• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nesreca - spaja ili rastavlja?
Nesreca - spaja ili rastavlja?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-03-13 , 4:37 PM

Ivo Andric je rekao: "Nista ljude ne vezuje tako kao zajednicki i srecno prezivljena nesreca".

Svi smo mi jednom u zivotu proziveli tezak period, kada smo mislili da ne postoji izlaz. U tim trenutcima shvatimo koliko "pravih" ljudi imamo kraj sebe. Shvatimo koliko je partner spreman da nam pruzi podrsku, pomoc i koliko mu je zaista stalo do nas.
Da li mislite da prezivljena nesreca ucvrscuje odnos izmedju partnera, da vezu cini jacom, stabilnijom, da cini da se partneri mnogo vise postuju, cene i vole? Da li ste imali slicna iskustva?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 2 | 2012-03-13 , 9:49 PM

Ja bi rekao da rastavlja


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-03-13 , 11:52 PM

Sve zavisi od karaktera licnosti, neki ljudi cim je frka, pobegnu glavom bez obzira, ostavljajuci na cedilu svog partnera umesto da mu budu podrska. Po meni to su kukavice.

Skoro sam razgovarala sa drugaricom i ispricala mi je jednu pricu od koje sam se stvarno najezila. Devojka se udala za jednom momka, cekali su bebu i mesec dana pred porodjaj, njoj je ustanovljeno da boluje od dijabetesa. Njegovoj majci je to smetalo,jer kako je rekla: "Ne mozemo da se orodimo sa bolesnim ljudima" i on je umesto da stane na stranu one koja mu je trebala podariti dete i koja mu je pruzila svoju ljubav, stao na stranu majke (mamicu mu njegovu), napustio je i nikad se vise nije javio, ni da pita kako je dete. Hvala Bogu, ona normalno zivi, kao i vecina dijabeticara, a mali je presladak, imala sam priliku da ih upoznam.

A opet s druge strane, postoje i oni, koji se bas u tim trenutcima dokazu i budu podrska svom partneru. Jer ljubav je i u dobru i u zlu.

Mada ja sam sad navela jedan primer, sve zavisi kao sto sam vec navela i od karaktera osobe, a i od situacije.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-07-13 , 5:40 PM

To je individualno.
Ako su osobe mentalno jake, da se tako izrazim, onda sve tragedije i nesrece sveta ne mogu im nista.

A opet s druge strane imamo ljude, koji se plase da zive, pa bilo da iskrsne i najmanji problem oni ce podviti rep i otici.
Ja bih takvima licno presudila. Zivot treba da se plasi nas, ne mi zivota.

Ako se vec nego odluci za brak, onda mora znati da uzajamna potpora je najbitnija, kao i razgovor. Jer niti jedan problem se ne moze resiti cutanjem.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-08-16 , 11:12 PM

Tesko je na ovo odgovoriti barem meni!!!
Nebi volela da se rastanem s nekim i onda se nekome od nas dvoje nesto desi i mi se opet sastanemo iz mozda sazaljenja ne ne
Mada ima i onih drugih nesreca koje ojacaju ljubav ali kad razmislim sve u svemu ljubav je naj jaca bez nesrece :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-08-16 , 11:58 PM

Mozda mogu i dvoje ljudi i da spoji, ako su preziveli slicne patnje. :)
Ali mislim da seks spaja i spojivo i nespojivo! :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








387
poruka na forumu
34 201



post # 7 | 2012-08-17 , 0:13 AM

mislim da nesreca spoji onoga koga treba da spoji jos vise i ojaca,a one koji nisu "jaki" da njih samo jos vise oslabi i rastavi. verovatno je tako bolje za njih,a da oni toga nisu ni svesni. <_<


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 8 | 2012-09-17 , 8:11 PM

Sretni nikad ne razmišljaju o sreći. To je posao za nesretne. Svi primijete sreću u nesreći, a o nesreći u sreći razmišljaju samo blesavi. I iskusni..


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








718
poruka na forumu
55 286



post # 9 | 2012-09-17 , 9:54 PM

Quote (devils_angel)
I iskusni..

5+


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








63
poruka na forumu
10 58



post # 10 | 2012-09-18 , 11:44 PM

Sve zavisi od osobe do osobe , zato dobro treba paziti kome sebe dati ...


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2014-02-02 , 1:24 AM

Nebi volela da dozivim situaciju kad me nesreca spaja al zaista.
Ako sam s nekim i nedaj boze desi se njemu ili meni nesto lose necu samo da zbog tog bude uz mene ili ja uz njega
zelim da smo jedno uz drugo jer smo se pre tog voleli.
Za mene onda dalje vazi i u dobru i u zlu. :)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nesreca - spaja ili rastavlja?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]