• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Osecanja...
Osecanja...






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-03-10 , 7:17 PM

Da li vam je tesko izraziti svoja osecanja ???
Mozete li reci nekome - volim te ili mu/njoj pojasniti ono sto osecas?







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-03-11 , 6:55 PM

Nije mi tesko, ali ima onih kojima je tesko, jer tako su nauceni ili odgojeni.
I kad sam ljuta, nekada sam to pisala na papir, pa mi bude lakse, posle taj papir zapalim da neko ne procita, jer tu su svakakve recenice :)

A sto se tice da cu nekome reci volim te, a da to nisam ja to je ziva retkost :) I ti ljudi zauzimaju posebno mesto u mom zivotu :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 3 | 2012-03-12 , 10:16 PM

Nije mi problem izraziti svoja osecanja voljenoj ,pravim prijateljima :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-07-02 , 9:14 PM

Nije mi problem reci sta osecam bilo to da je familijarno drugarski ili pak ljubav
Oduvek sam uzivala cuti lepe reci kao mala a kad sam porasla pocela sam s tim i sama da kazem u momentu sta osecam
imam osecaj kao da je pao teret sa mene kao da sam podelila svoju krv s nekim.

Naravno bilo je situacija kad su te lepe reci bile kontra mene upotrebite tj kad dozna sta osecam i kad pokazem osoba se promeni msl da ako volim ili joj ili njemu pokazem to moze da radi samnom sta zeli
Bolele su me takve scene bilo je vremena kad sam bila ogorcana i obecavala sama sebi kricu svoje osecaje ma koliko da sam pokusavala to onda nisam bila ja. :)
Nazalost mnogo je onih na svetu sto se uvuku nekome pod kozu da bi na kraju noz u ledja zabili
Ali opet kazem sebi hvala bogu nismo svi isti,ja ne vidm tako da ljubav ili osecaje prema bilo kome treba kriti cemu.
Da li to nekome rekli pokazali dokazali nije bitno bitno je da je istina i da to zaista osecamo a ne da izmisljamo .










290
poruka na forumu
90 409



post # 5 | 2012-07-03 , 0:07 AM

Nije mi tesko ako vidim da je to to i ako vidim ta postoje osecanja i sa druge strane... neumem se folirati sto se tice osecanja... i nemogu da kazem volim te ako iznutra to ne osecam iz srca i duse...


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








1641
poruka na forumu
171 425



post # 6 | 2012-07-03 , 6:56 PM

Čuveni američki coach Toni Robins govori o četiri grupe ljudi kada je njihov odnos prema emocijama u pitanju
1. Prva grupa je grupa onih koji izbegavaju situacije i kontakte zbog osećanja. Izbegavaju ih, jer se plaše odbijanja i nikada ne uspeju da ostvare prave, kvalitetne odnose sa drugim ljudima. Sve što radimo vezuje nas za određene ljude i uvek postoji mogućnost da se neko ne slaže sa nama, da nas odbije na neki način i ako se toga plašimo teško da možemo napred. Ako izbegavate kontakte zato što se plašite odbijanja, gubite mnogo jer izbegavajući potencijalno negativno propuštamo i sve ono lepo, kao što je osećaj pripadnosti, povezanosti, ljubavi, topline.
2. Druga grupa su ljudi koji negiraju osećanja. Oni se u stvari prave da ih ne osećaju. Lažu sami sebe da je sve sasvim u redu dok sve u njima gori. Osećaju se užasno ali se prave da ne osećaju to što osećaju. Što manje slušamo i što ih više odbijamo (zakon- sve što odbijaš raste) one postaju sve intenzivnije. One kucaju na vrata sve jače i jače i situacija postaje sve gora.
3. Treća grupa su ljudi koji koriste svoje loše osećanje da bi se takmičili sa ljudima koji se takodje osećaju loše. Ja se osećam grozno...Čekaj da ti ja samo kažem koliko je meni odvratno. Ne znaš koliko je meni loše....
4. I četvrta grupa su ljudi koji žele da razumeju svoja osećanja , odakle dolaze, da li nas napadaju kao virus ili...da li se osećamo voljeni samo zato što je neko rekao da nas voli ili z ato što nas je neko zagrlio, Ili to sve osećamo zato što smo tako odlučili.
Svaka emocija pa i negativna emocija je dobra, jer svaka ima svoju svrhu. Svaka emocija je u stvari poziv na akciju, na promenu nečega. Ništa nećete postići ako odbijate da osećate, ako se pravite da ne osećate ili ako to što osećate koristite da se takmičite.
Budite otvoreni za svoja osećanja i poruke koje nose. Pronadjite se


Poruku je menjao/la Dragan1309 - Utorak, 2012-07-03, 6:58 PM








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-07-09 , 1:54 PM

Quote (Dusomoja)
Da li vam je tesko izraziti svoja osecanja ???
Mozete li reci nekome - volim te ili mu/njoj pojasniti ono sto osecas?

Nije mi tesko reci volim te to reci kad osecam volim kad volim nekoga
Naravno tesko je kad nismo jos dugo skupa a ja to osecam pa cekam vreme kad cu reci i pitam se sta ce mi on reci
Samo sam jednom u svom zivotu rekla volim te a nisam osecala jer je ljubav bila nestala
ispala sam bezobra i nikad sebi necu oprostiti










1600
poruka na forumu
60 489



post # 8 | 2012-07-09 , 2:30 PM

To mi je najmanji problem stid


I never got to say "I Love You" as much as I wanted to. :)








1641
poruka na forumu
171 425



post # 9 | 2012-08-03 , 11:51 PM

Osecam da ce biti jako bolno al ...vredi








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-08-16 , 8:39 PM

Ima dana kad neznam kako vladati sama sa sobom,nisam od onih koje se plase reci naprotiv i previse kazem
samo uvek ima ono ali.........
Ma koliko covek da je hrabar postoje situacije koje nas sprecavaju u necemu ili jednostavno zanemimo jer mozda nije pravo mesto i pravo vreme.
Da i to mi se desavalo kad u dusi patim kad ono najlepse gusim u sebi a ono postaje sve jace.










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 11 | 2012-12-07 , 0:09 AM

Smatram da se to oseca i reci su nepotrebne.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2012-12-24 , 0:17 AM

Moj problem i je u tome sto mi nije tesko reci samo je problem u tome kad reci i da li treba reci
Mislim da po nekad je bolje precutati jer i onako se oseti u vazduhu ;)










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 13 | 2012-12-24 , 5:49 PM

(Dusomoja)
Da li vam je tesko izraziti svoja osecanja ???

Jeste mi tesko, zato sto ne zelim da se za'ebem ponovo.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 14 | 2012-12-25 , 12:32 PM

nije, kada sam sigurna u ista...
nikada ih necu precutati, a obzirom da sam takva kakva jesam, ko me poznaje uvijek ih moze "procitati" iz mojih ociju, ili mog izraza lica....


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 15 | 2014-04-20 , 3:30 AM

Quote Dusomoja ()
NIje mi tesko ali to vise ne konzumiram dobila sam secernu bolest zbog tih reci

i to :D
gj
mada sad mi tesko nesto xaxaxaxax postaje sve teze :D :p da


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Osecanja...
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]