Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Izgled ili Pamet
Izgled ili Pamet






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-03-10 , 7:08 PM

Sta je vaznije: izgled ili pamet?
Dali vam je bitno kako osoba izgleda iz vana ili smao karakter?
Ili ta osoba treba da ima obadvoje!







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-03-11 , 0:55 AM

pa pametna sa izgledom moj broj 202% uvek Ortakinjo jer takoooo ??? xaxaxax








249
poruka na forumu
75 51



post # 3 | 2012-03-11 , 2:31 PM

i pamet i izgled,jos uvek mogu da biram!


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-03-11 , 2:36 PM

Onaj ko kaze samo pamet taj laze samog sebe :D
ako je pametna osoba onda dobro i izgleda :p
bitno mi je naravno kakav je u glavi ali mora da ima nesto na sebi sto me privlaci kad ga gledam da mi se oci odmaraju a ne da dobijem infrakt :D










249
poruka na forumu
75 51



post # 5 | 2012-03-11 , 2:38 PM

Quote (Dusomoja)
ako je pametna osoba onda dobro i izgleda


kojom se ti logikom vodis? :)


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-03-11 , 2:44 PM

Quote (komsha)
kojom se ti logikom vodis?

Ako je neko pametan drzace do sebe gledace da lici na nesto a ako ga to i najmanje brine zapustice se to je znak da ta osobe slabo vode racuna i o uzgledu i o pameti i kako korak naprijed
A ti ne postavljaj pitanja na koja znas odgovor :p

Evo da razjasem moje reci koje sam mozda u brzini rekla
Mislim da pamet i izgled nemajuas neku slicnost neznaci ako je neko lep da je odmah i pametan
Ja mislim da ne birm po tome niti koga cu voleti niti s kim cu se drziti osoba koju cu voleti ima i izgled i pamet u granicama
Nikad nebi mogla biti s nekim jer mu karkter super ma da kazu lepota je prolaznaok istina je ai i kad lepota podje i kad se bore na licu pojave ja cu i dlaje u tim ocima videt tu lepotu kou sam vidila kad sam se u njega zaljubila
Pamet i njegov karakter se upoznaje tokom godina zivota a ne na prvom susretu










437
poruka na forumu
65 203



post # 7 | 2012-03-11 , 3:33 PM

pa neznamobadvoje ali ako nije lep sta cu necu se zaljubit u nekog klepavih usiju i neznam i pamet a lepota da








72
poruka na forumu
23 12



post # 8 | 2012-03-11 , 4:06 PM

I izgled i pamet ;)





  Tea



306
poruka na forumu
132 141



post # 9 | 2012-03-11 , 6:01 PM

Kombinacija i jednog i drugog.. :D


...Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.. :))
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš prečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu.
U tome je tajna...
U tome je jedini trik... :)))))








1354
poruka na forumu
453 256



post # 10 | 2012-03-11 , 6:25 PM

i izgled i pamet

mada coveka nikad ne cenim po izgledu spoljasnjem nego kakav je u dusi :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 11 | 2012-03-11 , 6:44 PM

Pa sta mi neko, koga cu kad izvedem na veceru, ili u neko vece drustvo da me obruka svojim nebulozama???
Da li je to cena koja se moze pretpeti samo da ljudi vide kako si ti s dobrim frajerom, a ovamo kad zine: Opanci lete!?

Mene je uvek vise privlacila pamet, pa tek izgled. Jer za dobar seks odgovoran je mozak a ne izgled, dakako izgled je samo osnova za dobar seks, jer da bi se imao odlican sex mora da se ima kondicije, i da se vezba. Ne trazi se savrsenstvo ali makar da posle 2 minute ne klone duhom dok obavlja onu radnju. :)

Ja sam sebi nasla muskarca s kojim mi nece biti nikad dosadno cak i kad budem bila baba. Ako naravno dozivim te godine. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 12 | 2012-03-11 , 11:48 PM

Fizicki izgled se uvek gleda na prvu loptu, ali svakako da je pamet bitnija od toga.
Nekim osobama nije bitno da kraj sebe imaju osobu s kojom mogu da razgovaraju apsolutno o svakoj temi, vec im je bitno da imaju lep pogled :) ja ne spadam u tu grupu ljudi.
Ja volim ljude u cijem drustvu mi je zanimljivo, koji umeju da me nasmeju, od kojih mogu nesto novo da cujem , naucim, a to svakako ne mogu u drustvu osobe koja nema pametnu glavicu :)
Kombinacija izgleda i pameti je idealna :) ali bojim se da je retkost. :) mada, kada nam je s nekim lepo, kada smo srecni uz njega i kada volimo, ta osoba je za nas najlepsa.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 13 | 2012-03-12 , 2:28 AM

Quote (komsha)
kojom se ti logikom vodis?

verovatno misli na ono da se jede sve sto leti xaxaxaxaxa :D xd





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 14 | 2012-03-12 , 12:44 PM

I jedno i drugo ali ako nemože obadvoje radje bi pamet


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








305
poruka na forumu
403 1340



post # 15 | 2012-05-03 , 10:30 AM

Quote (Dusomoja)
Onaj ko kaze samo pamet taj laze samog sebe


Besprekorno se slazem s tobom,ne kazem sada da pamet ne igra neku ulogu ali sta mi vredi neka pametnica a da je ruzna kao noc :) samo pricam iskreno...a svaki covek trazi devojku prema sebi,naravno ako taj neko nije bogat i ruzan,pa onda moze da seta manekenke koje nisu s njim sigurno radi ljubavi nego zbog njegovog novca :)
Ja bih voleo da imam samo NORMALNU devojku,koja kapira mene i postuje moje stavove,a naravno da je i lepa,ne treba da je neka lepotica sada,nego da je fina :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Izgled ili Pamet
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]