• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Veza bez obaveza?
Veza bez obaveza?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-03-14 , 7:50 PM

Danas je mnogo ljudi koji imaju neobaveznu vezu.
Kakvo je vase misljenje o takvim vezama,da li ste ikada imali takvu vezu?
Da li ona moze da preraste u nesto ozbiljno? :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-03-14 , 8:18 PM

Naravno da moze da preraste xaxa tako se pocinje ja to zovem prijateljski odnosi , sad su mi naj sladji !!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-03-14 , 9:07 PM

Neobavezna veza se moze gledati i kao slobodna veza kad jedno i drugo izlaze posebno kad ih veze sex naravno ponekad a kad nisu skupa moze se desiti da muwaju i druge .
Druga slobodna veza je ona koja je u pocetku necega gde ni jedno ni drugo nisu priznali nista pa smatraju jos slobodnom ali to kratko traje jer ce prerasti u obaveznu i svakodnevnu vezu.

Prva verzija ne dolazi u obzir
Druga verzija se desavala naravno i lepa je dok osecamo neke cudne leptirice :D







  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 4 | 2012-03-14 , 9:17 PM

desavalo mi se i skroz podrzavam to :)

al nikada ni za 100 god ne bih bio u ozbiljnoj vezi sa nekom s kojom sam prvo bio bez obaveza :)





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2012-03-14 , 9:22 PM

Quote (Davor)
prvo bio bez obaveza

xaxaxaxax sto nema u izlogu ima u radnji jeli druze xaxaxaxa prvo probati





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 6 | 2012-03-14 , 9:29 PM

Quote (Vladi)
sto nema u izlogu ima u radnji jeli druze xaxaxaxa prvo probati


nisi me razumeo ako smo u vezi bez obaveza ja je vise nikada ne bih mogao smatrati kao nekoga za ozbiljnu vezu za mene bi uvek bila neko samo za seks sto se veza tice :)








592
poruka na forumu
518 8144



post # 7 | 2012-03-14 , 9:30 PM

potpuno se slazem


http://prntscr.com/ioauvr








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-03-14 , 9:59 PM

Quote (Davor)
za mene bi uvek bila neko samo za seks sto se veza tice
Bravo !!!!Mada Davore nikad ne reci nikad :)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 9 | 2012-03-14 , 10:40 PM

Ahahha svi se slazete :) Nemam nista protiv ljudi koji imaju takve veze, razumem ja da su to potrebe :)
Ali ja licno nisam pristalica takvih veza ili ce me vodati javno ili nece ni biti sa mnom i to je to :) Nisam ja za te veze, kad ne umem da razgranicim sa emocijama :).


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 10 | 2012-03-14 , 10:44 PM

Anchy88, mora da se razgranici kad se sta oce , tvoj stav je ispravan naravno ali neke nezele to sto ti zelis , mada tvoja zelja je za mene zapovest, drugarice ja cu stebe i na mesec ako treba xaxaxaxaxaxa








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 11 | 2012-03-14 , 10:47 PM

Vladi, Naravno, ispravila sam se, nemam nista protiv ljudi koji vole takav tip veze, nekome to i odgovara, moj je problem, da sam ja sa nekim jedino kad ako se zaljubim, a takav tip veze bi za mene bio mucenje, imam tu osobu, a ustvari je nemam, ako razumes sta hocu da kazem :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 12 | 2012-03-14 , 10:51 PM

naravno da te razumem bas zato sam ti i reko, neke biraju a dogovor kucu gradi xaxaxaxax ali tvoj stav mi se dopada ;) to samo dokazuje da nisam koristio koplimente kad si ti upitanju ruza





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 13 | 2012-03-14 , 10:56 PM

Quote (Dusomoja)
Davore nikad ne reci nikad


za ovo mogu da kazem 100% nikada pa da je poslednja na planeti jer sigurno joj ja nisam ni prvi ni poslednji s koim je imala to tako da te devojke su stvarno super drugari, odlicne za seks al nego njima verovati covek treba da bude %)

a kada neko hoce ozbiljnu vezu onda trazi devojku sa razmisljanjima poput Anchy88, jer s takvim se gradi buducnost ( mislim na razmisljanje samo danas ih sve teze naci ko da su ugrozena vrsta ) :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2012-03-14 , 11:05 PM

Davore tema se ne zove zene prostitutke ili zene samo za sex nego slobodna veza
pokusala sam gore pojasniti malo mada sam i sama skrenula sa put u objansjavanju prvog dela
Ima veza i parova koji zive skupa a nazivaju vezu slobodnom to ne znaci da je sloboda samo sex
Neverujem da bi iko gradio buducnost sa prostitutkom ili onom sa kojom je imao sex povremeno i ako je jedna od onih
kao sto kazes sa svakim bila. ;)
Mada ima svakakvog naroda a i one najgore se ipak udaju za nekog budalu a on ju postuje bolje nego da mu dosla nevina

Na ovu temu sam rekla sta mi je draze i ostajem pri tome
Druga slobodna veza je ona koja je u pocetku necega gde ni jedno ni drugo nisu priznali nista pa smatraju jos slobodnom ali to kratko traje jer ce prerasti u obaveznu i svakodnevnu vezu.
Veza koja je u toku ozivljavanja ljubavi u toku sagradjivanja temelja a usta ce da preraste dal ce to da bude ozbiljno ili ne niko to nemoze da kaze odma u pocetku.










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 15 | 2012-03-14 , 11:10 PM

Quote (Davor)
mislim na razmisljanje samo danas ih sve teze naci ko da su ugrozena vrsta ) :)

Svaki tako kaze, pa te prevari ili zavrsi s nekom kuckom >( ;) :p


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Veza bez obaveza?
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]