

Zove telefonom
Poruke i mejlovi su postali uobičajen način komunikacije. Ipak, na sledeći sastanak je mnogo bolje pozvati telefonom.

Pridržava vrata ljudima
Lep gest.

Trudi se da vam bude toplo
Muškarci mnogo bolje podnose hladnoću od žena, zato je veoma lepo kada muškarac pokaže da mu je stalo tako što vam da svoju jaknu.

Pomaže vam sa torbama
Bilo da se ponudi da vam stavi prtljag u pregradu u avionu ili da ponese kese iz prodavnice do automobila, muška snaga je uvek dobrodošla.

Ima poseban afretšejv
Treba da bude klasičan, retro. Ako muškarac pronađe afteršejv koji savršeno odgovara njegovom licu, hormoni pomešani sa ovim mirisom ostavljaju neodoljiv utisak.

Sta vi kazete na reci iznad?
Dali vi zelite takvog coveka ili ste ipak ona koja kaze ma ne ja mogu sve i bez njega











2137
poruka na forumu
904 4467



post # 2 | 2012-02-29 , 0:21 AM

Ja zelim kavaljera :)
Mozda nisam savremena, ali mene decko itekako moze da osvoji tim nekim lepim manirima. Kao sto si navela otvaranje vrata, priddrzavanje stolice, kad je zima da da svoj sako, jaknu sta vec ima i jos mnogo nekih drugih sitnica :).
Volim kad je decko vredan, kad radi, kad je samostalan i kad ne zavisi od svojih roditelja.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-02-29 , 8:08 PM

Ja sam nasla normalnu osobu.
Znam da me nikada ne bi obrukao u drustvu i bilo gde da odemo.
Npr. vise se dive njemu nego meni, ali volim to, jer onda znam da nisam pogresila.
Pazljiv je, uvek napravi nesto da nam nije dosadno. Tako da takve ljude najvise volim.
Koji me umeju nasmejati.
A to samo retko ko moze. I pretezno mu se licno i zahvalim :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-02-29 , 11:40 PM

Volim muskarce koji su pazljivi,koji su spremni pomoci nebitno o cemu da se radi.
One koji se ne stide pred drugom reci danas sam usisavao stan one koji za svaki vazan datim poklanjaju cvece
koji su samostalni i kroz zivot prosli koji znaju sta zele a ne da su previse osecajni.
Trebai tj Djentlmen da pokaze svoje JA a ne samo da kaze DA DA
Da ima pricu koja me zanima da je tako uzbudljiva da adrenalin skoci :D msl da nije bas ono drzi me kao kap vode na dlanu :D e to je bitno
a da i da ume da upotrebi alat :D msl sarafciger i tako to :D







  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 5 | 2012-03-02 , 12:58 PM

Po meni da


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








305
poruka na forumu
403 1340



post # 6 | 2012-05-03 , 10:24 AM

Pa ne da samo devojke ili zene vole videti dzentlemena,nego sve i jedan NORMALAN decko voli da je u drustvu dzentlmena,i ne sada da pricam nesto pederskim recnikom ali lepo je videti decka s lepim manirima i normalnim ponasanjem :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








287
poruka na forumu
36 149



post # 7 | 2012-05-07 , 11:28 PM

" Čovjek koji svoju damu tretira kao princezu, zapravo pokazuje da ga je odgojila kraljica ."

Citat koji je dušu dao za ovu temu :D


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








478
poruka na forumu
107 311



post # 8 | 2012-05-07 , 11:36 PM

Quote (1divljak1)
" Čovjek koji svoju damu tretira kao princezu, zapravo pokazuje da ga je odgojila kraljica ."


Upravo tako.


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








1354
poruka na forumu
453 256



post # 9 | 2012-05-08 , 0:21 AM

Quote (1divljak1)
" Čovjek koji svoju damu tretira kao princezu, zapravo pokazuje da ga je odgojila kraljica ."

Slazem se!
Ne zelim dzentlmena, papucara, kavaljera niti bilo sta od toga. . . Zelim iskrenog i normalnog decka ako uopste takvih jos imas :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 10 | 2012-05-08 , 12:17 PM

cast izuzetcima al samo cu da kazem ovo:

Danas je puno dzentlmena koji su to pred javnosti a kad ru izmedju svoja cetiri zida gdje nema ko da ih hvali pa da se osjecaju vzviseni prema zeni re ponasaju kao prema robu


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 11 | 2012-05-08 , 3:52 PM

Boyana82, delim tvoje misljenje.
Znam par praova, gde su muskarci u javnosti med i mleko, a kod kuce zaoka i budj.
Prema tome, nikada se po tome ne gleda kakav je neko u javnosti. Bar ja. Jer ako je previse ugladjenosti,
garant taj brak ne funkcionise, jer se vidi da je sve usiljeno.
A to je tako lako uociti.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








16
poruka na forumu
0 13



post # 12 | 2012-05-15 , 7:38 PM

Pravo pitanje je da li u stvari znate sta hocete? andjeo

Na zalost danas u vecini radi ova teorija:

'Ebi' curu voli te, voli curu hebe te lele








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2012-09-13 , 10:55 PM

Quote (Ishmerish)
'Ebi' curu voli te, voli curu hebe te

Jako cesto istina a tako isto i u muskom rodu

Ne ocekujem niti dzentlmena niti kavaljera niti bilo sto ako se on menja radi mene
Kad se neko voli voli se sa manama i vrlinama mada bacili carape pored korpe grrrrrrr %) >( :D
Malo sale smatram da je moj drug Divljak sve rekao
Quote (1divljak1)
" Čovjek koji svoju damu tretira kao princezu, zapravo pokazuje da ga je odgojila kraljica ."

;)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 14 | 2014-03-20 , 6:59 PM

Quote 1divljak1 ()
" Čovjek koji svoju damu tretira kao princezu, zapravo pokazuje da ga je odgojila kraljica ."

svaka cast :D
Svaka djevojka uziva u malim carima.. otvranja vrata, priddrzavanje stolice, da joj uputi po koji kompliment,
da je ne bruka u drustvu, da je zna nasmijati i da je tu za nju uvijek da ima se na koga da osloni :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li žene žele džentlmene
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]